Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért ad egy férfi csokit ajándékba egy kolléganőnek? fórum

Miért ad egy férfi csokit ajándékba egy kolléganőnek? (beszélgetős fórum)

872. Ms_Daisy (válaszként erre: 870. - Zebracsikó)
2016. nov. 19. 23:43
Hogyan hívtam fel a figyelmet magamra? Ők álldogáltak egy helyben és beszéltek én meg arra felé mentem de nem tudtam hogy ott lesznek csak mikor bekanyarodtam. És köszöntem hogy sziasztok, és erre visszaköszöntek a pasi meg mondta hogy nem találkoztatok még bemutatom neked őt.
871. Specially (válaszként erre: 869. - Ms_Daisy)
2016. nov. 19. 23:29
ja nem rá gondoltam hanem a pudingos fickóra,de látom már megint nem ő van porondon :D szegééény,elhanyagolod a plátói szerelem miatt.
870. zebracsikó (válaszként erre: 860. - Ms_Daisy)
2016. nov. 19. 23:28

És az még nem jutott eszedbe, hogy Te magad teremted meg ezeket az alkalmakat? Hogy eszébe se jutott volna az új kollégát bemutatni Neked, de egyszerűen belekényszerítetted ebbe a szituációba, mert annyira a nyakukra másztál és felhívtad magadra a figyelmüket, hogy nem volt ás választása?



Ha háttal állsz, végzed a munkád és rájuk se pillantasz, akkor is odament volna Hozzád bemutatni az új kollégát? Őszintén!

869. Ms_Daisy (válaszként erre: 868. - Specially)
2016. nov. 19. 23:03
Múltkor mellé ültem az ebédlőben most meg ha kávéra hívom?
868. Specially (válaszként erre: 866. - Ms_Daisy)
2016. nov. 19. 22:57
mert az már direktbe randinak számít vagy mi?
867. Ms_Daisy (válaszként erre: 864. - Massalhangzo)
2016. nov. 19. 22:55
Máshogyan is állhatott volna nem csak ennyire közel.
866. Ms_Daisy (válaszként erre: 863. - Specially)
2016. nov. 19. 22:54
Nem szívesen hívnék egy pasit kávézni :D
865. Specially (válaszként erre: 864. - Massalhangzo)
2016. nov. 19. 21:03
Egyébként most így belegondolva nálunk sok olyan ember volt/van aki egy vállveregetésből,közös nevetésből kikombinálta, hogy 'ti szexeltetek'... lehet több Dézi van a környezetünkben mint gondolnánk :D
864. massalhangzo (válaszként erre: 862. - Ms_Daisy)
2016. nov. 19. 20:50

szoval az eleg mar neked, hogy egy pasit nem taszitasz? ez azert messze van attol, hogy vonzodjon hozzad, es akarjon valamit.


egyebkent nyilvan, ha a mikronal alltal, es o odament segiteni, nem tudott volna 3 meterrol odahajolva


de ha teged ez szorakoztat, hogy egy fingasat, pislogasat vagy sasszezasat elemezgeted nap mint nap, akkor jol ellehetsz, mig egyutt dolgoztok :D

863. Specially (válaszként erre: 855. - Ms_Daisy)
2016. nov. 19. 19:30
nem tudom de ha úgy is lenne akkor az baj?
862. Ms_Daisy (válaszként erre: 861. - Massalhangzo)
2016. nov. 19. 19:12
Igen úgy vettem hogy jelent valamit. Aztán kicsivel később meg az étkezőben melegítettem az ebédem és elnyomkodtam a mikrot és ő odajött segíteni. De nagyon közel jött hozzám a karja már szinte az én karomhoz ért. A testbeszédben ez azt jelenti hogy nem taszítom.
861. massalhangzo (válaszként erre: 860. - Ms_Daisy)
2016. nov. 19. 18:43

honnan is ismernel meg mast, ha csak azzal foglalkozol, a munkhelyi pasi kivel mit csinal, mit mond vagy tesz? rengeteg ferfi van rajta kivul is


gondolom, ebbe is kozeledesi szandekot lattal bele, hogy te milyen fontos vagy neki, csak mert pont ott voltal, es bemutatott egy uj embernek

860. Ms_Daisy (válaszként erre: 859. - Massalhangzo)
2016. nov. 19. 18:23
Nem az unatkozás miatt. De nem ismerek más senkit aki megmozgatna csak őt. Tegnap is az történt hogy felvettek egy új fiút a céghez és mikor találkoztam a pasival éppen megmutatta a fiúnak az épületet. És bemutatott neki de elég viccesen. Nem lett volna neki fontos bemutatnia mivel nem lesz közvetlen kollégám és mégis megtette.
859. massalhangzo (válaszként erre: 858. - Ms_Daisy)
2016. nov. 19. 15:18
akkor elvagy ezzel, legalabb nem unatkozol a munkahelyeden :D
858. Ms_Daisy (válaszként erre: 857. - Massalhangzo)
2016. nov. 19. 13:19
Én jól érzem így magam amíg nem közeledik felém más.
857. massalhangzo (válaszként erre: 856. - Ms_Daisy)
2016. nov. 17. 12:29

arra mondjak, aki a korahoz merten joval el van maradva agyi es/vagy fizikai fejlodesben


nalad ez annyira szembeszoko, annyira ugy viszonyulsz a korulotted levokhoz, a tortenesekhez, emberekhez, nehez lenne elhinni, hogy nem vagy az. mert huszonevesen tizeves szinten lereagalni dolgokat az jellemmel, termeszettel nem magyarazhato, csak visszamaradottsaggal, szellemi fogyatekossaggal


es egyaltalan nem (csak) a ferfiakhoz valo viszonyulasodra ertem azt, pasikkal barki lehet bena vagy ertetlen


ha megsem vagy szellemi fogyatekos, akkor viszont annyira szuk latokoru es bena, amit nagyon nehezen lehetne helyrehozni, de azert lehet. akkor probalj meg pasik teren leszakadni a munkahelyrol, es mashol ismerkedni, az eleted teren meg erdeklodest mutatni vagy keresni a csokiajandekozason kivul mas irant. tanulj valamit, amit erdekel, kezdj el sportolni, emberek koze jarni, akarmit.


ha azt akarod, hogy erdekesebb legyen az eleted. ha ez igy most megfelel neked, ami van, akkor ne valtoztass

856. Ms_Daisy (válaszként erre: 854. - Massalhangzo)
2016. nov. 17. 10:07
Gondolkodj el azon hogy kire mondják azt hogy visszamaradott.
855. Ms_Daisy (válaszként erre: 853. - Specially)
2016. nov. 17. 10:05
Nem olyan lenne mintha meghívnám őt kávéra?
854. massalhangzo (válaszként erre: 852. - Ms_Daisy)
2016. nov. 16. 11:24

nem azert kene dokihoz menned, mert azon agyalsz, mit jelenthet egy puding vagy egy csoki. hanem azert, mert szellemileg elmaradott vagy, nem egy huszoneves szintjen nezed, eled a kapcsolatokat. ezert soha nem fogsz normalis parkapcsolatot kialakitani, mert a szellemileg nem visszamaradott ferfiak ritkan valasztanak szellemileg visszamaradott not tarsul


ha egy szakember segit neked, hogy egyreszt jobban kezeld a dolgokat, masreszt gyakorlati tanacsokkal, hogy merre indulj, milyen partnert keress, akar konkret tarsasagot javasol, nagyobb esellyel talalhatod meg te is azt, akivel jo kapcsolatod lesz

853. Specially (válaszként erre: 850. - Ms_Daisy)
2016. nov. 16. 11:16

Vannak olyan emberek akik szeretnek kedveskedni..én is szoktam,jól esik és kész :)


De most ez nincs ló jó a szamár is kategória?


Egyébként nem lehetne,hogy ha bemegy legközelebb mondod neki,hogy pont szünetet tartasz és iszol egy kávét nem e kér esetleg...? sztem innentől egyértelmű lenne merre megy tovább a dolog :)

852. Ms_Daisy (válaszként erre: 851. - Massalhangzo)
2016. nov. 16. 11:13
Ilyen miatt valószínű nem fogok orvoshoz menni hogy miért kaptam pudingot annak meg miért adott csokit. És mi a különbség. Tudom hogy nagyobb jel az hogy a másik csajt figyeli a pasi meg odamegy hozzá csak úgy beszélgetni hozzám meg csak ha összetalálkozunk.
851. massalhangzo (válaszként erre: 849. - Ms_Daisy)
2016. nov. 16. 11:03

nezd, ha ezeket komolyan irod le, nyilvan szellemi fogyatekos vagy. akkor ne akarjal ilyen pasikra maszni, mert ugysem lenne koztetek semmifele kapcsolat


azert javasoltam, hogy menjel dokihoz, bar gondolom, van orvosod, akkor vele beszelj parkapcsolati problemakrol, mert erdemben tudna tanacsot adni, segiteni, hogyan kezelj dolgokat, hol talalhatnal hozzad illo part stb.


az oviban biztos van jelentosege, ha egy kisfiu egy kislanynak adja a pudingjat, es az boven megfelel egy ovis kapcsolatnak. nem fognak (szuloi felugyelet nelkul) moziba menni, se szexelni, se osszekoltozni


felnotteknel meg ha egy ferfinak tetszik egy no, es vele akar lenni, annak olyan egyertelmu szobeli es tettbeli kifejezeset adja, ami utan nincsenek kerdesek. ha flort van, de nem tortenik semmi, se randi, se talalkozgatas, akkor nincs semmi. sot hidd el, hogy rengeteg olyan eset van, hogy ket ember szimpatizal egymassal vagy vonzonak latjak egymast, megse akarnak kozel kerulni. mert van mas, vagy nem az esete egyuttletre stb.

2016. nov. 16. 10:53
Nekem az volt a meglepő hogy annyira nem vagyunk jóban meg nem ismerük egymást hogy csak úgy adjon pudingot vagy akármit nekem. De lehet le akart járni a szavatossága és ki akarta már dobni.
849. Ms_Daisy (válaszként erre: 846. - Massalhangzo)
2016. nov. 16. 10:52
Én beszélgettem olyannal aki ismeri ezt a pasit és feljött szóba hogy kaptam tőle a pudingot és mondtam hogy lehet nem is jelent ez semmit és erre azt mondta hogy azért lehet hogy jelent. Mert ő például nem kapt tőle soha és mást sem hallott hogy kapott volna tőle valamit.
848. Specially (válaszként erre: 846. - Massalhangzo)
2016. nov. 16. 10:50
de ha csokis puding volt? az már felér egy lánykéréssel :D
847. massalhangzo (válaszként erre: 845. - Ms_Daisy)
2016. nov. 16. 10:48
ha en ferfi lennek, eszembe nem jutna pudingot adni egy nonek, aki tetszik. legfeljebb akkor, ha tudom, hogy az a kedvence es imadja :D de nyilvan ha akarnek tole valamit, elhivnam randira
846. massalhangzo (válaszként erre: 845. - Ms_Daisy)
2016. nov. 16. 10:40

de neked leirtad rengetegen, hogy ok is szoktak kapni a munkahelyen ferfitol, notol csokit, egyebet, es ok is adnak ugy, hogy az nem jelent semmit


ezek nem ernek el az agyadig, hogy akkor talan ha kapsz egy pudingot, de a pasi ezen kivul nem foglalkozik veled, akkor talan megsem volt ez szerelmi vallomas?

2016. nov. 16. 10:37
De ott van az is akitől a pudingot kaptam mégis miért adta akkor ha nem jövök be neki? A kolléágám meg az igaz hogy a másik csajnak adta a csokit meg őt figyelgeti de néha engem is megszólít.
844. massalhangzo (válaszként erre: 843. - Tádámmm)
2016. nov. 15. 22:33

vannak flortolos es nem flortolos emberkek. olyan nagy jelentosege szerintem nincs a felreertelmezett jeleknek, mert ha a flort valodi erdeklodest takar, akkor nem marad csak flort.


egyebkent sokszor nem flortrol van szo, hanem arrol, hogy valaki kozvetlenebb tipus, mas meg megtartja a par lepes tavolsagot. utobbinak furcsa es zavaro lehet, ha valaki olyan kozvetlen, amit o nem szokott meg


de nyilvan az, hogy ha a kollegam egy masik nonek ad csokit, az nem jelenti azt, hogy velem flortol :D

2016. nov. 15. 22:29
Mondok nektek valamit.. igaz, nem olvastam végig a fórumot, de amit olvastam abból kb értem miről szól. És bár nem gondoltam volna, hogy ez valós dilemma, de rá kellett jöjjek, hogy néha a másik nem viselkedése, jelzései bizony valóban nem egyértelműek. Én majd' 20 éves házasságban néha csak nézek, hogy jól látom, hogy a másik flörtöl velem??? (Nem, nem a férjem teszi, hanem más férfiak.) És ezt nem nagyon értem. Mert ha flört, bármelyik fél gondolhatja tovább.. én legalábbis így látom, hogy ennek a veszélye fennáll. Tehát azt gondolom, hogy bizonyos határokat ha betartanának az emberek, akkor nem lenne ez a sok félreértelmezett jelzés. És itt most nem arra gondolok, hogy ha normálisan viselkedik valaki, akkor rögtön azt hiszik páran, hogy, jaj, nem alázott meg, nem rúgott belém (mint a többi) akkor biztos ő az igazi. Hanem amikor nyilvánvalóan flörtöl, célozgat, megérint, stb. Biztos bennem van a hiba, de vesszek meg, ha értem ezt a világot :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook