Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csal meg ha szeret engem? fórum

Miért csal meg ha szeret engem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
47. de Luca (válaszként erre: 45. - 72b934ec93)
2014. aug. 1. 23:10
Zárjuk rövidre! Bocsáss meg neki, és fogadd vissza! Jó éjt!
2014. aug. 1. 23:10
Ha valami hiányzik a szexuális életemből, akkor azt a párommal beszélem meg elsősorban, nem pedig máshová lógatom. Szerintem a dolgoknak ez lenne a helyes menete. De kifogást keresni, kamuzni mindenki tud.
45. 72b934ec93 (válaszként erre: 44. - *Tory*)
2014. aug. 1. 23:09
De ha nem akar elhagyni és visszatér hozzám, akkor csak nem üres duma. És mindig azt hallom, hogy a férfiak érzelmek nélkül is tudnak szexelni. Akkor valami igazság csak van benne.
44. *Tory*
2014. aug. 1. 22:51

Ez annak a tipikus esete,amit a "nő hülyítő szövegek" fórumba írtam:

Te vagy az igazi,a többi csak kaland!

Ezt akarta mondani a kedves párod.....

43. 72b934ec93 (válaszként erre: 31. - Vacsa)
2014. aug. 1. 22:45

Akkor még nem feküdt le vele, de amikor szétmentünk, utána már igen.

És a nő előtt is volt neki másik nő az életében. CSak róluk nem tudtam. De állítja, hogy egyik sem jelentett neki semmit. Csak azt amit tőlem nem kapott meg. Szexet, kötetlenül.

2014. aug. 1. 22:43
Elmondása szerinte szeret engem, velem képzeli el a jövőjét. És szeretné ha változtatnánk a szexuális életünkön, ha gyakrabban vagy másként csinálnánk. Ennyi az össz gondja. Emiatt kereste a szexet más nőnél.
2014. aug. 1. 21:45
Ha szeret, tisztel, akkor nem csal meg. Ha nem tisztel, megcsal. Namármost, ha szeret és megcsal, akkor nem tisztel eléggé. És ha nem tisztel, akkor inkább ne is szeressen!
2014. aug. 1. 21:45

Két válaszom van, két történettel :)


Az első, amikor a sógornőm fiatal kislány volt, beszélgettünk a jelenlegi fiújáról és elhozta, majd hallottam tőle, hogy valakivel megcsalta.

Meg akart neki bocsátani, de anyósommal együtt úgy gondoltuk, aki egyszer megteszi, a máskor is.

De, ami az érdekes, ahogy a sógornőm mondta, nem igazán azért akar megbocsátani, mert nem érdekli, hogy mit tett, hanem azért, mert az a társaság, ahova ők bekerültek és megismerték egymást, már nem létezik, mindenki másfelé ment.

Ő most itt maradt egyedül és hogy keres magának másik fiút, párt, bárkit?

Szerintem neked is ez a gondod, hogy eddig párral láttak, mit mondanak a többiek és hogy találj másikat?

Igaz?


A másik történet a kolléganőmé, aki öt év házasság után kissé kihűlni érezte a házasságukat, de nem hitte el még a saját családtagjainek sem, hogy a férje csalja. Ő egy nővel, de mindegy az ilyen esetben.

Egészen addig bízott a férjében, míg egy délután meg nem látta a nővel, édes kettesben, ölelve egymást, (egy kisvárosban méghozzá) és amikor szembesültek egymással még a fiúnak állt feljebb és mikor mindketten otthon voltak már, alaposan lekapta a kolléganőmet, hogy mit képzel magáról, és neki állt feljebb.


Előbb-utóbb te is így jársz és akkor nagyon fog fájni, hiszen most csak hallod, bárkitől, akár még tőle is, de ha szembesülsz a tényekkel, hát nem kívánom neked azt az érzést.


Fiatal vagy, miért kell egy olyan férfire pazarolni az életed, aki láthatóan nem szeret, mindegy mit mond?


Inkább nézz körül, próbáld elfelejteni azokat az éveket, amiket együtt töltöttetek, hiszen nem tudni, mennyi nő van még, akiről nem beszélt.


Meglátod, egy új kapcsolat kiűz a fejedből és a szívedből-lelkedből minden fájdalmat.

Sok szerencsét hozzá :D

39. Cucicsillag (válaszként erre: 34. - Vacsa)
2014. aug. 1. 21:44

Hat ez az! Az mar reg sz@r...

Anyaaaam!

:))

38. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 72b934ec93)
2014. aug. 1. 21:43

Ahhhh... Az ilyen beallitottsagu pasibak mindig is igenye lesz olyan nore, akit megdongethet kedvere.

Megkapja a cekcet, oszt' pa. Hozzad visszamennem mert re jelented neki a stabilitSt... Ha engeded.

De az ilyen kobor kukisak ugyis felremenbek, kar remenykedni... :(

37. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - 9c57fd10dc)
2014. aug. 1. 21:39

Sztem sem, mivel mindig van kivalto ok.

Vagy "ilyen tipus'

Vagy " nem vagy elegneki "

Vagy " masba szerekmes"

Vagy " megunt"

Vagy " nem vagy jo az agyban"

Vagy " mindegy,mert belecarik"

Es meg sorolhatnam...

2014. aug. 1. 21:20
Már a kérdés is ellentmondás. Mert nem szeret!
35. angelic smile (válaszként erre: 1. - 72b934ec93)
2014. aug. 1. 21:14

Már a másik fórumba is egyöntetű volt a fórumozók véleménye. Tudom, nehéz elindulni, de gondolj arra, hogy mennyivel jobb, ha teszed meg az első lépést, mintha ő rúg ki. Ha bejön a következő csaj vagy az azt követő, úgyis a lapáton lesz a helyed. :(

Nem tudom elhinni, hogy azt akit szeretünk meg tudjuk csalni. Persze, ez női gondolkodás, erre egy férfi nyilván mást mondana. Nekem biztos nem kellene olyan pasi, aki elvileg velem van, gyakorlatilag viszont mást gyömöszkél.

34. vacsa (válaszként erre: 32. - Valakivagyok1984)
2014. aug. 1. 20:31
5 év után nem elvárható??? :-) :-) :-)
2014. aug. 1. 20:30
Nem. Nem szeret. Ha szeretne, nem csalna, ilyen egyszerű.
2014. aug. 1. 20:29
Nem kell h szerelmes legyen,5 év utan ez nem elvárható. Én se vagyok szerelmes 10ev utan, de szeretem a párom. A baj az ha ő szeretne téged ezt nem tette volna meg veled. Mert ez nem egyszeri alkalom volt hanem egy viszony amiből az következik, h nem csak nem szeret de nem is tisztel téged. Én egy ilyet nemtudnek megbocsajtani. Még 2 gyerek és 10 év utan sem!Ezzel annyira megalazott téged, hogy remelem ezt érzed és jól döntesz!
31. vacsa (válaszként erre: 1. - 72b934ec93)
2014. aug. 1. 20:27
Akkor mégiscsak lefeküdt a nővel akiről a másik fórumban írtál? Ráadásul voltak mások is?
2014. aug. 1. 20:26
mer' egy gigoló azér...vagy tévedek? (bocs az indulatokért, csak már volt tapasztalatom gigoló pasival. nem volt kellemes)
29. vacsa (válaszként erre: 27. - 3da8f53e4a)
2014. aug. 1. 20:23

Ő a "megcsalt a párom"-os csaj, most esett le...


Jájjjj:((

28. trapiti (válaszként erre: 1. - 72b934ec93)
2014. aug. 1. 20:18
Kamu. Gondolom nem jött be pár hétnél hosszabb távon az új nő, és kényelmetlen lenne egyedül maradnia. Én nem engedném vissza.
2014. aug. 1. 20:17
Elindította a fórumot és ..... túlzottan nem érdekli - persze lehet ettől fontosabb dolga is - mint hogy olvassa a véleményezéseket.
2014. aug. 1. 20:16
vedd elő az egódat és dobd ki a pasast. -_-
2014. aug. 1. 20:16
Amúgy azt sem ártana magadban letisztázni szerintem, hogy most maga a szerelem érzése az ami hiányzik, a vad és szenvedélyes szex, vagy maga ez az aranyember. Esetleg több is ezek közül. Vagy valami egészen más?
2014. aug. 1. 20:16
Ja, és ehhez nyilván kell ő is. Hogy úgy álljon a kapcsolathoz, ami Neked is megfelel. Mert Te próbálhatsz hinni, ha ő beleszarik.
23. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 72b934ec93)
2014. aug. 1. 20:15
szerintem a biztonságot érzi feléd, nem érzelmeket :( hogy te annyira szereted, hogy megbocsátasz, elfogadod. de ha ennyiszer megtette, megteszi majd újból és újból
2014. aug. 1. 20:13

Én ilyenkor mindig azt gondolom végig, hogy mi az az ideális, ami még lehet belőle. Ilyenkor elképzelem, hogy pl. békében, őszintén este beszélgetünk egy pohár valami mellett, és belegondolok, hogy elhiszem -e amiket mond, tudom-e érezni azt a boldogságot, azt a harmóniát, amit azelőtt, hogy ezt megtudtam, vagy marom magam belülről, hogy milyen jó lett volna az egész, ha ez nem történik meg, és vajon most a valót mondja-e....

Megnézem magamban azt, hogy hiteles maradt-e számomra. Mert ha már nem hiszek benne többé, akkor megette a fene.

És ilyenkor már nem hiszek...sajnálom, én se tudok erre mentséget.


Érződik, hogy Te még akár meg is bocsátanál. Azt gondold végig, hogy tényleg meg tudsz? Hogy tényleg megállható az, hogy ezt többé nem hozzátok elő, és még hiszel majd benne?

2014. aug. 1. 20:09
Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom és én is így álltam hozzá!Megcsalt már a legelején,de én megbocsájtottam neki,mert levett a lábamról.Később újra hallottam mende mondákat/mert akkor azt hittem csak azok/,hogy megcsal,de nem hittem el senkinek,pedig csak jót akartak nekem.De én még mindig vak voltam és átvert,ha ő azt mondta,hogy szeret én azt el is hittem!5 évig tartott az én kapcsolatom is.Ma már csak magamat okolom,hogy ennyire hülye voltam és vak!Teljesen kihasznált,érzelmileg,testileg és anyagilag is.A szakítás után is még lelkileg próbált hatni rám és azt szerette volna ha várok rá,amíg ő még kitombolja magát.Persze hülye lettem volna,azóta boldog párkapcsolatban élek és soha nem bántam meg,hogy vége lett annak a kapcsolatnak!Lépj és te rád is vár valahol valaki,aki megbecsül!Tudom,hogy nehéz lesz,mert én is padlón voltam,de sikerült felállni!Bocsi,ha hosszú voltam,de én tudom miről beszélsz és hidd el van rajta kívül még pasi!Fel a fejjel!
2014. aug. 1. 20:07

Vagy egyszerűen még nem érett meg egy komoly kapcsolatra. "Szeret", persze, de még nem élte ki magát. Nem tud még lehorgonyozni.

Meg az is lehet, attól érzi férfinak magát, hogy minél több nőt meghódítson.

2014. aug. 1. 20:06
A másik alternatíva, hogy átadod magadat az érzésnek, megbocsájtasz, elhiszed amit mond, nem ellenőrizgeted, és élsz boldog tudatlanságban ameddig csak lehet.
2014. aug. 1. 20:03

Úgy gondolom,hogy ez nem szeretet, hanem megszokás nála.

Te vagy a bázis ahova mindig visszatérhet, ha nyugalomra, kiszolgálásra vágyik. Biztos, rendbe tartod a lakást, jól főzöl rá.


Számomra, aki megcsal valakit, gyáva, sunyi, hülyének nézi a másikat.

Nincs benne annyi tisztesség, hogy megbeszélje mi a gondja. Lehet, nincs is Veled semmi gondja, csak a farka hajtja, de rád fogja, hogy nálad van a gond.

Rajtad múlik mennyit tudsz elviselni, megtudod-e bocsájtani, amit sunyin megtett, hogy meddig tudod lenyelni a sérelmeket.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook