Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért azok az emberek foglalkoznak más öltözékével, akik nem annyira stílusos,divatosak? fórum

Miért azok az emberek foglalkoznak más öltözékével, akik nem annyira stílusos,divatosak? (beszélgetős fórum)


1 2
3. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 11:04

Újabb fantasztikus fórum.

Bankban dolgoztok. Én meg most jöttem a Marsról. :D

2021. márc. 28. 11:04
Oszt'miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért téged zsibbaszt ezzel?
2021. márc. 28. 11:02

A kolleganőm folyton azzal foglalkozik, hogy kinek vannak jó ruhái, kinek nem. Bankban dolgozunk, ahol napi szinten rengeteg ember megfordul, de nem telik el úgy nap, hogy ne szólna legalább egyszer oda nekem, hogy hogy van ez is felöltözve, megint mi van ezen is. A helyzet az, hogy a kolleganőm se tartozik azok közé az emberek közé, akik nagyon divatosak, sokszor a kis roma klienstől vesz farmernadrágot, aki behozza nekünk megmutatni, hogy milyen eladó terméke van. Gondolom mondanom se kell, hogy vacak kínais ruhaneműk. Vagy nagyon sokszor vásárol attól a klienstől, akinek túrkálója van.

Az ilyen miért kell azzal foglalkozzon, hogy ki öltözik jól s ki nem. Én személy szerint nem tudom, hogy a kolleganőmnek hány és milyen ruhája van.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook