Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért hagy egyedül betegen? fórum

Miért hagy egyedül betegen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. 4327a8e017 (válaszként erre: 3. - Hancsalean)
2011. nov. 5. 09:19
Nem tudod felhívni a párod, h szükséged van rá, legyen szíves hazamenni?
8. Venu (válaszként erre: 3. - Hancsalean)
2011. nov. 5. 09:19
Megértelek, én is dögrováson voltam/vagyok, nem is csinálok semmit, a Párom mos, főz, takarít meló mellett, így nincs ideje focizni sem :) de jól esik a törődés és be tudja pótolni a barátokat:)
7. simple (válaszként erre: 3. - Hancsalean)
2011. nov. 5. 09:18
Szerintem egy igaz társnak ilyenkor melletted lenne a helye, hogy levegye a terheket a válladról, és te pihenhess.
2011. nov. 5. 09:18
Szegény! Nem szép dolog, hogy elhúzta a csíkot..
5. kisj
2011. nov. 5. 09:18

A férfiak nagy része úgy gondolja, hogy egy nő nem lehet beteg.

Egyébként megkérted, hogy segítsen be a dolgokba?

2011. nov. 5. 09:18

Azért írtam ide a Hoxára, hogy kicsit kiöntsem a lelkem...én mindig mellette voltam, ha rosszul volt, beteg volt, ápoltam, segítettem, hagytam pihenni, elmentem a gyerekekkel itthonról.


Valahogy...jól esett volna nekem is.

2011. nov. 5. 09:16
Valószínűleg megoszlik majd amit most írok és ami a véleményeket illeti. Napok óta beteg vagyok, csak a gyerekek végett nem "döglök", nem tehetem meg. Ráadásul őszi szünet is van, itthon van mindenki, ami önmagában öröm lenne-ha nem ilyen állapotban lennék. A párom most hogy végre itthon lehetne, fogta magát és lelépett, hogy a hobbynak szentelje az idejét. Lelkileg borzasztó ahogy érint. Órák óta sírdogálok, pedig nem szoktam. A gyerekeknek pedig azt hazudom, hogy azért, mert ennyire fáj a fülem...
2. kisj
2011. nov. 5. 09:15
Nagyon beteg vagy? (ágyhoz kötött, vagy ilyesmi?)
2011. nov. 5. 09:13
Miért hagy egyedül betegen?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook