Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ilyen a barátom, mit kéne tennem? fórum

Miért ilyen a barátom, mit kéne tennem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. dec. 30. 22:56
Igazatok van, csak az a baj, hogy szeretem és nehezen tudom elengedni. Sőt, beszéltünk arról, hogy összeházasodunk, és abba is belementem, de akármit teszek, semmi nem jó neki és nem bízik bennem, most is teljesen magam alatt vagyok.
2013. dec. 30. 22:55

Szia, ebből a kapcsolatnak nevezett valamiből azonnal ki kell lépni, mert ez nem vezet semmi jóra!


Ezt te is látod, fiatal vagy és keress olyan kapcsolatot, ahol érvénysülni tudsz,


Ez beteges dolog, és egyfajta birtoklási vágy,

2013. dec. 30. 22:53
Lépj le, míg megteheted!
2. nemmegmondtam (válaszként erre: 1. - Amanda58)
2013. dec. 30. 22:53
A végén? Most is az alatt tart! Pucolj, amíg nem késő!
2013. dec. 30. 22:50

A barátom megint elkezdett féltékeny lenni, de már betegesen.

4 hónapig volt egy időszak, ameddig féltékeny volt és azt mondta, én megcsalom, és ez nem ment ki a fejéből, bunkó volt velem, megütött, megvert engem.

Ezt tűrtem Tőle végig, sokat sírtam akkor.

Azóta eltelt 2 hónap és boldogok voltunk, ma meg hirtelen megint elkezdte, hogy én tuti megcsalom, és van több pasim is.

Persze, pár héttel ezelőtt, Neki adtam a szűzességem,így tudta, hogy nem csaltam meg, na akkor kezdett el jobban szeretni.

De ma meg közölte, hogy engem szemmel fog tartani, és mindig tudni fogja, hova, kivel és merre megyek, ameddig Ő dolgozik.

Nem tudom, mit kéne tennem. Végén még lelki terror alatt tart.

19/N

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook