Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért bántott meg a srác? fórum

Miért bántott meg a srác? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
703. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 700. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 22. 08:24
Igen. Csak úgy voltam vele, mindenkinek lehet adni még egy esélyt. Mert akkor azt gondoltam, a figyelmetlensége lehet attól, hogy zavarban van. Utólag már nem ezt gondolom.
702. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 698. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 08:21

Összesen 2-3 órát voltunk ott, ami azzal telt el, hogy elkezdtük, majd fél óra után kiment rágyújtani, mert elfáradt és azt hitte ennyi idő alatt el fogok menni, majd folytattuk, de ezt a kijárkálást sokszor megismételte.

Nem volt azzal gond, hogy nem tudott volna behatolni, mert az rendben volt, de ennyi idő alatt ő sem élvezett el.

701. 37e1ff8723 (válaszként erre: 685. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 06:07
Szólni kell!!!
700. 37e1ff8723 (válaszként erre: 682. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 06:05
Sajnos te sem vagy komplett, ha idáig eljutottál vele, és folytattad volna, ha nem szívódik fel.
699. 37e1ff8723 (válaszként erre: 677. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 06:02
🤦🏼‍♀️
698. krisztikrisz (válaszként erre: 693. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:25

Mennyi volt az aktus? (behatolás)

Valakinél 10 perc, valakinél még annyi sem.

Valakinél fél óra.

Mindenki másképp bírja.

Aztán vagy elölről kezdik vagy nem.

És ott van még az előjáték, ha igény van rá.

Érzéketlen emberek csak reszelni akarnak.

Nem értenek az ilyesmihez.


Most akkor nehezen ment el?

Mennyi az a szuper idő?

697. krisztikrisz (válaszként erre: 691. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:20

Ja, ja igen. És kihozott belőled sok mindent?

Vagy csak nem figyeld oda rád!

Ő nagyon nem ért a nőkhöz, ezt most mondom. 😹

696. krisztikrisz (válaszként erre: 690. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:18

Káma Szútra! 😹😹😹


Ezt a hülyeséget!

Először az is jó, ha az alap dolgokat teljesíti!

De nem tud hozzáérni rendesen egy nőhöz, érzékien?

Egy vicc ez a pasas!

Ne sajnáld!

695. krisztikrisz (válaszként erre: 685. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:12

Nem utólag kell panaszkodni. Akkor már mindegy, mert te is hibás voltál.


Előre kell látni, megfigyelni hogy milyen ember és eldönteni hogy minek engedsz, minek nem. Ez a női tartás.

694. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 692. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:11
Igen, ez is igaz.
2022. ápr. 22. 00:11

Azt is mondta, hogy ő nagyon sokáig bírja. Órákig. És mindig az volt hogy a nők akikkel volt, már teljesen kimerültek stb, és ő csak sok idő után ment el.

Ezt úgy adta elő hogy milyen jó, mert nem azonnal. Ami persze így van, hogy az jó. Csak az is lehet, neki meg pont ilyen problémája van, hogy nehezen vagy időnként nem tud elmenni.

Sok minden lehet ami nem is úgy van a valóságban ahogyan eldicsekedett vele.

692. krisztikrisz (válaszként erre: 685. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:10
Hogy vette volna észre hogy rossz neked, ha figyelmetlen és érzéketlen? Ezért mondjuk, ha ilyen emberrel akadsz össze, ilyeneket nem várhatsz el tőle! Ha magadban tartod, akkor csak elszenvedni fogod megfelelési kényszerből, félelemből vagy bármiből. Az ilyen meg kapva kap az alkalmon és szemrebbenés nélkül kihasznál.
691. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 689. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:07
Még pont ő mondta régebben, hogy szerinte egy nőből sok mindent ki lehet hozni, csak érteni kell a nőkhöz. Aztán én nem úgy vettem észre hogy értene. Vagy csak nem figyelt oda rám.
690. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 688. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:06

Igen, ez igaz.

Na de az is túlzás volt, amennyit ő beszélt, ráadásul hülyeségeket. Pl. azt a Káma Szútrás dolgot, mikor tette a megjegyzést, hogy ha olvastam volna tudnám, meg hogy milyen melege van, meg hogy jól bírom, mert ő azt hitte pár perc alatt elélvezek, meg minden ilyen hasonló dolgokat. Amik szintén kicsit kiábrándítóak voltak és elterelték a figyelmem.

689. krisztikrisz (válaszként erre: 684. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:06

Félelemre, gátlásokra nem lehet alapozni szexet.

Neked kell rendben lenned.

Hogy a pasi milyen, az már más kérdés.

Csak ne ülj fel az ilyeneknek.

688. krisztikrisz (válaszként erre: 685. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:01
Miért gondolod hogy szex közben nem lehet jelezni, beszélgetni? Kicsit finomabban, a hajamat ne, vagy így, vagy úgy. Gondolod hogy nem lehet? Ez egy rugalmas műfaj. Ha nagyon be vagy feszülve, akkor senkinek se lesz jó. Te nem kommunikálod ami foglalkoztat, ő meg nem érzékeli. Te mindenképpen megszívod. Ha férfi, akkor figyelmes veled még dinamikusabban is. De annyiféle képen lehet csinálni, csak ehhez is passzolni kell, nem mindenkivel tudsz megállapodni.
687. krisztikrisz (válaszként erre: 682. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 23:54

Ja igen és az értesítés, ha nem tudjátok megoldani. Legalább írjál rá a barátnődre előtte és vagy utána.

Vagy hívd fel, vagy bármi! Valamilyen jelzésben állapodjatok meg, beszéljétek meg, hogy mi a teendő baj esetén.

686. krisztikrisz (válaszként erre: 682. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 23:51

De jó fej a barátnőd! Ilyenek nagyon kellenek!

Fontos hogy legyen legalább egy ember, aki tud róla hogy kivel mit csinálsz. Pont ezért, ha valami baj van, értesíteni tudjad. Baj esetén te menjél hozzá, vagy ő hozzád! És hát minden eshetőségre fel kell készülni ilyen jelek esetén. Olyankor nem számít semmi!

685. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 683. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 23:51
Nekem sokszor fájt is maga a dolog. De az amiatt volt, mert már nem mostanában voltam pasival. De azt senki nem értette, akinek meséltem hogy ő azt hogy nem vette észre, hiszen az látszik a másik emberen ha nem jó. Viszont azt sem értették én miért nem szóltam neki. De amiatt, mert nem akartam emiatt menjen el az ihlete. Na, abban is tuti én lettem volna a hibás, még azt is a fejemhez vágta volna.
684. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 681. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 23:48

Valami volt, hogy akkor épp nem tudtunk hozzá menni, meg hogy első alkalommal máshova menjünk.

De igazából annyira nem emlékszem, mert nem foglalkoztam ezzel, nem gondoltam hogy ez lényegi dolog az egészben. Én nagyon izgultam és nem akartam hogy valami ne legyen jó neki bennem. Féltem is, sok minden játszódott le akkor a gondolataimban, arra is gondoltam utoljára látom, mert eltűnik, féltem mindentől. Nem tudom már ott összemosódtak a dolgok, mert én is azt gondoltam el sem jön, aztán mikor már biztos volt, akkor nagyon izgultam.

683. krisztikrisz (válaszként erre: 679. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 23:46
Az érzéketlen ember nincs zavarban, mert a zavarhoz érzések is kellenek. És ha odáig elmegy, hogy semmit nem érez (mert mondjuk pszichopata), akkor a nyakadat is kitekeri. Volt olyan eset, amikor annyira érzéketlen volt a férfi, hogy a nő meghalt aktus közben. Nem érzékelte az erőszakosságát. De inkább nem részletezem az ilyen borzalmakat. Úgyhogy nagyon vigyázz ezekkel!
682. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 675. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 23:43

Egyik ismerősöm, aki tőlem sokkal idősebb, ő azt mondta ne találkozzak ezzel a sráccal, mert nem normális.


Az egyik barátnőm, aki végig mondta nem fog találkozni velem, tuti "közbe jön neki valami", amikor már biztos volt találkozunk, rám írt hogy mindenképp írjam meg neki hova megyünk és szóljak utána is hogy minden rendben volt-e, mert ha bármi van, értem tudjon jönni.


Szóval ha ketten is így gondolták csak azok alapján amiket meséltem nekik, akkor lehet azért van benne valami. Lehet a srác sem teljesen komplett.

681. krisztikrisz (válaszként erre: 678. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 23:42

Mit mondott neked?

Mivel indokolta meg hogy szobát vesz ki?

680. krisztikrisz (válaszként erre: 677. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 23:41
Értem. 👍
679. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 674. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 23:40

Az nekem sem volt normális.

Én csak arra gondoltam, az hogy nem nagyon ért hozzám, esetleg lehetett amiatt hogy zavarban volt.

De persze amiatt is, mert egy érzéketlen ember.

678. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 673. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 23:39
Ezt nem tudhatom.
677. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 670. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 23:38

Akkor adtam volna neki esélyt, ha nem sértett volna meg.

Így már nem.

676. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 669. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 23:38
Igen, igaz.
675. krisztikrisz (válaszként erre: 664. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 23:18

Ha nincsenek érzései, érzelmei, az már egy komoly jel!

Ha így is viselkedik, akkor sürgősen meg kell tőle szabadulni!

De te tűrted! Akkor is tűrnéd, ha erőszakossá válna?

Hiszen kit érdekel hogy mit érzel?

Mit csinálnál olyankor? 😣

Ezek nagyon komoly dolgok.

674. krisztikrisz (válaszként erre: 665. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 21. 23:11
És ott már benne lehet a csomagban, hogy valami sérült, egoista, nárcisztikus vagy pszichopata. Kerülnék mindenkit, aki tárgyként kezelne. Ez nem normális.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook