Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből lehet tudni, hogy a jelenlegi párom-e a nagy Ő? fórum

Miből lehet tudni, hogy a jelenlegi párom-e a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. aug. 6. 12:05

Semmiből. Ez majd hosszú évek alatt derül ki.

Ha lenne recept az igazi kiválasztására, nem lenne annyi szakítás és válás.

A lényeg, amíg jól érzed magad egy kapcsolatban, addig élvezd ki, ha már nem, akkor ideje váltani. Jobb nem elhúzni a szakítást.

A szakításkor meg a tanúságot vonja le az ember, mit fog másképp csinálni. (Aztán jön az újabb egy új hibával.)


Most úgy érzem, a párom az igazi, aki a gyerekem apja és férjem. Persze, erre sincs garancia, hogy egy egész életre szól. (Bár most úgy érzem.)


A legviccesebb, hogy egy éjszakás kalandnak indult, de már 11 éve tart.

2010. aug. 6. 12:04
A közös jövőtől. Úgy érzem nem tisztel eléggé. Nem tartja be az igéereteit. és azt érzem,h nem én vagyok neki a legfontosabb. Már szakítottunk egyszer, de kibékültem vele, mert hiányzott. De most megint úgy érzem,h ez így nem jó.(1 hónapja békültünk ki).
2010. aug. 6. 12:04

Ne nevessetek ki, de én a szagából tudtam. Imádom.

Az exnek utáltam a szagát, sokat gondoltam is arra, hogy fogjuk így együtt leélni az életünk, hát vége is lett. A nagy ő-mhöz imádok hozzábújni, akkor is ha edzésről jön, akkor is ha épp megborotválkozott...

6. Pahet a vadász (válaszként erre: 4. - 5404289bd6)
2010. aug. 6. 12:03
az a másik, akiről írtál, h egy hónapja vagytok együtt, az ki?
2010. aug. 6. 12:02
Mittol felsz?
2010. aug. 6. 12:02
Má több mint 2 éve vagyunk együtt. Többször felmerült már az eljegyzés gondolata, de vmi miatt mindig meghiúsult. Mindig nagyon akartam. Most ő tervezget...de én félek vele közös jövőt tervezni. Szeretem...de félek. Honnan tudhatom,h ő az igazi vagy nem?
2010. aug. 6. 12:02
En meg megereztem elsore
2. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - 5404289bd6)
2010. aug. 6. 12:00
Majd idővel kiderül...
2010. aug. 6. 12:00
Miből lehet tudni, hogy a jelenlegi párom-e a nagy Ő?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook