Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért akarok ennyire feleség lenni? fórum

Miért akarok ennyire feleség lenni? (beszélgetős fórum)


1 2
14. Habospite (válaszként erre: 1. - Kusku)
2012. okt. 1. 22:28
Én ezt úgy ismerem, hogy az a nő foglalt akin fekszenek!;D
2012. okt. 1. 22:23
Valami rossz genetikai mutáció. De ez a ritkább. :)
2012. okt. 1. 22:20
Mert a házasság a bevehetetlen vár esete. Aki kinn van, be akar menni, aki benn van, ki akar jönni. :)
2012. okt. 1. 22:19

Szerintem a nagyi befolyásolt na meg a társadalmi megítélése a párkapcsolatnak.

Amúgy meg ha neked fontos, neki meg valóban mindegy, akkor nem értem, mi az akadály...;)

10. Bcicus (válaszként erre: 1. - Kusku)
2012. okt. 1. 22:19
Ez egy rossz beléd nevelés, nem csoda, ha állandóan ezt a butaságot hallottad a nagymamádtól, hoyg ez rögzült beléd.
9. jstefan (válaszként erre: 1. - Kusku)
2012. okt. 1. 22:18
Ha az a vágyad hogy feleség legyél akkor senki más véleményére ne hallgass!Beszéld meg a pároddal hogy vegyen feleségül,mert te ezt szeretnéd, ha igazán szeret akkor megteszi ,ha nem akkor más pasit kell keresned aki szeret annyira hogy feleségül is elvesz a kedvedért!Ne tűrd el hogy bármelyik pasi csak használjon!!!
8. Carfiol (válaszként erre: 6. - 9d7907a17a)
2012. okt. 1. 22:16
:D Na, ebben biztos vagyok :D
7. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Kusku)
2012. okt. 1. 22:15
Egyrészt mert ez a társadalmi elvárás, másrészt meg a nőt építő gének evolúciós érdeke, hogy magához kösse a hímet.
2012. okt. 1. 22:12

Mindennek oka van. Lehet, hogy nem ez a pasi a nagy ő?


Egyébként meg ha menyasszony leszel, akkor majd azt kérdezik, hogy mikor leszel feleség. Ha feleség leszel akkor majd azt, hogy mikor jön a baba. Ha megszületik a gyermek, akkor az a következő kérdés, hogy mikor lesz testvére.

2012. okt. 1. 22:11
Szia Sorstárs :)
4. 52e9416b15 (válaszként erre: 1. - Kusku)
2012. okt. 1. 22:08
Hát nekem is nagy vágyam,hogy a párom feleségül vegyen.De neki az csak egy papir.10 éve élünk együtt,és van 3 közös gyermekünk.Nem eröltetem,ha akarja ugyis megkéri a kezem.De átérzem amit érzel.
3. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Kusku)
2012. okt. 1. 22:06

A nagymama ideje már lejárt:S de valóban erősen belénk rögződtek az évszázados normák.

És nagyon idegesítő,mikor mindenki kérdezi,és te úgy érzed:férj nélkül kevesebb vagy.


Aztán lehet még az is,hogy ez a világ nagyon bizonytalan,és az ember eleped már valamiért,ami a biztonság(látsztatát) jelentheti.

2. spinneli (válaszként erre: 1. - Kusku)
2012. okt. 1. 22:06
Mit gondol a párod-mennyire mélyedtetek bele a témába?
2012. okt. 1. 22:00

Sziasztok!

Azért hoztam létre ezt a fórumot, h ezáltal sorstársakra találjak. Azzal kezdeném, h boldog kapcsolatban élek a párommal, együtt élünk. Volt szó esküvőről, de leánykérés nem volt. Volt szó babáról is, de minden a távoli jövőben...

Minden olyan jó így, de bennem van a rossz érzés, m még nem vagyok menyasszony. Nézem az ismerőseim képeit, mindenki sorra férjhez megy, gyereket szül. Mindig is én voltam az, aki férjhez akart menni, erre olyanok házasok évek óta, akikről nem, gondoltam volna, h ˝megelőznek˝. Mi a búbánatért szenvedek amiatt, h végre menyasszony és feleség legyek?! Még csak esküvői felhajtást se szeretnék... Ráadásul tudom, h igazából nem változik semmi, csak az, hogy azt mondom: Ő a férjem. Ez vmi társadalmilag belém oltott dolog?

Mondjuk a nagyanyám mondta mindig: az a nő foglalt csak, amelyik férjezett, a többi szabad. Valahogy ebből indulhatott ki, nem? Meg hogy mindenki ezzel fogad minket: mikor lesz a lagzi?

Várom a hozzászólásokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook