Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért lehet ez, mi baj van velem? Mért történik mindig ugyanez? fórum

Miért lehet ez, mi baj van velem? Mért történik mindig ugyanez? (beszélgetős fórum)


19. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 11:12
Nem hiszem, hogy veled van a baj, talán nem megfelelő partnerekkel kezdesz.
18. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 10:54
Mit mondanak a pasik? Miért akarnak szakítani?
17. michelle.r (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 10:17

Ne legyén simulékony és alkalmazkodó. Maradjon meg az önálló életed, maradj az, aki akkor voltál, amikor találkoztatok. Sorry, de nem hivatkozhatsz egész életedben a szeretethiányos gyerekkorodra. Ha eddig nem tettél azért, hogy "kiterápiázd", akkor nosza! Egyetlen pasi sem szeretne az apapótlék lenni, és azt adni, amit nem kaptál meg gyerekkorodban.


Legyél egy független, önállóan is teljes ember, és akkor tudsz egy ugyanilyennel együtt élni. Egyéként csak az egyik mindig a hiányzó másik felét keresi, amit sose kap meg.

16. Mimóza07 (válaszként erre: 15. - Fibromialgia)
márc. 11. 18:34
6 évente újul meg minden kapcsolat.. De egyébként nem tudom a kérdésedre a választ, mert nekem ennyit sose bírt ki egyik se. Nem is kellene itt lennem. Kompetens vagyok a témában. 30-40 év, nem jellemző szerintem ez már inkább mostanában. Régebben kitartóbbak voltak a párok. Most könnyebben feladják.
15. fibromialgia (válaszként erre: 12. - Mimóza07)
márc. 11. 18:28

DE AKKOR MIERT maradnak együtt ???


Max 10 ev utan mindenkinek új kapcsolat kellene!!

Egy életünk van csak!!

Mégis leélnek az emberek 20-30-40 éveket egy foss szar semmitérő kapcsolatokban ...felaldozva ezzel az életüket.

márc. 11. 17:31
Hagyok a partneremnek szabadságot, simulékony vagyok és alkalmazkodó. Lehet, túl gondoskodó vagyok vagy ilyesmi, ennek gyökere talán a szeretethiányos gyerekkorom.
márc. 11. 17:16

És rendre el is riasztod a ragaszkodásoddal a társaidat, kedves 11-es hozzászóló. :-) Már-már a partnerfüggőség kérdése merül fel.

A partnernek egy egészséges kapcsolatban érzékelnie kell, hogy tisztelik és meghagyták az ő szabadságát, a hangsúlyozott ragaszkodás kimutatása viszont valószínűleg pont ezzel ellentétes hatást kelt. Megijednek. Elmenekülnek.

De sebaj, majdcsak lesz majd olyan, aki nem fél. :-) Némelyek szeretnek majdhogynem szimbiózisban élni a társukkal, ha "egészséges" kötődésnek minősül az ilyesmi, ha nem. Megint mások meg kifejezetten taszítják a túl szoros köteléket. Nem vagyunk egyformák.

12. Mimóza07 (válaszként erre: 10. - Fibromialgia)
márc. 11. 17:03
A szerelem csak lángolás. Ami kb. 2-3 hónapig tart. Egy lila köd. Aztán már csak szeretet van. Vagy az se. Megszokás. Gyerekek. Ki hogy nevezi.
márc. 11. 16:47
Jól látod kedves 9-es hozzászóló, igen, idő kell, hogy közel engedjek valakit magamhoz, de akivel erre képes vagyok, nagyon ragaszkodom hozzá, sajnos vagy nem sajnos ilyen vagyok, érzékeny lélek.
márc. 11. 16:24

Szerintem az emberek igen nagy %-a soha életében nem volt/lesz szerelmes.

Az átlag szerelm szám 2-3.(leszámítva az első szűztelenítő :) fiút mert abban gyakran szerelmesek a lányok.



Erről kb 150 ismeretlennel beszélgettem különbőző társkeresőkön még kb 18 évvel ezelőtt és az életben 2-3 szerelem van.

De rengetek olyan nővel beszéltem aki 5-10-20-25éve házas és szerelem nékül házasodott stb stb.

márc. 11. 16:19

Hagysz időt arra, hogy te szerelmes tudjál lenni, világos. Nem is tudom, szerencsés dolog-e, hogy ez mindig sikerül is, az aktuális partneredbe te ezek szerint szerelmes is vagy. De ez még nem jelent kölcsönösséget.

Szerelmes tipus lennél? Mindig többet jelent a kapcsolat a te számodra, mint amennyit a partnerednek?

Az egy normál beállítottságú férfinak tényleg "sok" lehet, de talán szembejön majd egy olyan is, aki ugyanolyan, mint te. :-)

márc. 11. 15:47
Bocs, lehet, hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam, azért mondtam, hogy szép lassan hagyom alakulni a dolgot, mert azt akartam érzékeltetni, hagyok időt az érzelmek kibontakozásának, szóval nem ugrok fejest egy kapcsolatba, szóval hogy szerelmes tudjak lenni. Lehet, hogy túl sokat adok? Mert én tényleg mindig igyekszem.
márc. 11. 15:43
Egyszerű. Rossz emberekbe szeretsz bele. Tovább kell keresgélni.
márc. 11. 15:25

Úgy beszélsz a partneri kapcsolatok elejéről, mintha az a számodra valami munkafeladat lenne. Te szabályosan megdolgozol a kapcsolat fenntartásáért és fejlesztéséért, - de valahogy a rutin jön le a szavaidból, és nem pedig a tiszta érzelmek. Sok esetről van szó, nyilván. De nem tűnik úgy, mintha te minden egyes alkalommal szerelembe is estél volna.

Talán nem is kellene belemenni mindig a soron következő kapcsolatba valami mélyebb vonzalom érzete nélkül. Mert akkor tényleg csak a te munkabefektetésed fogja ideig óráig életben tartani a dolgot.

márc. 11. 15:18
Hát kb. 1 évig vagy picit tovább.
márc. 11. 14:14
Elejen minden szep?Ez mennyi időt jelent?
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 09:03
Az nem jó, ha Te sokkal többet teszel a kapcsolatba, mint a férfi. A mérlegnek egyensúlyban kell lennie ! Ha sok vagy a férfinek, menekülőre fogja.
2. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 08:59
Szíved-lelked, mindened... Szerintem ez a baj. Túlzásba viszed. És nem is biztos, hogy azt kapják tőled, amire vágynak.
márc. 11. 08:49
Ha megismerkedem valakivel, az elején minden olyan szépen alakul, ismerkedünk, fokozatosan engedem közel magamhoz az illetőt és építjük a kapcsolatot, ahogy kell. Boldogok mellettem, szívem-lelkem odateszem, de egy idő után szinte mindig azzal az indokkal szakítanak velem, hogy bár szeretnek, mint embert, de ennyi. Mért tudom a pasikat megfogni, de megtartani nem? Egyszerűen nem értem? Szerinted mi lehet a baj? Mit csinálok rosszul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook