Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi tegyek ha ugrál a mosógép? fórum

Mi tegyek ha ugrál a mosógép? (beszélgetős fórum)


1 2
17. cimpi (válaszként erre: 14. - Böce)
2015. okt. 19. 20:07

Igy van, a szomszédom vett egy újat nyáron, majd egy hétig ugrált, kattogott neki, úgy mosott.. Mikor átmentünk, említette a dolgot, a párom szedte ki a hátuljából a rögzítőcsavarokat.... Azóta szuper

halkan működik...

16. Böce (válaszként erre: 12. - Csenge_)
2015. okt. 19. 19:06

Ja, és nem a szervíznél kell verni a balhét, hanem a kereskedőnél, ahol a terméket vásároltad.


Neki kötelessége kicserélni.


[link]


Ez nem tudom, mikori cikk (nincs dátum), de elég jól össze van szedve:


[link]

15. Böce (válaszként erre: 12. - Csenge_)
2015. okt. 19. 19:02

Igen, verd az asztalt, hogy már többször volt javítva, még mindig nem jó és kéred a cserét.


Igen, általában ugyanolyan tipusra cserélik, de másikra is, ha fizeted a különbözetet, ha az drágább lenne. Olcsóbbra nem szokták, mert pénzt azért nem akarnak visszaadni...

14. Böce (válaszként erre: 12. - Csenge_)
2015. okt. 19. 19:00

Hátul van egy rögzítőcsavar - amikor beszerelték a gépet, azt kiszedték?


Lehet, hogy most alap hülyeségnek tűnik, de volt már rá példa, hogy nem vették ki...

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Csenge_)
2015. okt. 19. 17:59

Nekem nem ez volt a mosógép problémája, de írtam a gyártónak, fotókkal illusztráltam.

Már lejárt a szavatosság, mégis visszakaptam a pénzt.


Vedd fel videóra, mennyire ugrál, mentsd ki CD-re és egy levél kíséretében, a gyártónak küld vissza.

Vagy e-mail levélben is megteheted, akkor csatolt fájlként a videót mellékeld.

Sok sikert!

2015. okt. 19. 17:53

Mindegy hogy sok vagy kevés ruha van benne.

De pont most pakoltam ki belőle, és ahogy meglöktem a dobot megint kattog-kopog benne hátul valami.

De mit mondjak a szervizeseknek?

Hogy többször volt javítva és kérem a cserét?

És ha ugyanilyen típusra cserélik?

Az a baj nem ismerem a jogaimat ezen a téren.

11. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Csenge_)
2015. okt. 19. 17:51
Ha azok után is fennáll a hiba, hogy a szerviz állítólag megcsinálta, elvitte, visszahozta, akkor csapj az asztalra, hogy nyilvánvalóan hibás a gép, cseréljék ki.
10. Böce
2015. okt. 19. 17:47

Nem megfelelő működés, ha ugrál, kivéve, ha túl sok ruhát tömtél bele.


Nekem legalábbis csak akkor történt ilyesmi, ha véletlenül túlterheltem (pl. nagy pléd mellé még tettem más mosnivalót is). Egy-két eset volt csak ilyen.

9. Böce (válaszként erre: 1. - Csenge_)
2015. okt. 19. 17:44

Cseréltesd ki! Nem tudom, hogy milyen tipus, de nyilvánvalóan hibás példány.


Ne hagyd magad, követeld ki, hogy adjanak másik készüléket. Ha garanciális időn belül többször volt már javítva és még mindig rossz, akkor kötelesek kicserélni!

8. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 1. - Csenge_)
2015. okt. 19. 17:42
Gyerekkoromban 11 éven keresztül volt egy Tatramat csehszlovák mosógépünk. Mikor centrifugázni kezdett, a hozzá legközelebb álló családtag rohant, majd rávetette magát és így teltek múltak az évek míg felnőttünk :o)
7. Csenge_ (válaszként erre: 6. - Misaki Itó)
2015. okt. 19. 17:42
Nincs, azt mondták ne tegyünk alá semmit.
6. Misaki Itó (válaszként erre: 4. - Csenge_)
2015. okt. 19. 17:41
Szőnyeg van a gép alatt?
5. Misaki Itó (válaszként erre: 3. - 388b941089)
2015. okt. 19. 17:41
:DDÉn is ezt akartam mondani!:)
4. Csenge_ (válaszként erre: 2. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 19. 17:40
Persze, de gondolom mosás közben nem marad úgy.
2015. okt. 19. 17:39
Ülj rá :D
2015. okt. 19. 17:37
Eligazítod rendesen a ruhákat benne??
2015. okt. 19. 17:35

Egy éves mosógépről van szó, párszor már hívni kellett a szervizt, mert össze-vissza rángatja a dobot centrifugázás előtt.

Volt hogy helyszínen babrálták, volt hogy elvitték.

A mosógépben már az összes alkatrész ki lett cserélve.

Legszívesebben felgyújtanám, annyira idegesít.

Nem tudok ledőlni pihenni amíg mos, nem tudok nyugodtan főzni, mosogatni, mert állandóan ugrálni kell hozzá, hogy vajon mikor indul meg és veri szét a zuhanykabint, vagy a csempét, stb.

Mit csináljak? Hívjam a szervizt? Van értelme? Kicserélik más típusra, vagy visszaadják a pénzt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook