Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért dob el mindenki? Hogyan vészeljem át? fórum

Miért dob el mindenki? Hogyan vészeljem át? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. aug. 24. 15:55
mit engedsz meg elsőre mondjuk
2012. aug. 24. 15:55
Mondj akkor is nemet, ha igen szeretnél mondani.
2012. aug. 24. 15:54
elsőre soha. Meg már autóbbi időkben egyikkel se feküdtem le.
2012. aug. 24. 15:52
szia. bocs hogy így kérdezem, de elsőre lefekszel velük? vagy hagysz úgy időt mondjuk több randi után? bocs hogy így kérdezem
2012. aug. 24. 15:52
már a szóhasználatból rá lehet jönni. amiket mond...pl egy képen a melleimre céloz, az tuti, hogy csak azt akarja.
6. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Noysee)
2012. aug. 24. 15:50

hogy érted,hogy csak azt akarják?

hozzád értek a randin,alaposan megnéztek,vagyí megsimogattak?meg akartak csókolni?

hol van neked a határ?mi az,aminél már azt mondod egy ffire,hogy: na ez is csak azt akarja?

2012. aug. 24. 15:47
Én mindig önmagamat adom. Nem vagyok az a megjátszós fajta. Kedves vagyok, de mégsem az a ragadvány típus. És mindig megjárom. Folyamatosan. Amikor nincs senki a képben olyan jól elvagyok. Nem szomjazok úgymond kapcsolatra. Viszont ha valaki olyan kerül a képbe, aki tetszik, ez történik . A mai napom is egy káosz. És nem tudom mi lesz holnap. Meg azután. Meg azután :(
2012. aug. 24. 15:41

1. Először is mindig csak magadat add.

2. A pasik nem látják, hogy mi van a festék, műköröm, stb alatt.

3. Eleve úgy indulj minden kapcsolattal, hogy egy újabb emberrel beszélgetsz, sétálgatsz, és magadat érezd jól, ne azon igyekezz, hogy a pasit kápráztasd el.

4. Legyen a szerva mindig nálad.

2012. aug. 24. 15:38

Igazából ne akarj senkit magad mellé!

Éldd az életet, legyél önmagad, tedd azt, amit szeretnél, de minél kevesebb embertől függj érzelmileg. Vannak nők, akik nagyon rendben vannak, csak valahogy mégis árad róluk a "pasit akarok" érzés. Ez valamilyen szinten természets ugyan, de mégis.... tanulj, dolgozz, szórakozz, művelődj, de legyél olyan, mint a macska!

Van egy közmondás: a férfi választ, de a nő dönt.

Csak egy ici-picit adj csak ki magadból.

2012. aug. 24. 15:38

Vannak olyan emberek, akik bevonzzák az ilyeneket....

Hogy hogy lehet??? Nehezen...

2012. aug. 24. 15:30

Már nem tudok mit kitalálni, hogy jobb legyen, ezért gondoltam, hogy nyitok egy topikot. Hátha valaki volt, esetleg van hasonló helyzetben. Nos 6 éve vagyok egyedülálló. Volt kb 3 két hetes kapcsolat, de nem is nevezném annak, mert mindegyikből én léptem ki, mert éreztem nem ment. Nem volt meg a "szikra". Akik kellettek mindig azonos volt a szisztéma. Általában csak 'azt ' akarták. Volt jó pár pasas, akinél éreztem a vonzódást , a bizonyos szikrát, és mindig meg is indult az ismerkedés, a találkozók, randik, de a vége mindnek ugyan az volt. Hirtelen eltűntek a semmibe.

Nem akarom magam fényezni, de jól nevelt vagyok, adok magamra, de már azt gondolom, hogy valami nem működik nálam. Valami nincs rendben. Nemrég ugyanez a dolog történt, amit írtam, hogy ismerkedés, minden tök jó volt, aztán már pár napja le vagyok ejtve. Totálisan. Egyszerűen nem tudom feldolgozni ezt. Hogy lehet feldolgozni?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook