Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szexkapcsolatot akar a férfiak többsége? fórum

Miért csak szexkapcsolatot akar a férfiak többsége? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
101. MZsanett (válaszként erre: 77. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 7. 17:02
Szerintem sokan abban a hitben élnek, mármint a nők, hogyha hamarabb odaadják magukat, akkor megtarthatják a pasit. Persze aztán jön a pofára esés. Pedig egy pasit pont azzal lehet megfogni, ha várakoznia kell. Furcsa paradoxon.
100. MZsanett (válaszként erre: 69. - Channa*)
2016. ápr. 7. 17:00

Mégis sokaktól hallom, hogy azzal piszkálja őket a férjük, hogy fogyjanak le, miközben igénytelenek és hatalmas hordóhassal, nyúzott pólokban lépnek ki az utcára...


Viszont olvastam egy olyan statisztikát is, ami kimutatta, hogy a férfiak többnyire azokhoz a nőkhöz vonzódnak, akikben nem találnak riválisra, vagyis pont, hogy nem szuperbombázó, hanem inkább átlagos, alacsonyabb az iskolai végzettsége, mint az övé, kevesebbet is keres...minél nagyobb a végzettsége és a fizetése egy nőnek, annál nehezebben talál társat. Ebben is látok valamit. De most már kezdem magam nagyon pesszimistának érezni:D


Szerintem a mostani kapcsolatok többsége nem a szereteten és az elfogadáson alapszik, hanem a túlélésen.

99. MZsanett (válaszként erre: 70. - Channa*)
2016. ápr. 7. 16:55

"És ha megfigyeled, akkor a férfiak pont annyit várnak el a nőtől, amit ők maguk is megtesznek magukért. "


Én pont ezt nem vettem észre. De lehet, csak én vonzottam be rossz embereket és én mozogtam rossz környezetben. De olyan pasikkal (és nem férfiakkal) futottam össze, hogy elcsodálkoztam, mekkora a Jóisten állatkertje.

98. 871383ddcb (válaszként erre: 96. - Gribedli***)
2016. ápr. 7. 15:09
Pedig a Kama Szutra már talán a 20-as években magyarul is mevjelent, rá húszon évre már posta vitte házhoz. Mondta volt nagyanyám :D
97. gribedli*** (válaszként erre: 94. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 7. 14:53
Igen, ez meg főképp! Ügyesen titkolták a dolgaikat, ma már nem muszáj
96. gribedli*** (válaszként erre: 93. - 871383ddcb)
2016. ápr. 7. 14:51

Lehet, hogy azért mert ma a nők jobban ismerik a testüket és jobban élvezik:)


Régen meg könnyebb volt ellenállni valami olyannak, amit nem is szerettek annyira, mert csak passzív résztvevői voltak és nem is élvezték annyira, hanem szimpla kötelesség volt és az orgazmust még hírből sem ismerték.

95. 871383ddcb (válaszként erre: 94. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 7. 13:59
Lehet :) A puding próbája az evés :)
94. finomfőzelék (válaszként erre: 93. - 871383ddcb)
2016. ápr. 7. 13:58
Lehet, hogy régebben is így volt, csak nem beszéltek róla és nem került olyan könnyen nyilvánosságra, mint most. :)
93. 871383ddcb (válaszként erre: 92. - Gribedli***)
2016. ápr. 7. 13:51
Szerintem sincs abban semmi, ha akár mindketten, akár az egyik fél csak szexkapcsolatot akar. De az igaz, hogy egy ideje hamarabb ágyba bújnak, mint régebben. Tán már nem kéretjük annyit magunkat. Sokan még nem akarnak elköteleződni, a szex meg jó és kell.
92. gribedli*** (válaszként erre: 91. - 871383ddcb)
2016. ápr. 7. 13:47

Persze, de az európaiaknál, ha papíron nincs is többnejűség, a gyakorlatban soknak van több nője, úgyhogy ebben azt hiszem, nincs nagy különbség. Csak azt akartam kihangsúlyozni, hogy végülis a nő hűségéről több szó esik ebben a topikban, illetve arról, hogy a nőknek nem számít a szex (sztereotípia), sőt, hogy a nők hamar lefekszenek.


Már nem azért, de ha egy nő hamar lefekszik, akkor egy férfival tette vagyis a férfi is hamar lefeküdt, ergo nem a nő felelőssége, hanem kettejüké. Ha mindketten tették, miért lenne csak az egyik szégyene, már ha egyáltalán ezt szégyennek lehet nevezni. Mert a szex nem szégyen. Az a szégyen, amikor valaki belemászik mások életébe vagy amikor valaki félremegy, de úgy önmagában nem tartom szégyennek azt, ha valaki csak szexet akar valakitől. Ha mindketten függetlenek, azt tesznek, amit akarnak, ha ezzel nem sérül más, miért ne?


Ezt úgy mondom, hogy férjnél vagyok, de eszembe se jutna azt gondolni valakiről, aki nincs férjnél, hogy ha van szex akár az első randin egy szintén szingli partnerrel, hogy ők most húú de nagyon vétettek valamilyen morális kódex ellen. De pláne ahogy itt olvasom, hogy a nő hibája lenne valami, ezt végképp nem. Ha hiba, akkor mindkét fél benne van, nem? Vagy a nő megerőszakolja a pasit?:)

91. 871383ddcb (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2016. ápr. 7. 13:20
Afrika :) most éltetik csak Uhurut :D eddig is volt többnejűség, de pl Kenyában megszavazták( a többség férfi :) ), hogy többé az első feleség nem szólhat bele ki legyen a negyedik. :)
2016. ápr. 7. 12:12
A többséggel már megismerkedtél? Ne általánosíts. Ha téged csak szexre akarnak, akkor valószínű, hogy nem látnak benned fantáziát. Vagy csak az ilyeneket vonzod. Nézz magadba, változtass.
89. gribedli*** (válaszként erre: 88. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 7. 10:38
Én nem védekezés nélküli szexről beszéltem.
88. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 85. - Gribedli***)
2016. ápr. 7. 10:25

Egyvalamit azért nem árt észben tartani: az rendben, hogy a nô is kívánja a dolgot, stb... viszont a balhét neki kell elvinnie... mert ha terhes marad, bizony övé a nagyobb rész. Aztán meg lehet pereskedni.

Azért nálunk csak-csak nem úgy mûködik, mint a macskáknál.

87. gribedli*** (válaszként erre: 76. - 871383ddcb)
2016. ápr. 7. 10:19
Vannak kultúrák, ahol ez most is így működik, pl Hawaii. Ott házasság előtt sem volt tilos soha ismerkedni, szexelni akár több partnerrel az évek során, ebből gyerekek is születhettek, mindössze a házasságkötéstől kezdve kellett hűségesnek maradniuk. Valahol az a modell, amit mi most élünk, Hawaiiban, ahol nem volt egyház, már így zajlott évszázadokkal ezelőtt is, liberális keretek között. Igaz, az európai embernél vagy az afrikaiaknál már az egyház létezése előtt is volt ilyen, ezért ők direkt úgy foglalták össze a különböző vallások "szabályait" (mindig istenekre hivatkozva), hogy benne legyen az is, hogy kötelező a hűség, és a szüzesség is.
86. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 65. - Politur)
2016. ápr. 7. 10:14

Szabad neki mondani, hogyha szereti a változatosságot, akkor ott van a két keze.

Nem kell bedôlni minden sablonszövegnek.

85. gribedli*** (válaszként erre: 77. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 7. 10:13

A nők túl hamar odaadják magukat...


A fene megette, ha egy nőnek ebben meg kell tartóztatnia magát. Ha 2 ember kívánja egymást, nincs olyan, hogy túl hamar, mindenkinek vannak igényei. Meg ha abból indulunk ki, hogy a férfinál később alakul ki érzelmi fonal (ez is hülyeség, mert akik nagyon bejönnek egymásnak, ott a férfinál is kialakul hamar), addig a nőnek nem szabadna odaadnia magát? Mi van, ha történetesen ugyanazt gondolja elsőre, hogy milyen jó lehetne ezzel a fazonnal az ágyban us, van kémia, stb?


Tegyük fel, hogy a te elméleted szerint ki kell várnia. Tegyük fel, hogy egy férfinál az érzelmi szálak mondjuk 2-3 hónap (6 hónap? 1 hónap? Akármennyi) alatt alakulnak ki, ezalatt a nőnek mindig nemet kellene mondania. Ez úgy végződne, hogy a pasi úgysem tudná kivárni és keres valakit csak szexre, vagy a köztes időben vígan szexel másokkal, míg a nőhöz elkezd vonzódni, mert "az nem adta oda magát, de jó!", bezzeg a nő maradjon szex nélkül mert neki az a feladata, hogy várassa a másikat?


Szerintem nem ez alapján dől el, hogy valaki szerelmes lesz vagy nem. Nem a kivárt idővel van kapcsolatban, hanem a kettejük között lévő kémia, a vonzódás, szexuális feszültség, szimpátia, hasonlóság és még millió más apróság szerint lesz belőle valami vagy nem lesz belőle semmi. Rengeteg házasság volt már, ami futó kalandból lett, ahogy rengeteg pofáraesés is volt futó kalandból de hosszabb együttjárásból is. Minden lehet.

84. gribedli*** (válaszként erre: 61. - Politur)
2016. ápr. 7. 10:02
Igen, van ilyen is. És a többség ezt úgy kezeli, hogy a nőknek ezt "nem szabad", pedig vannak nők, akiket nem érdekel a parti séta kézenfogva, hanem azt szeretik, ha péntek este bebújnak az ágyba és vasárnapig ki sem szállnak kivéve pisilni, zuhizni (de azt is a partnerrel). Sok nő kifejezetten unja a lelkizős palikat, persze sok nő meg megjátsza, hogy neki csak a szex számít.
83. gribedli*** (válaszként erre: 1. - A5ea9b3ea1)
2016. ápr. 7. 09:56
Ha te többségben ilyenekkel találkozol, akkor ne a többségből válogass. Vannak férfiak, akiket nemcsak a szex érdekel, de egyébként meg a nők között is van, akinek több igénye van szexre vagy inkább ő sem akarja lekötni magát és hamar megunja a partnereit (igen, a nők sem mindig akarnak tartós kapcsolatot, mert ez is tetszik, meg az is tetszik, meg amaz is) ezért jobban szereti a csak szex kapcsolatokat, szerintem hagyd csak meg nekik az ilyeneket, mert így mindenki jól jár, te meg keress olyat, aki hozzád való! Meg fogod találni:)
82. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Channa*)
2016. ápr. 7. 09:50

Én egy olyat sem ismerek, akiknek a Kelemen Anna tetszik:D


Az ilyenen inkább csak röhögnek! De akinek ez tetszik, azt sajnálom, hiszen vannak gyönyörű nők, akik megtestesítik azt a típust, amit Annácska csak imitál és rosszul, azokban a nőkben meg természetes és jól áll nekik.

81. bíborka 89~ (válaszként erre: 77. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 7. 09:41

Megpocsékolnaaa?


Érdekes :D

80. 1abbb5d144 (válaszként erre: 74. - Politur)
2016. ápr. 7. 09:38
Megrekedtel egy szinten es nem fejlodsz tovabb. Nem akarsz felelosseget vallalni. Jo esetben fiatal vagy,es ez megtortenhet meg.
79. syria (válaszként erre: 1. - A5ea9b3ea1)
2016. ápr. 7. 08:57
Mert mamahotelben héderelő, ingyenélő selejtek. :(
78. 871383ddcb (válaszként erre: 77. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 7. 08:49
Ebben látok rációt :)
2016. ápr. 7. 08:41

Szerintem ez úgy van, hogy a férfi amikor találkozik egy nővel valóban az jr a fejében hogy lehetne mihamarabb a bugyin belül kerülni.

A nők meg szerintem úgy, hogy találkoznak egy férfivel és ha vonzónak találja gyorsan érzelmileg is kötődni fog hozzá /szerelem? / de nem az foglalkoztatja hogy de jó lenne ha hátulról megpocsékolna....

Telik az idő és a férfi is kezd érzelmileg is kötődni és a nőnek is egyre gyakrabban jut eszébe hogy milyen jó lenne "elméyíteni" a kapcsolatot...

A feladat , gogy a kettőt szinnkronba hozzák. A nők manapság hamar odaadják magukat, amikor még a pasiban nem alakult ki az érzelmi kötődés. A pasi hamar továbblép a nő meg meg van győződve hogy minden pasi csak a p..nát akarja belőle....

76. 871383ddcb (válaszként erre: 26. - B1dbc250b6)
2016. ápr. 7. 08:29
Hiszed, vagy sem, pár tízezer évvel ezelőtt nem csak a paik készültek így. A nők is. Bizony. Minél több pasi, annál nagyobb esély az egészséges, fennmaradó, erős utódokra. Csak a sok ezer év folyamán ez a rész elfelejtődött :D Aztán valahogy a nők elfejlődtek a " kiválasztom a legerősebbet és beleragasztom abba az istenverte fészekbe " dologig, míg a férfiak ott maradtak a kezdetek szerinti " szórom a magot, amerre csak a szél fúj " gyakorlatnál. :D :D Poligámok voltunk anno, aztán a nők belekezdtek a monogámiába :D
75. plavalaguna (válaszként erre: 61. - Politur)
2016. ápr. 7. 08:23
a testi megismerés kulturformája a tánc ;) az egyszeri szex az nagyon mesze van a testi megismeréstől. persze gyárthat mindenki a hülyeség meg felelőtlenség köré elméletet, csak attól még az hülyeség és felelőtlenség marad.
74. politur (válaszként erre: 68. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 7. 07:58
Mindenki másképp fura.
73. Channa* (válaszként erre: 45. - MZsanett)
2016. ápr. 7. 06:54

Én nem vagyok egy romantikus alkat, így biztos ezért nem értem, hogy mi szükség van a rózsaszirommal teleszórt ágyra, gyertyafényes vacsorára, stb.

Milyen romantikára nincs szüksége a férfiaknak? Szerintem erre sok nőnek sincs szüksége. Az összes hajam az égnek állna, ha ilyenekkel akarnának levenni a lábamról:D Én inkább azt szeretem, ha észreveszik mennyire otthon vagyok bizonyos témákban, és ezt nem csak úgy mondják, hanem épp ezért a társaságomat is szeretik.

A romantikusan, céltalanul bolyongásnak (séta) nincs értelme, de annak sincs, hogy gyertyafény mellett csillogó szemmel várni a férfi bókjait. Ezek mind csak kényszer hatása alatt összehablatyolt baromságok. Az igazi az, amikor elmer és elmered vinni egy értelmes társaságba:DDDD

72. kicsimanóci (válaszként erre: 41. - Jstefan)
2016. ápr. 7. 06:46

Te már csak tudod, mint azt is, hogy egy multifoki szemüveg nem kerülhet 160 ezerbe.

Bazi okos és sarkalatos véleményed szokott lenni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook