Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért ad egy férfi csokit ajándékba egy kolléganőnek? fórum

Miért ad egy férfi csokit ajándékba egy kolléganőnek? (beszélgetős fórum)

2312. Hanami (válaszként erre: 2311. - Ms_Daisy)
2017. febr. 13. 18:07

Most komolyan, mi szükséged van neked egy ilyen "kollégára" vagymi barátra, aki már 3* 4* melegíti fel újra a káposztát?

Se veled, se nélküled.

Úgy gondolod, boldog lennél mellette?

2311. Ms_Daisy
2017. febr. 13. 17:57
A kolléga pedig már biztos hogy összejött a volt barátnőjével újra már 3-4. alkalommal.
2310. Ms_Daisy
2017. febr. 13. 12:19
Nem vagyok se zseni se beteg. Magányos talán de próbálom magam lekötni és a gondolataim lekötni. Viszont ma eléggé magam alatt vagyok mert úgy tűnik a pudingos becsajozott. Ez egy pofán csapás nekem már kedvem sincs hozzá szólni.
2309. massalhangzo (válaszként erre: 2308. - Csikil4ny)
2017. febr. 12. 22:39

mondjuk ehhez nem kell sem zseninek lenni, sem betegnek, eleg, ha valaki maganyos, es nincs semmi es senki az eleteben, ami lekotne vagy erdekelne. de szerintem csak szorakozik, annyi idot nem is szan ra, csak puszta rutin mar :D


reflexbol irja a hulyesegeket, mint a forumbol kiderult, nem akar o semmit senkitol, azt sem tudja, egy no mit akarna egy ferfitol


de azert szorakoztato, ahogy leirja, hogy pistike szepen nezett az exnojere vagy masra, es ez neki milyen rosszul esik, meghogy egyesek fingokkal viccelodnek elotte, hogy kepzelik :D

2308. csikil4ny (válaszként erre: 2306. - Massalhangzo)
2017. febr. 12. 21:32
Vagy beteg, vagy zseni - más nem képes fél évig működtetni a semmiről szóló fórumát.
2307. massalhangzo (válaszként erre: 2304. - NomNom)
2017. febr. 12. 21:27
en is valami unatkozo pasikat tudnek elkepzelni, aki sikertelen csajozasi kiserletei kozben beugrik ebbe a forumaba is, irni valami nociset, csak sosem sikerul :D
2306. massalhangzo (válaszként erre: 2305. - Csikil4ny)
2017. febr. 12. 21:23

dehogy, ha zseni lenne, akkor egy erdekes sztori futna emberi erzesekkel, tortenesekkel, es nem esne ki olykor a szerepbol :D


ha joindulatuan felteteleznem, hogy nem kamu, akkor viszont a csajnak tutira pszichiatrian a helye, annyira nincs benne semmi erzes. az egy dolog, hogy esze sincs, de az sokaknal elofordul :D

2305. csikil4ny (válaszként erre: 2289. - Ms_Daisy)
2017. febr. 12. 21:20

Hogy neked mennyi energiád van a semmire! Ez alatt annyi értelmes, vagány dolgot lehetne tenni. Jópáran azért jövünk újra és újra vissza, mert hihetetlen, hogy valaki úgy él, ahogyan te. A normálistól eltérő vonzza az embereket.


(Nem, nem hiszem, hogy kamuzna, ha igen, akkor zseni lenne és nem itt nekünk biztosítaná nap mint nap az ingyen cirkuszt...)

2304. NomNom (válaszként erre: 2303. - Massalhangzo)
2017. febr. 12. 20:58
Ez az, hogy semmire nem reagál, gondolom ez ilyen direkt hergelés. Azon sem lepődnék meg, ha a sorait egy 200 kilós ffi informatikus írná mikor éppen unatkozik.
2303. massalhangzo (válaszként erre: 2300. - Ms_Daisy)
2017. febr. 12. 20:52

eloszor mindenki vadidegen :D a net lehetoseget ad arra, hogy megismerd valamennyire a masikat, kialakuljon szimpatia. nyilvan nem randizik senki olyannal, aki unszimpatikus neki mar egy keprol vagy beszelgetesrol.


ne magadbol induljal ki, normalis emberek ha ismerkednek, nem (csak) arra kivancsiak, hogy mi a kedvenc eteled. neten megtanulhatnal peldaul beszelgetni


mit ersz azzal, ha a munahelyeden ott van tobb pasi az orrod elott? beszelgetni nem tudsz veluk, randira nem hivnak, nem erdekled oket, es kulonosebben egyiket sem ismered picit sem. naluk nulla eselyed lenne, hogy barmi is alakuljon, neten ott a vilag, talalhatnal valakit


de neked minden normalis emberi reakciora vagy segitsegre, tanacsra van (ostoba) kifogasod, vagy le sem reagalod, ezert gondolom, hogy nyomod a kamut, mert ennyire hulye ember nincs

2302. NomNom
2017. febr. 12. 20:47
Mivel... szerinted hogy szokták kezdeni az ismerkedést az emberek? xD
2301. Ms_Daisy
2017. febr. 12. 19:56
Aztán meg tegyük fel randi lesz és miről beszélgessek valakivel akit akkor látok először? Kellemetlen is meg nem is menne az nekem.
2300. Ms_Daisy (válaszként erre: 2298. - Massalhangzo)
2017. febr. 12. 19:52
Szeretnék randizni de nem vad idegennel szerintem az interneten nem jön át semmi a másikból. Én úgy szeretném hogy meglátom a szemályt élőben és akkor lesz róla valami benyomásom de netes társkeresőkön olyanokat kérdeznek hogy mi a kedvenc ételed meg mi a hobbyd nem pedig igazi ismerkedés van.
2299. Ms_Daisy (válaszként erre: 2297. - NomNom)
2017. febr. 12. 19:47
Olyankor sosem jut eszembe ez.
2298. massalhangzo (válaszként erre: 2296. - Ms_Daisy)
2017. febr. 12. 19:32

senki nem fog elsore odamenni hozzad, es rogton azt mondani, holnap 5-kor itt es itt talalkozunk egy kavera. az emberek beszelgetni szoktak, ismerkedni, probalkozni, hogy a masik nyitott-e. ha egy ferfi azt mondja egy nonek, meghivlak kavezni, es a no azt feleli, rendben, menjunk kavezni, akkor a ferfi konkretizalni fog


nalad nyilvan nem, mert nem tortenik semmi, es senki nem invital vagy flortol veled, csak elokapsz neha valami (szerinted) tortenest, hogy hozzad szolnak, vagy megeresztenek egy fingot, es kombinalsz, hogy ez a szeljaras biztos azt jelenti, hogy


nem tudom, melyik a rosszabb, ha kitalalsz ilyen uncsi szemelyiseget ilyen uncsi elettel, vagy ha tenyleg ilyen uncsi szemelyiseg vagy ilyen uncsi elettel


de gondolom, ha valoban ismerkedni szeretnel, kapcsolatot, randikat, siman regisztralnal egy netes tarskeresobe, es nem csokiosztogato utan leskelodnel, hogy melyik nap merre tartja a farkat, vagy hogy a pudingos rad nez-e vagy sem. azt azert minden no leveszi egy ido utan, hogy le se szarjak, sot mas nok utan rohangasznak

2297. NomNom (válaszként erre: 2296. - Ms_Daisy)
2017. febr. 12. 18:49

Neked erre viccesen válaszolni kéne, hogy oké, akkor holnap hánykor érsz rá?

Hidd el, nem nyelne le keresztben.


Egyébként ezt gondolom direkt csinálod, hogy ezzel a naivitással mindenkit felbosszantasz.

2296. Ms_Daisy
2017. febr. 12. 18:39
Akkor inkább az a kérdés miért viccesen hív el kávéra úgy hogy nem egy az egybe hív el hanem csak mint aki körül írja.
2295. Ms_Daisy (válaszként erre: 2294. - Massalhangzo)
2017. febr. 12. 18:37
Nem érted amit írok.
2294. massalhangzo (válaszként erre: 2293. - Ms_Daisy)
2017. febr. 12. 18:29
akkor eld le ugy a (forum)eletedet, hogy azon rugozol, mit jelent, ha egy ferfi meg akar hivni egy kavera, vagy ha egy feluletes hogy vagy utan leraz es mas novel flortol
2293. Ms_Daisy (válaszként erre: 2292. - Massalhangzo)
2017. febr. 12. 17:14
Azért nem mentem vele randira mert nem hívott el hanem olyan volt mint aki viccel de ezt már írtam. És nem bírom eldönteni róla hogy csak hülyéeskedik- e vagy minek mondd ilyeneket. Vagy pedig vicc mögé rejti a szándékát mert nem egyértelmű neki sem hogy én mit akarok.
2292. massalhangzo (válaszként erre: 2291. - Ms_Daisy)
2017. febr. 12. 15:47

amikor magyarazkodsz, akkor lejon, hogy nem vagy annyira hulye es debil, mint amilyennek itt eloadod magad :D


de nyilvan senki nem hiszi el neked, hogy te annyira randira vagysz, es mikor a pasi mondja, hogy igyatok meg valamit egyutt, meghiv piara vagy kavera vagy moziba, te azert nem randizol vele, mert nem azt mondta, hogy holnap delutan 5-kor talalkozzatok.


tenyleg folos itt mar eloadnod ezeket a baromsagokat, kopkodnod a semmire, meg irnod a kitalalt serelmeidet


biztos van olyan tema, ami erdekel, inkabb kapcsolodj mas forumokba, hatha elorebb jutsz, sot akar baratokat is szerezhetnel

2291. Ms_Daisy (válaszként erre: 2290. - Massalhangzo)
2017. febr. 12. 15:29
Nem hívott úgy el randira hogy holnap délután 5-kor találkozzunk a valahol és menjünk el ide oda. Csak általánosan mondogatott dolgokat amik nem voltak egyértelműek. Nem tartom magam rosszindulatúnak és nem is áskálódtam senki felé. Akkor terjesztenék róluk valami negatívat vagy ilyesmi. Csak nagyon bosszantó ez a két nő. A volt barátnője meg akinek a csokit adta.
2290. massalhangzo (válaszként erre: 2285. - Ms_Daisy)
2017. febr. 12. 14:06

a pudingos mar joparszor elhivott, te irtad le. ha nem hazudoznal osszevissza hulyesegeket, mint valami fantaziatlan debil, mar reg randizhattal volna


normalis emberek udvariasak egymassal a munkahelyen, nem jelent kedvelest, hogy egy pasi hozzad szol, ha odamesz hozza


csikinek igaza volt, ha olyan lennel, amilyennek itt eloadod magad, nincs az a pasi, aki barmit akarna toled. legfeljebb legalja vagy az a tipus, aki semmi mas nonek nem kene. nem az lenne a baj, hogy buta vagy es visszahuzodo, az nem lenne akadalya egy kapcsolatnak, a pasik sem mind eszlenyek, es sokan jobban szeretik a visszahuzodobb, mint a harsany noket. az lenne a baj, hogy semmi jo nincs benned, csak csupa rossz. rosszindulat, askalodas, irigyseg, kihasznalosdi, unamassag, egyugyuseg, vegtelen ostobasag es primkosag. megis mi tetszen meg barkinek ilyen tulajdonsagokkal?


ha ilyen vagy, add lejjebb a mercet. de szerintem, ha ez a szorakozasod, kitalalhatnal valami mas forumot, erdekesebbet, netalantan neadjisten olyasmivel kapcsolatban, ami valoban erdekel, es masok velemenye is erdekelne

2289. Ms_Daisy (válaszként erre: 2288. - Csikil4ny)
2017. febr. 12. 12:56
Én már annak is örülnék ha csak annyira lennék jóba mint a másik csajjal van a kolléga. Mert abból már előrébb lehetne lépni.
2288. csikil4ny (válaszként erre: 2286. - Ms_Daisy)
2017. febr. 12. 03:27
Jól van, de ha majd még 10 év múlva sem lesz társad, akkor kérj szaksegítséget, másképp ebben a fázisban - és ebben a fórumban fogod leélni az életed.
2287. Ms_Daisy
2017. febr. 11. 22:40
Lehet túl visszafogott vagyok és nem adtam elég jelet mint akinek a csokit adta vagy a volt barátnője. Állítólag ő kezdeményezett a pasinál és így jöttek össze.
2286. Ms_Daisy (válaszként erre: 2284. - Csikil4ny)
2017. febr. 11. 22:12
Még a legundorítóbb és butábbaknak is van párja úgyhogy nem hiszem hogy ez a baj velem.
2285. Ms_Daisy (válaszként erre: 2282. - Massalhangzo)
2017. febr. 11. 22:11
A pudingostól sem undorodom úgyhogy akár vele is elmennék randira ha elhívna és a kolléga is tetszik. Vele is elmennék ha elhívna. És nem arról van szó hogy ki mekkora segg hanem arról hogy összezavarnak a jelek és a helyzet. Lehet a kollégának nem tetszem de azért kedvel engem mert különben nem mosolyogna rám vagy nem szólna hozzám egyáltalán ha odamegyek hozzá. A pudingossal meg eléggé ritkán találkozom már mostanába.
2284. csikil4ny (válaszként erre: 2277. - Ms_Daisy)
2017. febr. 11. 16:36
Akkor konkrétabban: azt, hogy menthetetlen vagy, nagyon nagy szerencséd kell legyen, hogy egy férfi párkapcsolatot akarjon tőled, mert ahogy megszólalsz kiderül, hogy baj van. Csodálkozom, hogy anyukád nem ült le veled, hogy megbeszéljétek. De ha ez a vívódás jó neked, akkor nincs gond, csak tudd, hogy ezért nem találsz párt.
2283. Specially (válaszként erre: 2282. - Massalhangzo)
2017. febr. 11. 16:22
Én simán elhiszem,hogy leteznek ekkora buta seggek.😁

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook