Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi van akkor, ha egy észre nem vett terhesség mellett kezdi el szedni valaki a Clostilbegytet? fórum

Mi van akkor, ha egy észre nem vett terhesség mellett kezdi el szedni valaki a Clostilbegytet? (tudásbázis kérdés)


14. jsanett (válaszként erre: 13. - Aa35c27f5c)
2009. febr. 25. 11:46

Ha megjott akkor szerintem nem vagy babas, es szerintem szedheted a Clostit, de azert beszelj a dokival, ha ketsegeid vannak, o tud igazan felvilagisitast adni!!!

Az ovulacios verzes/barnazgatas, nem mindenkinel jelentkezik, de pl nekem is van (ki vagyok tole,nem nagyon szeretem). :0)


Viszont sajnos a nogyogyaszok tobbsege "elnagyolja" a vizsgalatokat, es nem ad kello felvilagositast a pacienseknek.


Szerintem gyere at a korabban elmiltett forumra, szeretettel varunk! (Ott tobben vagyunk! HAtha tudnak a lanyok neked adni vmi tanacsot ha kerdesed lenne!) :)

2009. febr. 25. 11:36
Megjött, és a mensi 2. napján kezdtem el szedni. Októberben volt egy norcolut kúrám, hogy rendeződjön a menstruációm, viszont ezzel kapcsolatban is felmerült néhány gondolat bennem. Nem akarok okoskodni, meg nem is ezért nyitottam a topicot...szóval már évek óta azzal küzdök, hogy két mensi közt vérezgetek...több orvosnál is jártam, végül visszamentem ahhoz a dokihoz, akinél szültem, és akihez szülés előtt jártam, viszont egyeik sem említette nekem az ún. ovulációs vérzést. 28 évesen kellett rájönnöm, hgy akár tök normális is lehet a barnázgatás... Ennyit az orvosokról, legalábbis mindről, akiknél én jártam.
2009. febr. 25. 10:12

Azon gondolkodtam, hogy mikor kezdted el szedni a Clostit? Mert azt a verzes 2. vagy 3.napjatol kell kezdeni. Ha meg nem jott meg meg, akkor az orvosok fel szoktak irni olyan gyogyszert amitol eloszor megjon, es ha megjott akkor lehet elkezdeni a Clostit.

Ahogy visszaolvastam neked meg sem jott, hanem csak ugy kezdted el szedni?

Nem akarlak ijesztgetni, de menj el egy specilistahoz aki meddoseggel foglalkozik, mert ez nem jatek!

Remelem minden rendben lesz veled!

2009. febr. 24. 14:45
Szerintem is hagyd abba, vagy menj el azonnal a dokihoz vagy tesztért!
10. jsanett (válaszként erre: 7. - Aa35c27f5c)
2009. febr. 24. 14:37

De figyi van egy masik forum: Ma vettem be az utolso Clostilbegytet...(igy kezdodik)

Gyere at oda, ott vannak a hasonlo gyogyit szedo leanyzok, kerdezd meg oket, mi a velemenyuk!

Ott mindenki Clostit szed/szedett, hatha ok tudnak segiteni!

9. jsanett (válaszként erre: 7. - Aa35c27f5c)
2009. febr. 24. 14:35
Akkor nem szabad.
2009. febr. 24. 14:34
Bar a Clostit nem ismerem, en Clomifene-t szedek, ez a Clostihoz hasonlo clomid tartalmu gyogyi. (Nekem azt mondta az orvos mikor el akartam kezdeni hogy elotte menjek el mindenkeppen terhessegi vervetelre, mert ha van baba, akkor nem szabad szednem a Clomifenet)
2009. febr. 24. 14:32
Annyit ír, hogy terhesség alatt ellenjavallt
6. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 5. - Aa35c27f5c)
2009. febr. 24. 14:11
A betegtájékoztatóban mint ír, hogy árthat a babának?
5. aa35c27f5c (válaszként erre: 4. - Jsanett)
2009. febr. 24. 14:01
Vérvételre nem. Mondjuk az az igazság, hogy valóban kicsi az esélye, hogy teherbe estem volna, bár az ovulációs teszt mutatott pozitívat, de ez kisfiam fogantatása előtt is előfordult, mégsem jött össze
4. jsanett (válaszként erre: 1. - Aa35c27f5c)
2009. febr. 24. 13:58

Szia,


Az orvosok tudnak vervetelt is kiirni, ami a terhessegi vervetel (nem tudom mi a pontos neve) de azzal hamarabb kimutathato a baba, mint egy normal terhessegi tesztel. Ilyenre nem kudott el?

2009. febr. 24. 13:52

Szia!

Az is negatív lett, viszont nekem mindkétszer csak 5-6 napos késésnél mutatott a teszt is pozitívat.

A gyógyszert most is (mint régebben is) előre felírta, hogy ha megjön, akkor kezdjem el szedni. Mondjuk 2,5 éve pont esedékes lett volna az újabb adag closti, mikor végre összejött kisfiúnk.

2. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 1. - Aa35c27f5c)
2009. febr. 24. 13:45

Terhességi tesztet nem csinált az orvos, mielőtt felírta a gyógyszert?

Nálam az volt az első lépése!

2009. febr. 24. 13:36

Tegnap kezdtem el szedni a clostilbegytet. Felmerült bennem egy kérdés. Hónapok óta próbálkozunk a harmadik babánkkal, tehát nem védekeztünk. Sokszor hallani olyan terhességről, hogy rendesen megjön a menstruáció, mikor meg kell jönnie, és majd csak a következő vagy még későbbi marad ki. Mi van akkor, ha egy ilyen, észre nem vett terhesség mellett kezdi el szedni valaki a clostilbegytet? Veszélyes lenne ez a gyógyszer a babára??????????

Hozzá teszem, az eddigi 2 terhességemből mindkettőnél azonnal elmaradt a menstruáció, viszont igazi paraanya vagyok, így ez volt az első gondolat, amivel ébredtem aznap, mikor eljött az első szem closti esedékessége...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook