Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miből tudok nyomózsákot csinálni tortadíszítéshez? fórum

Miből tudok nyomózsákot csinálni tortadíszítéshez? (tudásbázis kérdés)


1 2
17. salabakter (válaszként erre: 16. - Szanád)
2009. jún. 7. 15:32
Igen,és azt is lehet szinezni is,és ízesíteni.
16. szanád (válaszként erre: 15. - Ármin Márk Anyu)
2009. jún. 7. 15:30

a tejszín nagyon jó rá

ha csokitortára habot teszel nagyon jól fog mutatni

2009. jún. 7. 15:29
Csokikremes csokitorta :-) ezert szeretnek vmi feheret ra
2009. jún. 7. 15:28
Attól függ,milyen ízesítésű a torta.Keverhetsz egy tojásfehérjéből,20 dkg porcukorral pici citromlével glazúrt,azzal még írni is lehet.
13. szanád (válaszként erre: 10. - Ármin Márk Anyu)
2009. jún. 7. 15:28
ez is jó , de csinálhatsz krémet is , mondjuk a margarint jól kihabosítod egy kevés porcukorral.....díszítéshez ez is jó, és nem kell belőle sok...
2009. jún. 7. 15:27

Szia! Nekünk még kb a rendszerváltás előttről maradt otthon műanyag, ilyen tölcsérszerű izé...nem tom annak mi a hivatalos neve...na mind1, már nincs meg minden darabja, így nem tudtam össze rakni.

Csak azt a cikkcakkos hegyét használtam. Szétvágtam egy szemeteszsákot(mi baj lehet..), kivágtam az egyik csücskét(csak egy icipicit), ez a "hegy" meg szépen beleszorult.

Kb addig ki is bírta amíg végeztem.

11. szanád (válaszként erre: 9. - Ármin Márk Anyu)
2009. jún. 7. 15:27

de ahoz hogy habrózsát tudjál kinyomni ahhoz kell a csillagcső....így hívják...


ha van csillagcsöved akkor erősebb zacsit kivágsz egy kicsit bele a cső és nyomhatod a krémet , igaz nehezebb mint a habzsákból kinyomni

2009. jún. 7. 15:25

Mindekinek koszi aki irta a neylont, kprobalom..

A krembe tudtok segiteni? siman eleg csak a tejszinhabot felverni es kesz?

9. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 5. - Szanád)
2009. jún. 7. 15:25
Szia! Sajnos nalunk nincs c betus aruhaz.. kulfoldon elek :-(
2009. jún. 7. 15:24

Egy sima zacsónak (uzsonnás vagy fagyasztótasak)levágod a sarkát. Ha pici lyukat vágsz, vékony csíkot tudsz nyomni. És akkor, ilyen kis

csigabiga vonalban kinyomhatod belőle a habot. De ha nagyobb lyukat vágsz, akkor meg simán helyes gombócokat tudsz csinálni.

7. salabakter (válaszként erre: 3. - Macika71)
2009. jún. 7. 15:24
...ami hamar elázik,és szétpakkan.Inkább egy vastagabb nylon zacskó csücskét levágod,abba teszed a díszítő csövet,vagy cakkosra vágod.
6. szanád (válaszként erre: 4. - Ármin Márk Anyu)
2009. jún. 7. 15:23
a tejszínt is felverheted.....
5. szanád (válaszként erre: 2. - Ármin Márk Anyu)
2009. jún. 7. 15:23

Ezt te nem tudod megcsinálni , de a c...betűs áruházban vettem a dr..oetk....márkájú habzsákot nagyon szép csövekkel kb 1400 ft volt....


a kínai gagyit felejstd el....

2009. jún. 7. 15:22
Oke ez jo otlet, azt mar talaltam itt :-) es vki meg tudna nekem mondani, hogy hogy csinaljam meg ezt a diszitokremet? csokitortat csinalok, es vmi feher kremet szeretnek a tetejere.. sima tejszint kell felverni?
2009. jún. 7. 15:20
Lehet csinalni sima sütöpapirbol is.
2009. jún. 7. 15:19
1 honap mulva lesz a fiam 2 eves, gondoltam most en csinalok tortat neki. De nem talaltam itt még olyan nyomozsakot vagy mi a szöszt.. tudjatok amivel olyan szep habrozsakat lehet nyomni a tetejere :-( mivel tudnam azt megcsinalni?
2009. jún. 7. 15:18
Mibol tudok nyomozsakot csinalni tortadisziteshez?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook