Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért lehet az, hogy máj 15-én jött meg a mensim, majd tegnap este volt egy kis pecsételő vérzés, és görcsöltem is? fórum

Miért lehet az, hogy máj 15-én jött meg a mensim, majd tegnap este volt egy kis pecsételő vérzés, és görcsöltem is? (tudásbázis kérdés)


1 2
35. Dinadin (válaszként erre: 34. - Ágota 77)
2010. okt. 20. 22:11

Szia Ágota!


Igazán már eltelt majd 2 év, már jól vagyok, akkor megjött a mensim, rendesen ahogy kell, elkezdtem szedni a fogigátlót, 1 év után mentem kontrollra és a doki azt mondta, hogy szépen visszahúzódtak a ciszták. :) De most vagyunk bajba, mert kistesót szeretnénk, és nem tudjuk hogy lehet-e egyáltalán. Most készülök újra dokihoz, hogy felvilágosítson! remélem szabad utat ad! És a hugi is gyorsan megtalál bennünket!


Edina

34. Ágota 77 (válaszként erre: 32. - Dinadin)
2009. júl. 30. 18:16

Szia Dinadin!

Mi újság van veled?

33. Pocy88
2008. aug. 20. 10:53

Sziasztok!

Én jópár évvel ezelőtt kimentem síelni Ausztriába és egy cseppnyi volt a menstruációm. A környezet ennyire befolyásolta. De szerencsére több ilyen nem volt.

Csináltál terhességi tesztet? Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Ha szedsz fogamzásgátlót, vagy főleg ha abbahagytad, attól is lehet.

2008. jún. 22. 22:21

Sziasztok!

Én még mindig várom hgoy megjöjjön, bár már késik egy jó hetet! Beszéltem az orvosommal, aki azt tánácsolta hgoy csináljak egy tesztet (persze tudtam hogy - lesz), és utánna kezdjek gyógyit szedni, és kb. 2 hét múlva kell megjönnie, ha akkor sem, akkor már nagyobb a gond, mint hittük! De hát remélem, hgoy nem lesz semmi gond! De azért titkon reménykedtem benne, hátha + lesz! De nem, de lehet hogy jobb is, mert valszeg nem is maradt volna meg! Kitudja hogy mi lehet ott a háttérbe! Majd kiderül, ha véletlenül mégsem jönne meg még így sem!


Azért szorítsatok!

31. Dinadin (válaszként erre: 30. - Benvik)
2008. jún. 13. 18:15
Köszi szépen a választ!
30. benvik (válaszként erre: 29. - Dinadin)
2008. jún. 11. 14:46
Beveheted a gyógyszert.
2008. jún. 10. 19:47

Ma voltam orvosnál megint, mert a múlt hét óta szinte minden napos volt a problámám! CSütörtökön kerestem telefnon, mert semmi változás nem volt! Hétfőn kerestem ismét és úgy beszéltük meg, hgoy ma elmegyek hozzá! Hát mit mondjak, mára meg már semmi barnázás nem volt! Egy kicsit idegesítő hogy látszatra semmi bajom, és pont olyankor nincs semmi mikor a dokinál vagyok! :(

De az jó, hgoy a múlt héthez képest szebb lett a petefészkem, bár még most sem mutat peteérést, vagy az utánni időszakot! :(

A múltkor írt fel fogigátlót, még nem szedem, csak ha majd megjön, ma pedig írt fel egy másik gyügyit, amit én a terhességem elején szedtem, de azt mondta hogy ennek a gyógyinak kétféle hatása van!

Hát most már csak várom, hogy mejöjjön és végre már vége legyen ennek az időszaknak! Már rettentően únom!


Ja és még valamit! Már olyan régen szedtem fogigátlót, hgoy nem is tudom, hogy ha pl. este jön meg kb. 6-7-8 körül vagy később de még fenn vagyok, akkor akkor már bevehetem az elsőt, vagy csak másnap? Mert ha ugye reggel vagy de. vagy du jön meg akkor ugye magától értetődik! De ez az esti ezzel nem vagyok tisztában! Kérhetnék egy két jó tanácsot?

28. csacsa (válaszként erre: 27. - Dinadin)
2008. jún. 6. 16:44
A PCO nagyon egy mocsok betegseg! Nagyon tudja korlatozni a terhesseget. nekem van jopar ismerosom akiknek ez a gondjuk !
2008. jún. 5. 19:58

Az a helyzet, hgoy az én petefészkem, úgy mond PCO-s!


www.babanet.hu/faq/noegyeb04.php


Itt lehet utánna olvasni hogy pontosan mi is az !

26. benvik (válaszként erre: 23. - Dinadin)
2008. jún. 5. 11:32
Na nekem is azt mondta az orvos, hogy valószínű nem sikerülne a baba, mert rossz állapotban van a petefészkem, petevezetékem stb. Két hónap múlva mentem vissza hozzá két csíkkal. Jelenleg az eredmény édesdeden alszik az ágyikójában:-))) Vannak csodák:-)))))
25. Katinkaboszi (válaszként erre: 23. - Dinadin)
2008. jún. 4. 20:03
Na, jaj, hú, de örülök, h nagyobb baj nincs. Hála Istennek. Akkor mégis csak jót tettél magaddal, h elmentél az orvosovicshoz.
24. csacsa (válaszként erre: 23. - Dinadin)
2008. jún. 4. 18:28

Azert ezek ha jo oldalrol nezzuk jo hirek! Mert ugye egy eroteljesebb peteeres jo dolog, nekem egy ilyenbol lett babam 6 ev varakozas utan.


Es a masik igaz hogy rossz hir, de legelebb kiderult hogy gond van es idoben tudjak orvosolni!!

2008. jún. 4. 16:53

Tegnap voltam orvosnál! Olyan szempontból megynyugtatott, hogy nincs nagy gond, de mégis!

Ez most egy erőteljesebb peteérés volt, ami elhúzódik! Sajnos tegnap is előjött, valamint még ma de. is volt!

A másik dolog nagyon csúnyák a petefészkeim, és azt mondta hogy ha most babát szeretnénk, akkor sem valószinű, hogy összejönne, sőt ilyen tüszőkkel nem is ajánlaná!

Tehát volt értelme a dokihoz való menetelnek!

22. csacsa
2008. jún. 2. 21:09

Ezt most talatam!!:



Ovulációs vérzés (példagörbék)


Ez a pecsételö vérzés az ovuláció környékén jelenhet meg, 1-2 napig tarthat, esetleg csak elszínezi a hüvelyi nyálkát. Fontos megkülönböztetni az ovulációs vérzést és az anovulatórikus vérzést (elözö görbe, tüszörepedés nélküli ciklus): az ovulációs vérzéses nap extrém termékeny! Az anovulatórikus vérzést nem követi megemelkedett hömérséklet, az ovulációs vérzést viszont igen.

21. fb3d790ac9 (válaszként erre: 11. - Dinadin)
2008. jún. 2. 18:24
Nekem a menszesszel ürült ki elöször,aztán elgyógyszerezték,aztán 1 év alatt 4-szer volt meg.Azt mondta a doki,hogy szüljek,és helyrebillen,mert ezzel évekig ellehet bibelödni.Szültem,azóta beállt a ciklusom,minden oké.:)Ha rossz indulatú,akkor mütik:(
20. Dinadin (válaszként erre: 19. - Katinkaboszi)
2008. jún. 2. 18:18

Köszi az aggodalmad! Nekem 2 hétre rá jelentkezett, annyiban hogy a bugyimon volt egy piros folt, illetve a papíron egy kis darab féligalvadt vér. (Már bocsi a pontosságért!) Aztán még kb. 2-3 szor volt mikor wc-re mentem a papír egy kicsit rózsaszines! Ennyi! A hasam meg már nem igazán görcsöl, csak úgy érzem, hogy van hasam! De egy kicsit még fáj!

A párommal is úgy gondoltuk, hogy várunk még az orvossal!

2008. jún. 2. 17:59

Nem értitek úgy látom, h mit beszélek, nem ijesztgetni akarok, de nekem is a mens után két nappal visszaköszönt, és szép piros volt. Nem vártam egy napot sem, azonnal elmentem az orvoshoz. Megvizsgált uh-val, kiderült, h azonnali küretre van szükségem, mert megvastagodott a hüvely fala, ami esegleges várakozásnál még el is rákosodhat. Kaptam én is utána gyógyszert is.


Nem kell megvárni, míg legközelebb elmégy (és nem mész), hanem el KELL MENNI MOST RÖGTÖN az orvoshoz.

18. csacsa (válaszként erre: 17. - Dinadin)
2008. jún. 2. 17:04

Szerintem ha elmulik egy ket napon belul akkor tuti nincs semmilyen bajod! Es ha most volt peteeresed akkor tuti olyan 31-32 napos ciklusod lesz most.

De ha legkozelebb mesz dokihoz mindenkeppen beszelj vele hogy volt ilyened! Valoszinu csak megnyugtat de legalabb tudod mi van pontosan!

2008. jún. 2. 16:04
Azért nagyon remélem, hgoy nincs semmi komoly bajom!
16. Dinadin (válaszként erre: 15. - Csacsa)
2008. jún. 2. 16:04
Igen elvileg akkörül járok, bár mióta szültem, ahogy említetted is megváltozott a ciklusom is! Azelőtt kb. 28-30 napos ciklusaim volta, azóta pedig volt már 35 napos is! Tehát pontosan nem lehet nálam tudni, hogy mikor lehet a peteérés!
15. csacsa (válaszként erre: 14. - Csacsa)
2008. jún. 2. 15:34
Ha jol szamoltam Te meg pont peteeres kornyeken lehetsz!
14. csacsa (válaszként erre: 10. - Dinadin)
2008. jún. 2. 15:31
Mikor szulsz utanna minden maskepp lesz! Ez tapasztalat! A lanyom elott en sem ereztem ge soha a peteerest de utanna jo 2-3 evvel , neha annyira fajt egesz nap hogy sokszor osszegornyedtem! Sokaig azt hittem valami baj van aztan az orvosom elmondta hogy ilyenkor odabent sokminden megvaltozik, es ne ilyedjek meg csak erzekenyebb lettem a peteereskor kiurulo folyadekra es innen a gorcs. Azt is mondta hogy ilyenkor ez jarhat pecsetelessel is! Szoval en csak ezert gondoltam hogy talan azt erezted meg annyira!
2008. jún. 2. 15:15

Azonnal menj orvoshoz, mert az ilyen nem játék.

Saját tapasztalatból tudom, én azonnal mentem is, ez volt a szerencsém, mert lehet ma nem beszélgetünk itt. Na futás.

2008. jún. 2. 14:56

Sziasztok!

Az unaokatestvéremnek pecsételő vérzése van peteéréskor. Velem meg stressz hatására szokott ilyesmi történni, úgyhogy lehet nincs semmi baj. Az orvoshoz menéssel szerintem ne várj sokat, mert jobb ha tudod mi van...

2008. jún. 2. 14:52
Ciszta! Hát valahogy nem igazán örülnék neki! Azt egyébként hogyan tüntetik el?
2008. jún. 2. 14:51

* Terhesség egyelőre kizárva, vagyis nem tervezett! (Védekezünk)

* Felfázni nem igazán fázhattam fel, erre már nagyon ügyelek, volt egy idő mikor rendszeresen fel fáztam mindentől és mindenkor!

* Peteérés! Hát ez egy jó kérdés! Erre én is gondoltam! De még sosem fordult velem ilyen elő, sőt még meg sem szoktam érezni! Vagyis legalább is nem figyeltem még fel rá!

9. csacsa (válaszként erre: 3. - Dinadin)
2008. jún. 2. 14:46
Lehet ez egy eroteljesebb peteeres is!
8. benvik (válaszként erre: 7. - Csiga78)
2008. jún. 2. 14:45
Igen, a felfázás is ilyen sajnos, de még egy erős antibiotikum is felboríthatja. Nálam előfordult:-(((
2008. jún. 2. 14:43

Nekem akkor szokott előfordulni,amikor nagyon felfázok.(pl:nyáron,ha hidegebb a víz,mikor fürdök)És nekem nincs cisztám.

Vagy ahogy rták előttem terhesség???

6. benvik (válaszként erre: 5. - Benvik)
2008. jún. 2. 14:42
Okozhatja ciszta is, de még egy erősebb fronthatásnál vagy stressznél is előfordul.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook