Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből lehet látni, hogy egy nő vonzalmat érez irántam? fórum

Miből lehet látni, hogy egy nő vonzalmat érez irántam? (beszélgetős fórum)


12. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Szendmen)
2023. okt. 1. 15:20
Pont így! :)
11. 3066f49f9a (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 10:40
Tényleg nem jelent. Legközelebb érj hozzá, fogd meg a kezét, öleld át. Ha nem húzódik el, sínen vagy.
10. gyöngy:) (válaszként erre: 9. - Info1971)
2023. okt. 1. 10:11
Ha a kolléganőt akarja randira hívni, akkor inkább férfi.
9. info1971 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 09:38

Amúgy hány éves vagy? És tényleg, férfi egyáltalán? Csak észreveszi az ember a másikon, hogy van-e nyitottsága feléd, vagy sem. Elmúltam 50, de még sosem volt olyan, hogy ne tudtam volna, "hogy" néz rám a másik...

És ha mégsem akar tőled semmit, akkor mi van? Ha nem nyomulsz/erőlteted, akkor ugyanúgy ellesztek majd egymással, ha szorult belétek némi intelligencia...

Mondjuk ha nő vagy, akkor valóban lehet kínos utána, legalábbis ha egy nő próbálkkozna be nálam, azt messzire elkerülném a jövőben, ellentétben egy pasival...

2023. okt. 1. 01:20
háát ha azonos neműek vagytok azt nem vágom! de ha némi pasivér szorult beléd akkor a testbeszédét olvasva akciózz! fogd meg a kezét--ha nem húzza el,igazits a haján,aztán az ölelés..egyre hosszabban
7. vigyefene (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 01:01
Nem utasította vissza a meghivásaid, tehát megvan benne az ismerkedési akarat.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2023. okt. 1. 00:46
Meló után is volt egy kávé....
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 00:31

Mármint meghivtad meló közben ebédelni?

Hívd el meló után valahova.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - _Berry_)
2023. okt. 1. 00:30
Kávéra, kólára már hívtam sőt még hambira is, megköszönt. Szerintem ez még semmit nem jelent
3. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 00:06
Ne randira hívd, hanem lazán egy kávéra. Onnan meg majd meglátod a továbbiakat. Ha meg már eleve elutasít, akkor az is egy jelzés.
2023. szept. 30. 23:27
Vagy lehet hogy örökké rejtély marad ez az egész, hogy ő mit is érzett irántam?
2023. szept. 30. 23:25

Van egy kedves aranyos kolléganőm akivel utóbbi időben teljesen jól összehaverkodtunk nagyon sokat nevetünk, nagyon sokat beszélgetünk egymásra mosolygunk, de egyszerűen nem tudom hogy ha elhívnám randira akkor mi lenne...

Nyilván nem merem elhinni, mert ha visszautasít, akkor utána elég érdekes lesz a további munkakapcsolat köztünk, szóval jó lenne biztosra lenni, miből lehet rájönni hogy ő mit érez? Mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook