Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csajozik valaki folyamatosan a párja mellett? fórum

Miért csajozik valaki folyamatosan a párja mellett? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
676. fruzsinka.toth (válaszként erre: 671. - Grizus)
2014. okt. 23. 19:48
Szerencsére a piszkosság érzése még nem jött el. A szexuális együttléteinket még nem bántam meg. Aztán idővel lehet az is el fog jönni. :(
675. fruzsinka.toth (válaszként erre: 664. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 19:45
Magyarul ha megmaradom ugyanilyennek, akkor valamikor talán egyszer találkozom egy olyannal akinek pont így leszek jó? Nem kell semmit sem tennem, nem kell megváltoznom, megjátszanom magam? Csak ilyennek maradnom amilyen vagyok és meg fogom őt fogni magamnak?
674. grizus (válaszként erre: 673. - Vacsa)
2014. okt. 23. 19:45
Mars a Szűzben... ez passzol hozzám.
673. vacsa (válaszként erre: 672. - Grizus)
2014. okt. 23. 19:44
Legyen. Az sem rossz, bár nekem kicsit szűziesen hangzik...
672. grizus (válaszként erre: 670. - Vacsa)
2014. okt. 23. 19:43
Nem, szerelmeskedni. Az a szó tetszik.
671. grizus (válaszként erre: 668. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:42
Jaj istenem... az önbecsülésed soha ne attól függjön, hogy mások milyennek látnak. Azt csak Te gondolod, hogy milyennek látnak, lehet, hogy nem is olyannak látnak. A másik: az önbizalmad ne a külsődtől függjön. Jó dolog, ha csinos vagy, jó a ruhád vagy szép a frizurád, de ez nem lényegi dolog, a kapcsolatokban sem. Ronda nőknek is lehet párjuk és világszép nőket is otthagynak. És semmi okod nincs szégyellni magad előtte. Hacsak az nem, hogy piszkosnak érzed magad. Nos, erre tanácsoltam a Soma-féle bumeráng technikát.
670. vacsa (válaszként erre: 667. - Grizus)
2014. okt. 23. 19:42
Majd jön ha megjön az alkalmas férfi. Vele szeretkezni fogsz.
669. 3d787b167a (válaszként erre: 668. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:40

Mert szerelmes voltál.


Átbaszott a palánkon.


Holnap tiszta lappal indulsz?

2014. okt. 23. 19:39
Amíg tartott köztünk a kapcsolat jól éreztem magam a bőrömben. Mintha jó nő lennék. De amióta már nincs semmi az önbizalmamat azt a jó érzést is elveszítettem. Bent is ha összefutuunk úgy érzem mintha már nem az a nő lennék aki tetszett neki. Szégyellem előtte a külsőmet. Olyan gondolataim vannak, hogy már biztosan csúfnak lát engem és már nem tetszem neki. Már ha eddig is tetszettem.
667. grizus (válaszként erre: 665. - Vacsa)
2014. okt. 23. 19:38
Sokan nem így értik, a puszta vágy is megfelel hozzá. Én kerülöm ezt a szót, nem jön a nyelvemre.
666. grizus (válaszként erre: 662. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:37
Miért, ki ő? A világ legjobb pasija? Vagy a világ legjobb szeretője? Egyik se ér annyit, hogy a méltóságodat feladd miatta. Mert, igen, valahol mégiscsak sz.r módon viselkedett Veled. Írd le mit érzel és égesd el!
665. vacsa (válaszként erre: 655. - Grizus)
2014. okt. 23. 19:37

A szeretkezéshez szerelem is kell, a többihez csak vágy.

Szerintem.

664. kriszta773 (válaszként erre: 659. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:36

azt kéne megértened, hogy a szerelmet nem lehet erőlteti, és nem a szex miatt lesz szerelmes beléd egy pasi.

nem fog attól megszeretni valaki, hogy másmilyen a hajad vagy affektálva beszélsz. pont ez a különlegessége a szerelemnek, hogy nem lehet megmagyarázni, mi az a plusz, amit a másik ember meglát benned, és amit te meglátsz őbenne :)


te is csak azért vagy szerelmes, mert nem volt még kapcsolatod, és végre valaki legalább időnként foglalkozott veled, még ha csak szexre is, mert neked ez utóbbi is újdonság volt, sokat jelentett

663. grizus (válaszként erre: 659. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:35
Nem kell ezzel törődnöd. Ezzel a pasival neked nincs értelmes közös utad. Ez kevés, amit tőle kaptál, hisz már Te is többre vágytál. De nem adja meg, nem tudja megadni. Ne törődj vele, hogy nekik milyen a kapcsolatuk, lehet, hogy abban a kapcsolatban Te egy percig nem maradnál. Most még egy darabig agyalsz ezen, de próbáld elengedni.
2014. okt. 23. 19:33
Mondhatnám azt is, hogy nem csak én nem érek a felesége nyomába hanem senki más sem. Ugyanis más nők sem tudtak neki olyat adni ami miatt elhagyta volna.
661. grizus (válaszként erre: 658. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 19:33
Ő reménykedett. Tapasztalatlan. Elhitte, hogy így lehet, mert szerette volna.
660. kriszta773 (válaszként erre: 656. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:32

nagyon felszínes vagy, és mint már írtam, nagyon nem normálisan látod, nézed az embereket


nem a feleség tehet arról, hogy ez a pasi nem veled van és nem kellesz neki. ha kellenél, lehetne a feleség a leggyönyörűbb és legjobb természetű nő, ha a pasi beléd szerelmes, számára te lennél az

659. fruzsinka.toth (válaszként erre: 657. - Grizus)
2014. okt. 23. 19:31
De mégis megfogta évek óta. Mert nem akarja ott hagyni. Írtátok, hogy megtehetné a mai világban ha valaki menni akar akkor megy. Nincs az a bilincs ami lekötné. De ő maradni akar vele.
658. kriszta773 (válaszként erre: 654. - Grizus)
2014. okt. 23. 19:31

hát most biztos haragszik a pasira, mint írta is, amit megértek, mert csalódott, de ezzel már az elején is szembesült, hogy a pali nem független, szexre hajt, tehát nem valószínű, hogy itt nagy szerelem és boldog vég lesz.


biztos ezer olyan eset van, amikor egy nős pasi vagy egy férjes nő beleszeret másba, sajna erre a történetre ezt sem lehet mondani

657. grizus (válaszként erre: 656. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:29
Ezt is akartam írni, hogy irígységet érzel. De ne csináld, ez hülyeség. Neked nem kell őhozzá hasonulnod! Most gondolj bele: ha olyan lennél, mint ő, az csak arra lenne elég, hogy megcsaljon, hazudjon, félrekúrjon. Hisz ezt tette vele. Kell ez neked? Lépjél túl szépen ezen az egészen, bár nem lesz könnyű.
656. fruzsinka.toth (válaszként erre: 650. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 19:26
Pedig sokszor haragszom a feleségére. Illetve irigységet érzek iránta. Elgondolkodom, hogy külsőségben ha hasonítanék rá vajon, jobban kellettem volna-e a pasinak. Mert a belső tulajdonságait nem ismerem csak kívülről láttam őt fényképeken. Vagy hogy milyen jelleme lehet neki és ehhez kellene hasonulnom.
655. grizus (válaszként erre: 651. - Vacsa)
2014. okt. 23. 19:26
Hát, nem voltunk ott... egy külön elemzést érdemelne, hogy mi is az az és melyik az...
654. grizus (válaszként erre: 650. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 19:25
Szerintem nem haragszik rá, hanem féltékeny.
653. kriszta773 (válaszként erre: 649. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:25
téged jobban megaláz. mert veled is ugyanezt teszi, míg te otthon üldögélsz, a feleségével hál és éli az életét, csak még arra sem veszi a fáradtságot, hogy hazudjon, mert nem probléma, ha ezzel megbánt téged, vagy ha emiatt ejted, és úgysem vállalna fel, hiszem megvan a saját élete. gondolkozz el ezen is
652. c12d5dcd66 (válaszként erre: 649. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:24

Nem csak a feleségének a megalázása, hanem a te megalázásod is, éppen ugyan úgy.

Ennyi vagy, erre kellesz.

Passz.

651. vacsa (válaszként erre: 649. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:22
Nem szeretkezés volt. Szexeltetek, dugtatok.
650. kriszta773 (válaszként erre: 646. - Grizus)
2014. okt. 23. 19:22
a véleményformálás szerintem nem ítélkezés :) én megértem azokat is, akik azért szenvednek, mert egy nős/férjes emberbe szeretnek bele, akivel nem alakulhat olyan kapcsolatuk, amilyet szeretnének. de ez már az elejétől benne van a pakliban, ezért haragudni a másikra, pláne a "harmadikra", a feleségre, férjre, az már ostobaság és rosszindulat, amit persze a tehetetlenség szül
2014. okt. 23. 19:17

Én sem tartom etikusnak amit csinál. Azok az órák amiket együtt töltöttünk még ha csak puszta dugások is voltak, a feleségének a megalázása. Átjön hozzám aludni miközben a felesége a nagyszülőknél nyaral a gyerekekkel. És utánna kimegy értük az állomásra másnap, mintha minden rendben volna. Vagy azt hazudja, hogy egy barátjánál van autót szerelni miközben velem szeretkezik.

Aztán hazamegy, lefürdik és mellé fekszik be az ágyba.

648. kriszta773 (válaszként erre: 647. - Fruzsinka.toth)
2014. okt. 23. 19:17

már ne haragudj, de attól, hogy nem teszel meg egy nagyon szemét dolgot, az nem jelenti azt, hogy rendes dolgot tettél. a pasi felesége valószínűleg semmit nem tud kettőtökről, az, hogy te nem mész oda beolvasni a nőnek, hogy a férjeddel dugogattam hetekig, és nem bántasz meg egy nőt, aki semmiről nem tehet, nem jelenti, hogy te milyen fasza ember vagy, mert nem teszed meg, bár megtehetnéd


de látod, ez az alapvető baj veled, hogy számodra az törődés, hogy felhív és együtt kajáltok. megérteném, ha arról szólt volna a szitu, hogy a pasi odavan érted, lehozza a csillagokat az égről, szerelmesen liheg a nyomodban, de gyakorlatilag flörtölt veled, aztán erőszakosan rányomult a szexre. te elhajtottad, aztán mégis engedtél neki, párszor feljárogatott hozzád szexelni, miközben nyafogott, milyen rossz a házassága, majd közölte, nem fog válni, és jobban teszed, ha keresel mást magadnak, azután simán elmaradt és úgy csinál, mintha haverok lennétek csak. mindez ha jól számolom, pár hét alatt lezajlott, ne magyarázd már, hogy mennyi törődés és szerelem volt ebben

647. fruzsinka.toth (válaszként erre: 644. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 19:11

"ezért nem teszed, nem azért, mert olyan hűde diszkrét és rendes ember lennél"


Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy akkor nem vagyok rendes ember.

És az első időkben kaptam tőle törődést. Minden nap felhívott, együtt ebédeltünk odabent, együtt kávézgattunk. Sok időt töltöttünk együtt.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook