Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi van az egri kórházzal? fórum

Mi van az egri kórházzal? (beszélgetős fórum)


1 2
6. norycica (válaszként erre: 5. - Huszka)
2008. okt. 2. 20:17

akkor most már tudom honnan volt olyan ismerős a képed az adatlapodon...:):) Varga Zsolthoz járok.Tudom hallani róla minden félét,de amíg értem megtesz mindent,addig kitartok mellett.Nekünk sokat segített eddig,és 5 év alatt semmi negatívat nem éretztem vele szemben.

Hát az bizony....kíváncsi vagyok mi lesz.

5. huszka (válaszként erre: 4. - Norycica)
2008. okt. 2. 18:28

Igen..gondoltam..na meg a 2-es suliba jártunk mindketten :) Neked ki az orvosod?

A cikket elolvastam, hát elég érdekes.

4. norycica (válaszként erre: 3. - Huszka)
2008. okt. 2. 17:07
Én is egri vagyok :):) hát ha valamit tudok akkor ide leirom az tuti.Nekem is volt hsg-m,a többi amit irtál nem volt.Elég volt ez is...
2008. okt. 2. 17:04

Szija..én egri vagyok, de nem tudok erről semmit. Múlthét pénteken voltam hsg-n és akkor tudtam meg, hogy aznap 9-11-ig sztrájk van. Pedig állítólag a tv-ben és a rádióban is ezt mondták. Végülis nekem megcsinálták, csak én voltam egyedüli, akinek ilyen jellegű beavatkozása volt. Nekem Fricz az orvosom és ő mindenképpen megcsinálta. Hogy mi lesz később, nem tudom...mivel elvileg kellene mennem laparoszkópiára meg hiszteroszkópiára vmikor idén..de szerintem, nem megyek.

Akkor, ha azt mondták, érdeklődj két hét múlva..akkor tedd azt. Én is kíváncsi vagyok a fejleményekre. :)

2008. okt. 2. 16:21

Sziasztok itt egy szerintem hasznos írás az egészről:


[link]

2008. okt. 2. 15:57

Sziasztok!ELvileg valamikor november végén vagy december elején fognak megszületni az ikreink,de teljesen ki vagyok akadva,hogy állandóan azt hallani,hogy a végén még be is zárhatják az egri kórházat.Esetleg tud valaki valamit erről a dologról?Mert ha tényleg van valami alapja a dolognak,akkor lépni kéne valamerre.....Én mindenesetre mindenkitől azt hallom,hogy majd érdeklődjek 2 hét múlva,még a szülésznő is ezt mondta,amikor felhívtam,hogy eltud-e vállalni...

Köszi előre is

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook