Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi van az emberekkel, miért nehéz manapság barátságokat kialakítani? fórum

Mi van az emberekkel, miért nehéz manapság barátságokat kialakítani? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. júl. 10. 07:26

Volt hasonló.

Eladó gyerek ruha miatt írtam rá egy anyukára ,kiderült tök közel lakik átmentünk kicsi lanyommal az ő lánya rögtön baratkozott az enyém is viszont.

Megbeszéltük átmegyünk majd mégmi mindig mentünk ők sosem jottek, az okot rögtön láttam neki a kisebbik szörnyen rossz gyerek volt valahol örültem is nem jonnek inkább megyunk mi.

Szóval pár hónapig jól elvoltunk mikor is vállalkozásba kezdett az anyuka otthoni és sosem er rá azóta. Rairtam többször mikor jó neki jöttem a most nem most be van táblázva...komolyan sosincs ideje? Legutóbb is csak nézte hogy írtam 1 hétig választ se kaptam.

Mostmár nem írok rá 😞 ő tudja mikor ér rá de ő sosem jelez na most vagy holnap ekkor ráérünk....

A lányom még nehanmondja menjünk de már nem tudok mit mondani neki. Rosszul esik hogy ennyire le vagyunk tojva


Valahogy mindenki baromira elfoglalt vagy nem tudom

2021. júl. 10. 07:24
Őszinte, baráti véleménynek tűnik, meg lehet az ilyet beszélni.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2021. júl. 10. 07:22
Már a második gyerekem után is azt mondta nem vagyok normális erre a világra gyereket szülni stb. Ez nem barát.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 10. 07:20

Nem tudom mi lehet a környezetedben az emberekkel, szerintem aki barát, az barát is marad, nég akkor is ,ha változik a másik családiállapota. Ha nem te tettél érte, hogy megszakadt, akkor lépj tovább, erővel nem lehet barátságot kötni, az jön, vagy sem, mint a szerelem.


"Évekkel ezelőtt volt nagyon régi barátnőm de neki nem lett gsereke míg nekem 3 is, folyton beszólt így megszakadt a baratsag"


Ez a mondat azt sugallja nekem, hogy te ezt úgy gondolod, ezzel bezzeg, te több lettél "míg nekem 3 is" ezt sugallja.

2021. júl. 10. 07:13

Ha kedves vagy, az meglátszik az arcodon is és könnyen tudsz barátkozni. Menj ki a játszótérre és beszélgess anyukákkal. Ha a gyerek jól eljátszik egy másikkal, akkor az anyukájával beszéld meg, hogy legközelebb is találkozzatok. Ha kölcsönös a szimpátia, könnyen alakul barátság.

Én úgy is ismerkedtem, hogy ráírtam egy másik anyukára a környéki face csopiban, aki szimpit írt és megbeszéltünk egy kávézást. Azóta tök jól kijövünk és szoktunk is találkozni. A gyerekeink kb egyidősek és jól elvannak egymással, szerencsére még messze sem lakik. Mióta gyerekeim lettek, nekem is nehezebb a régi baráti körrel összejönni, több az egyeztetnivaló.

2021. júl. 10. 06:54

Aztán azóta is hiába próbálok barátokat szerezni....mikor sikerülr elköltözött kuldolsre,másik távoli városba vagy egyszerűen hiába kerestem sosem ért rá ezért azért amazért.

Nem értem mi lehet a gond, jó kedélyű,kedves, megértő vagyok.😞😞😞

2021. júl. 10. 06:53

Nem értem mi történik az emberekkel...próbálok barátkozni,kisgyerekem van termeszetezsen hasonló kisgyerekeseket keresek.

Évekkel ezelőtt volt nagyon régi barátnőm de neki nem lett gsereke míg nekem 3 is, folyton beszólt így megszakadt a baratsag

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook