Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csajozik valaki folyamatosan a párja mellett? fórum

Miért csajozik valaki folyamatosan a párja mellett? (beszélgetős fórum)


166. Érdekes73 (válaszként erre: 100. - Caec98f8ea)
2014. aug. 29. 23:06
Mindegyik karaktere felismerhető :D
165. Érdekes73 (válaszként erre: 4. - 3d787b167a)
2014. aug. 29. 22:46
Mert neki nincs :)
164. caec98f8ea (válaszként erre: 163. - Fruzsinka.toth)
2014. aug. 29. 21:41

hány éves vagy, tizennégy?

úgy tűnik, te és a szexualitás nagyon távol álltok egymástól.

163. fruzsinka.toth (válaszként erre: 161. - Caec98f8ea)
2014. aug. 29. 20:56
A te írásodat vettem gúnyolásnak, hogy mégis miért vegyem bóknak. Mert néha negatív csengésű, ha feláll egy nőre.
162. vacsa (válaszként erre: 153. - Fruzsinka.toth)
2014. aug. 29. 20:32
Kielégületlen? Akkor bárkire feláll neki. De szupi:-)
161. caec98f8ea (válaszként erre: 160. - Fruzsinka.toth)
2014. aug. 29. 20:32

gúnyolásnak veszed, h a pasasnak feláll a farka tőled?

ha igen, akkor neki reklamálj, ne nekem.

160. fruzsinka.toth (válaszként erre: 156. - Caec98f8ea)
2014. aug. 29. 20:26
Gúnyolsz?
159. 82d45dcd14 (válaszként erre: 155. - Fruzsinka.toth)
2014. aug. 29. 17:53

Mi együtt élünk banyek:))

És nem félévente van keksz!

158. kriszta773 (válaszként erre: 153. - Fruzsinka.toth)
2014. aug. 29. 17:45

mert ha egy pasi tudja, hogy szex jön, már áll neki :) azért gondolom érzed, milyen hülyeség ilyet írni, hogy mert folyamatosan udvarolt neked. attól még nem kell feküdni :)

neked is lehetnének elvárásaid egy párkapcsolatot, férfit illetően. lehet, hogy újdonság, de hidd el, attól, mert egy palinak feláll és szépeket mond és kedves, még nem jelenti, hogy bármit érezne vagy bármennyire is tartana. gondolom, te sem ilyen kapcsolatra vágysz

157. de Luca (válaszként erre: 153. - Fruzsinka.toth)
2014. aug. 29. 17:39
Azért csalja a nejét fűvel-fával, mert neki lényegében mindentől feláll a farka, ennyi :-)
156. caec98f8ea (válaszként erre: 155. - Fruzsinka.toth)
2014. aug. 29. 17:31
veheted bóknak. :)
155. fruzsinka.toth (válaszként erre: 154. - 82d45dcd14)
2014. aug. 29. 17:30
Akkor mitől?
154. 82d45dcd14 (válaszként erre: 153. - Fruzsinka.toth)
2014. aug. 29. 17:25

Nem akarlak elkeseríteni,de nálunk 13év után is ez van...

És nem a kielégületlenségtől:))

2014. aug. 29. 16:52
Azt elismerem hogy én is hibás voltam hogy belementem. De a legnagyobb hibás ő volt mert folyamatosan udvarolt nekem. Nem érdekli hogy felesége van. Szerintem az mindent elárul, hogy fel vagyunk öltözve és csak fekszünk egymás mellett. Ő közel simul hozzám és már érzem, hogy áll neki. Pedig semmi sem történt és van ruha rajtam. Ennyire kielégületlen.
2014. aug. 29. 16:49
Nem voltam szűz. Egy férfival voltam életemben de annak is évekkel ezelőtt. Csak olyan MINTHA szűz lettem volna. De ez már nem változtat semmin.
151. gribedli*** (válaszként erre: 150. - Kriszta773)
2014. aug. 28. 14:53

Fura? Egy csomó topik van erről, hogy ki kinek a kijébe szeret bele. Ja, nincs jobb taktika, mint barátnak álcázni magát. De az ilyen szerintem nem barát, mondjuk normális pasi fel is ismeri, hogy mit akar. Nem hiszem, hogy egyszeri alkalomra vágynak és nem is mindig járnak sikerrel, de azért valamennyi igen. Nem tartom furának, bunkóságnak igen.


Az összes olyan topik, ahol valaki arról számol be, hogy pl van egy elvált kolléganő, aki kisírja magát a férj vállán, vagy egyszerűen nem is kolléga, csak barát és sokat vannak együtt. Feleség nem gyanakszik, csak olyankor kezd, amikor már mennek az e-mailek, ebben a fázisban még megy az esküdözés, hogy soha nem volt szex meg barátok meg minden. Kb. annyi ideig tart ez a fázis, amíg a 2 galamb albérletet talál...


Igaz, otthon fel kellene ismerni a jeleket és kibacni az illetékeseket. Ennek ellenére jönnek utólag sírni és még vissza is fogadnák a férjet (szintén nagy marhaságnak tartom).


De ez pl az egyik példája a belemászásnak, meg az olyanok, akik tartogatják az összes exük telószámát, hogy ünnepekkor, névnap, szülinap, jókívánságokat küldözgessenek, hátha egyszer bingó:)))

150. kriszta773 (válaszként erre: 148. - Gribedli***)
2014. aug. 28. 14:15

elég fura lehet egy nőci, akinek megér egy becserkészési folyamatot, hogy ágyba vigyen egyszer egy nőspasit, de biztos ilyenek is vannak :)))

munkahelyen gyakoriak az ilyen kavarások, de nem véletlenül emlegetik a házinyulat, mert még két független embernél is nagyon rossz véget érhet, ha utána kerülgetniük kell egymást, és végignézni esetleg, ahogyan a másik mással flörtöl. persze két függetlennél, ha lamúr van, megéri a kockázatot, de egy nőspasival etyepetyézni, aki minden nővel kikezd, elég gáz

2014. aug. 28. 11:52
A szülők annyiban nem világosították fel, hogy ne keverje össze a pöttyös könyvek vagy a Romana jeleneteit az élettel.
148. gribedli*** (válaszként erre: 147. - Kriszta773)
2014. aug. 28. 11:49

Ja, ez alap. Ott, ahol más után futkározik a pasas, már valami gond van otthon is.


Én a belemászást úgy értettem, amikor valaki kiszemel magának valakit, először szép lassan hízelegve bekeríti, aztán szép lassan az ágyába viszi. Egy kitervelt dolog és abszolút a nőtől indul a kezdeményezés. Minden helyzetben a pasi is mondhatna nemet, ezért onnantól ő is hibás, ha belemegy.


De itt a szitu más, a pasi futott a fórumindító után mert le akarta fektetni. Itt is mindkettejük sra, de nem a fórumindító kezdeményezett, szóval nem mászott bele. Ettől még nem mentem fel, mindenképpen ciki lesz, amikor a pasi átnyergel valaki másra, akkor majd megérti, hogy elég lett volna visszautasítani kezdetben és kész.

147. kriszta773 (válaszként erre: 145. - Gribedli***)
2014. aug. 28. 11:37

én nem hiszem, hogy egy harmadik tesz tönkre egy családot. az teszi tönkre, aki benne él, mert nem kötelező félrejárni, szórakozásból pláne, ahogy a többség teszi


nemigazán hiszem azt sem, hogy foglalt pasikkal hálni nevelési hiány kérdése lenne, hiszen azért az elég világos szitu, ha a pasinak van valakije, és úgy próbálkozik, akkor nem engem akar. mert ott lehet hagyni barátnőt, és el lehet válni, ha rossz egy házasság, akkor is, ha gyerekek is vannak. ez inkább csak önigazolás szokott lenni, mert valaki el akarja hinni, hogy a másiknak tényleg fontos és számít, csak szegénynek nincs lehetősége arra, hogy felvállalja és vele legyen


attól meg nem lesz valaki krva, mert beleszeret vagy csak hancúrozik egy nős emberrel, legfeljebb az visszatetsző, hogy rögtön valahogy a feleség lesz a hibás mindenben, hiszen őmiatta dug félre szegény pasas ugye :) mint ahogy fordítva, ha a nej megtudja, mindenben a másik nő a ludas, közben meg a pasit kéne kivágnia mindkettőnek :)

146. 6de01dec61 (válaszként erre: 140. - Gribedli***)
2014. aug. 28. 11:22

Első kapcsolatom felbontása utáni megbolondulás volt amibe szerelmet magyaráztam bele..

Utólag valóban elkönyveltem egy tapasztalatnak, ami egy életre elvette a kedvem a hasonló figuráktól:)

Meg igen, a házi nyulaktól is:D Nagyban közrejátszott a felmondásomban, hogy ő is ott van ami azért elég gáz.


Őszintén remélem hogy Fruzsi is észhez tér és idővel le tudja zárni magában a történteket (egy ideig elég car lesz az biztos..)

145. gribedli*** (válaszként erre: 144. - 82d45dcd14)
2014. aug. 28. 10:58

Nem is rád, úgy átfutottam a topikot, ahogy már más topikjait is olvastam, hozzászóltam, szóval nem néztem neveket. Ha te írtál ilyet, akkor igen, de lehet róla véleményed, jogos. Csak én nem szeretek mindenkit egy kalap alá venni.


Gratula, hogy visszautasítottad az ex szerelmedet, nem mindenkinek sikerül ez. Gondolom, alapvetően bizalmatlanabb vagy. A fórumindító meg nem. Mondom, felnőtt bőrbe bújt gyerek, ez egy ilyen generáció. Valamikor nem voltunk ilyenek, én nem nagyon tudok olyanokról, akik 24-25 éves korukban még szüzek voltak, de most ez van. Egyik oldalon már 13-14 évesen szex és mindent tudnak, másik oldalon 25 évesen szűz. Ilyen kort élünk. Ez a szülők hibája is egy bizonyos pontig, de orvosolható azzal, hogy megjárja a saját útját és amit otthon nem mondtak el neki, majd megtudja az életből, ennyi.


Tönkretenni a másik családját...te nem ismersz igazi fenevadakat, Fruzsi nem az a kategória. A pasi is fut utána, mindketten hibásak, de mondom, nem az a kategória, amelyik tönkretesz családokat.

144. 82d45dcd14 (válaszként erre: 143. - Gribedli***)
2014. aug. 28. 10:46

Gondolom rám,de végül is mindegy,hogy kire!


Elmesélek egy magánügyet,amit nem szoktam itt egyébként.

2hónapja,megjelent az életemben egy 20évvel ezelőtti nagy szerelmem!Soha nem volt köztünk semmi,de évekig járkálgattunk egymás után..

Találkozzunk éstaöbbi duma,hazudnék,ha azt mondanám,hogy nincs hatással rám(nem vagyok belezúgva) DE nemet mondtam neki,mert 1.foglalt vagyok,és szeretem a barátomat,2.feleség éés 2gyerek!Szóval,lepattintottam szépen,kedvesen!

Soha nem tenném tönkre más életét,majd biztos lesz neki más versenyző is,tegye ő tönkre.

Engem soha nem lehetett csak "úgy"megkettyinteni,még fiatal koromban sem.

2014. aug. 28. 10:30
Nem rád értettem, hogy beszóltál neki.
142. gribedli*** (válaszként erre: 139. - Kriszta773)
2014. aug. 28. 10:28

Igen, ez igaz, vannak érettebb gondolkodású fiatal lányok, tapasztalat nélkül sem naivak.


Sajnos vannak olyanok is, akik úgy nőttek fel, hogy nagyon szerették őket, megvolt a rózsaszín gyerekszoba is meg a pöttyös könyvek, csak bizonyos dolgokat elfelejtettek átadni a lánynak, felkészíteni, illetve úgy akarták megóvni a veszélyektől, hogy sokáig nem engedték sehova. Ilyenkor aztán az a vége, hogy ott találják magukat 22-24 évesen, semmit nem tudnak a világról, semmit nem tudnak a pasikról. A tökéletes préda.


Szerintem szerencsétlennek titulálni őket nem segít, mindegy, valahogy ők is meg fogják tanulni a saját kárukon a dolgokat. Viszont nekem ilyenkor valahogy nem jut eszembe, hogy leqrvázzam. Nem az ilyen az, aki szánt szándékkal mászik bele mások családjába, hiszen maga is egy álomvilágból ébredezik. Az biztos, hogy a szüleihez lenne pár szavam. De az igazi rafkós nők, akik rászolgálnak arra, hogy "világ szégyene","r.banc" nem ez a fajta, bénáskodó csaj. Mondjuk nem rád értettem, voltak itt beszólások, és én sem szoktam sajnálni az olyanokat, akik tényleg megérdemlik, akik verik a mellüket, hogy szeretők, szeretőjük van, hülyének nézik a partnerüket és büszkék erre (és mindezt érett nőként!! Egyszóval menthetetlenül r.bancok).


Persze, már tudta ő is, hogy házas, ebben tényleg hülye. De úgy látszik, már félig-meddig koppant is, nem szeretnék a helyében lenni nemsokára, és bízom benne, hogy tanul a leckéből.

141. gribedli*** (válaszként erre: 113. - Caec98f8ea)
2014. aug. 28. 10:15

Én meg biztos is, hogy rossz bolygóra kerültem, kértem én, hogy Kriptonra küldjenek, de leraktak ide...


:DDD

140. gribedli*** (válaszként erre: 138. - 6de01dec61)
2014. aug. 28. 09:54

Ugye? És ezt a fázist is meg szokták filmesíteni, csak Fruzsinak kimaradt. A valóságban átélni duplán sz.r lehet. És ahogy írtad, megtörténhet olyankor is, ha az ember szinglit választ, egyszerűen nem jó összefutni utána az ilyen pasikkal, irritál és kész. A km-es kerülők meg, mit mondjak, megmosolyogtattak:))) De nem a te hibád, úgy értem, valahol biztos volt érzelem és nem gondoltad, hogy így végződik, ha az évszám a nickedben a szül.év, betudható tapasztalatgyűjtésnek.


Még jó, hogy már nem dolgozol együtt ezek szerint, és tuti, hogy legközelebb nem lövöldözöl házi nyúlra:D

139. kriszta773 (válaszként erre: 135. - Gribedli***)
2014. aug. 28. 09:51
lehet, hogy igazad van, de szerintem ahhoz nem kell tapasztaltnak lenni szexuális téren, hogy az ember tudja, ha olyan pasi próbálkozik nála, aki nős, családja van, vagy barátnője, az csak szórakozni akar egy picit. pláne ha a pasi sorra hajtja a nőket és ezt tudja róla, plusz erőszakosan próbált a szexre menni. azért ilyesmiből egy nő sem gondolhatja, hogy bármit is számít nőként, emberként a palinak, akkor meg minek belemenni, csak rossz lehet belőle
138. 6de01dec61 (válaszként erre: 133. - Gribedli***)
2014. aug. 28. 09:41

FRUZSI!


Én pont így jártam amit gribedli írt. (annyi különbséggel hogy mind a ketten szinglik voltunk)


Nem tudtam kiverni a fejemből, belebolondultam -> nagy egymásba gabalyodás -> pasi átnéz rajtam.

Minden nap találkoztunk és szörnyű volt, a végén már kilométeres kerülőket tettem hogy ne kelljen mellette elmennem, annyira megalázó volt, hogy levegőnek néz/előttem fűz más nőket.


Úgy látszik ez forgatókönyv-szerű az ilyen pasiknál. De én is csak a saját káromon tanultam, előtte az Atyaúristen is könyöröghetett volna hogy ne csináljam, akkor is megtettem volna.


Soha többet. Már így is pocsék lesz, ha most hagyjátok abba, ne feszegesd a húrt, nekem a munkahelyembe került!!!

137. Emili31 (válaszként erre: 121. - Fruzsinka.toth)
2014. aug. 28. 09:34
Sirdogálsz, rinyálsz, bemagyarázol magadnak mindent. A pasik ezt megérzik, és ki is használják. Egy rakás mérget lenyelsz. Eszköz vagy, semmi más. De majd ne a pasit szidd, hanem magadat. Intőjeleket észre kellene venni. Mindenesetre tanulni fogsz belőle, remélhetőleg....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook