Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi szerintetek a megcsalás? fórum

Mi szerintetek a megcsalás? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 3. 10:15

sziasztok

biztos vagyok benne, hogy nem örülnék ha így járnék a férjemmel, de abba is biztos vagyok, hogy ilyet sem csinálnék vele és magammal sem

ha elment annak van oka

mond meg neki, hogy tudod, hogy elment és próbáljátok megbeszélni, hogy mi a baj a kapcsolattal, és helyrehozni

sok sikert

2009. dec. 3. 10:08

Szia!

Szerintem hívd újra randira és menj is el. Nézd meg mi fog történni. Lehet hogy rájött a trükködre és téged várt.

41. andi6020 (válaszként erre: 31. - Loveee79)
2009. dec. 3. 09:40
Ja, ha szerinted ez normális, akkor én feleslegesen mondok akármit. Gratulálok.
40. d4b0dd2692 (válaszként erre: 38. - Loveee79)
2009. dec. 3. 09:35
Mindenkinek nem lehet megfelelni.Beleőrűlne az ember,ha állandóan másoknak akarna megfelelni,és azzal foglalkozna,ki mit gondol róla!
39. Loveee79 (válaszként erre: 37. - Crystall)
2009. dec. 3. 09:27
Nekem is szükségem van megerősítésre. Mégsem megyek el titokban randizni, hogy megkapjam. Ha én meg tudom állni, tudja ő is. Gyűjtsön máshol megerősítést, olyan helyzetekben, helyeken, ahova nem hazugságon keresztül jut el.
38. Loveee79 (válaszként erre: 36. - D4b0dd2692)
2009. dec. 3. 09:25

Az én párom is ilyen :D az öreg pénztárosnénivel a tescoban, a bankos ügyintézőkkel, mindenkivel flörtölget :D Szerinte ez nem flört :D Részéről tényleg nem az.


Eleinte viccesnek találtam, az én társaságomban is csinálja, néha bevon engem is, hogy megerősítsem. Poénos helyzet, soha nem megalázó.

Aztán egy időben zavart, mert rájöttem, hogy a nők félreértik. És emiatt az volt a szóbeszéd, hogy ő egy félrejárós ember.

Aztán egy pont után eljutottam oda, hogy megint nem zavar. Mert bőven elég nekem, hogy én tudom, nem komoly, és milyen ember valójában. És tök jókat szoktam nevetni a pletykákon, amik terjengenek róla :D

Nemrég azzal jött haza, hogy az egyik alkalmazottja terhes, és már most szól, nem tőle van :D :D Mert az előző gyerekéről a csajnak, mindenki azt hitte tőle van, ugyanis a csaj titkolta az apa kilétét, azóta már együtt él az apával.

És én is ismerkedtem vele, ugye még az elején, és egyszer sem gondoltam, hogy akkora casanova lenne, én láttam mennyire gátlásos tud lenni, kizárt dolog, hogy képes lenne érzelem nélkül kufircolni :D Meg is lepődtem, hogy micsoda híre van a városban :D


Nemrég házasodtunk össze. Az emberek fele azt pletykálja hogy én mekkora buta liba vagyok, hozzámentem egy ilyen alakhoz, csak kihasznál engem, a másik fele, hogy ő mekkora hülye hogy elvett engem, mert én csak pénzre hajtok és kihasználom őt. :D :D

2009. dec. 3. 08:54

Szia Enikö!

Azért mert elment a találkozóra még nem biztos, hogy meg is csalt volna. Gondolom pár éve már együtt vagytok és néha (föleg 40-50 körül a pasik megbolondulnak) éreznie kell, hogy ö még más nönek is vonzó. Ha már teszteltél érdemes lett volna végigcsinálni és egy férjed számára ismeretlen nöt odaküldeni, lehet nem történt volna semmi egy beszélgetésen kivül. Nem ismerlek titeket, de ha egyébként jó apa és férj nem kell veszekedni vele. Szerintem inkább a saját önbizalmad növeld meg és ha észreveszed, hogy másoknak is tetszel, sikereket érsz el a akár a munkádban, akár anya vagy feleségként máris kevésbé fogsz ilyen tesztelésekkel foglalkozni. Egyébként pedig az öszinteség, egy jó beszélgetés a férjeddel kellene ezek után, mert gondolom nem egyik napról a másikra merült fel benned, hogy leteszteled.

A megcsalás pedig számomra az, ha érzelem is kialakul a dologból és már nem a család lesz az elsö helyen. Egy-egy félrelépés a hosszú évek alatt amiböl nem érez meg a feleség és a gyerekek semmi negativumot, söt esetleg 1 éjszaka miatt hónapokig sokkal kedvesebb a férj és odafigyelöbb nálam nem okozna lelki traumát. Egy jó házasságot 1000x erösebb kötelékek fonnak össze azt egy éjszakának nem lenne szabad veszélyeztetnie. De ez persze csak az én véleményem.

36. d4b0dd2692 (válaszként erre: 35. - Loveee79)
2009. dec. 3. 08:51
Igaz,van olyan ember,aki szinte reflexszerűen flörtől bárkivel.Ilyen mifelénk a Family frostos fiú is.Nem gondolja komolyan,csak poénkodik!
2009. dec. 3. 08:45

Én a megcsalást, emberenként máshogy látom :) Van akinél úgy látom a flört még nem az, mert olyan a természete, mert észre sem veszi, és semmi mögöttes szándék nincs. Van akinél már a flört is komoly.


Nekem nem a testiség a bosszantó a megcsalásban, hanem az árulás. Úgy gondolom, hogy én és a partnerem egy szövetséget alkotunk. És ha ő máshoz fordul bizalommal, nem hozzám, akkor az számomra megcsalás kategória, mert elárulta a szövetségünket :) Tudom kicsit hülyén hangzik :) Felőlem flörtölhet, ha én tudok róla, de ha a mi dolgainkat kitálalja egy másik nőnek, azt már bántónak érzem. Valahol a hazugságnál kezdődik számomra a megcsalás :)


Ezt az esetet én megcsalásnak minősítem, mert elárult engem, megkerült, és elment randizni. Ha elmegy bulizni, és tudok a buliról és netán csók lesz valakivel, és ezt elmondja, persze nem örülök neki, de amennyiben nem lesz folytatás, nem megcsalás. Ezen túl tudnék lépni. Ha viszont továbbra is találkozik az illetővel, akkor az :)


Természetesen ha lefekszik valaki mással szintén megcsalás, mert olyan nincs, hogy jaj nem is tudom mi történt és hogyan...emberek vagyunk, nem állatok, és döntéseket hozunk.

34. Loveee79 (válaszként erre: 31. - Loveee79)
2009. dec. 3. 08:36

És az is szánalmasabb, ha te a nagy bizalom jegyében, áldozatokat hozol a kapcsolatért stb, miközben átvernek.


Én már vettem részt ilyen tesztelésben :) Egy barátnőm megismert egy fickót, és szépen alakult a kapcsolatuk, barátnő kezdett teljesen belezúgni, ekkor kért meg, lépjek kapcsolatba a fickóval. Személyesen nem találkoztam az ürgével, de telefonon beszéltünk, és csapta a szelet ezerrel, függetlenként :) Barátnő nem a botrány miatt csinálta, hogy szembesítse az ürgét, hanem mert félt a csalódástól. Így aztán, lazábbra vette a dolgot, és nem élte bele magát a fickóba, nem is lett semmi a dologból.


Egyébként én alaptermészetileg bizalmatlan vagyok, túl jó a megfigyelési képességem, és sok érdekes tapasztalatom volt singliként, ahhoz, hogy csak úgy meg tudnék bízni valakiben. De nem tesztelgetek, csak figyelek a jelekre és résen vagyok, ha nem történik semmi említésre méltó, elnyerik a bizalmam. De nem ítélem el a tesztelést, ha egyszer olyan helyzetbe kerülnék, én is megtenném.

2009. dec. 3. 08:33

A flörtölés meg egy kezdődő érzelmi megcsalás,szerintem...

Röviden,én a harmadik fél iránt érzett (realizált) testi (és) vagy lelki vágyat gondolom megcsalásnak.

32. 4d418e4993 (válaszként erre: 27. - 75fcec8bbe)
2009. dec. 3. 08:29
Nem sértésnek szántam, csupán jótanácsnak!
31. Loveee79 (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2009. dec. 3. 08:27

Szerintem az a szánalmasabb ha rajtad csámcsog a fél ismerősi kör, mert szemellenzőt viselsz...


Nem tukrált a pasi leveleiben, sem a telefonjában sem a zsebében, egyszerűen írt egy emailt, és várta a reakciót. Ha elhajtotta volna, vagy nem válaszol a férj, akkor hátradől és letesz a tesztelésről. És nem történt semmi.

Így viszont, megtudta, hogy a párja nem éppen megbízható, tehát hasznos volt a tesztelés.


Szerintem okosabb lett, hála a tesztnek. Megtudott valamit, amit máshogyan nem tudhatott volna meg, az ő dolga mit kezd az infoval.


Egy ilyen tesztelésnek mindig van oka. Ha más nem a kíváncsiság, bizalmatlanság. Ha rákérdezne úgyis tagadna a pasi, és még ő lenne a hülye kombinálós. Így nem volt konfliktus, de megtudta az igazat.

30. d4b0dd2692 (válaszként erre: 4. - Emma*)
2009. dec. 3. 08:25
Szerintem is már megcsalás a csók is,hiszen nem csókolózik az ember sem rokoni-, sem baráti alapon!És nem véletlen baleset,hanem vonzódás áll a háttérben.
2009. dec. 3. 08:20
közben utánanéztem az adatlapodnak is. Igy már kicsit jobban képbe vagyok. Na azért egy házasságot nem dobnék fel csak ugy... Sőt ott a szép kisfiatok is. Jól beszéljétek át a helyzetet... csak ennyit tudok mondani...Mond el őszintén hogy mit csináltál, és kérdezz rá miért tette ő amit tett.
28. marcsix (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2009. dec. 3. 08:17
Nézd ha esetleg sokat csalódott... okkal bizalmatlan. Másrészt ha valamit sejt, akkor is lehet oka rá. Harmadrész pedig, ha igy megtudja, hogy elmegy...akkor jobb is hogy tesztelt. Miért baj az, ha kicsit bizalmatlan valaki??? És kiváncsi??? Hogy mit ér meg a párjának? Inkább teszteljen, mint pofára essen azzal, hogy húúú az ő párja mennyire szereti és soha nem csalná meg, közben meg minden héten...
27. 75fcec8bbe (válaszként erre: 26. - 4d418e4993)
2009. dec. 3. 08:15
Koszi,nem esett jol,de ha ez van sajnos,megfogadom a tamacsot!
2009. dec. 3. 08:12
Szerintem menj el fodrászhoz, vegyél fel egy szexi ruhát,légy nagyon kedves, és varázsold el a párod!!! Ha néha kicsit változtatsz a külsődön akkor Istennőként fog rád nézni,kívánni és eszébe sem fog jutni, hogy más nő után nézzen!!! Még csak 40 éves vagy, de látszik az arcodon a boldogtalanság.( Bocsi, de én így látom)
25. andi6020 (válaszként erre: 24. - 75fcec8bbe)
2009. dec. 3. 08:06
nem is neked írtam
24. 75fcec8bbe (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2009. dec. 3. 08:05
Az a lenyeg az egeszben hogy nem ok nelkuli teszteles,van okom ra,azert tettem probara,kulonben csak ugy nem szorakoznek ,es nem foglalkoznek hulyesegekkel.
23. andi6020 (válaszként erre: 19. - Marcsix)
2009. dec. 3. 08:03

Megengedett az ok nélküli tesztelés????

Szerintem szánalmas.

2009. dec. 3. 07:56
férjnél nem biztos hogy egyből lapát, de számonkérés az biztos! Nekem eszem ágába sem jutna elmenni semmi ilyen randira, meg ugy egyébként sem. Itt a férjem és két szépségem... Nem mondom hogy minden tökéletesen zökkenőmentesen működik, de elköteleztem magam, és igy viszem végig az életem. Akkor megfogadtam, hogy jóban rosszban. Azért vagyunk férj és feleség, hogy megoldjuk a problémát. Ha még csak együtt járnánk, lehetne választani, hogy csinálom e az illetővel vagy sem. De az esküvőn hűséget fogadtam neki, és azt, hogy mellette leszek betegségben, bármiben...De azon szó nélkül ne lépj tul, hogy elment a randira... Kérdezd akkor meg tőle, hogy ezt komolyan gondolta?
21. 75fcec8bbe (válaszként erre: 19. - Marcsix)
2009. dec. 3. 07:56
Igazad van en is igy gondolom!
2009. dec. 3. 07:53
na várj...férjed vagy csak párod?
19. marcsix (válaszként erre: 1. - 75fcec8bbe)
2009. dec. 3. 07:52

Szerintem ha már elment akkor nem érdemel meg téged. Ha nem te irtad volna, hanem más, akkor találkozott is volna valakivel. Ez a kapcsolat nem ér annyit, hogy folytasd! szerintem. Alapjáraton el sem kellett volna mennie... Ha még csak együtt jártok szerintem megengedett a tesztelés...de nem értem hogyan ment el a randira...ha csak úgy egy kamu email-ról írtál...nem is tudta kivel találkozik...

Ezzelaz erővel bármire képes...főleg, hogy neked egy szót sem szólt semmiről. El kéne gondolkoznod azon is, mi nem jó neki veled, ha másnál keresi a "boldogságot". Ki tudja ezek után, hányszor ment el ugy hogy nem te kértél tőle randit. ...csak te nem tudsz róla.

18. 75fcec8bbe (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2009. dec. 3. 07:51
Koszike!
17. c33bd8536b (válaszként erre: 1. - 75fcec8bbe)
2009. dec. 3. 07:48
Egyáltalán, hogy jutott ilyesmi eszedbe?
16. 4d418e4993 (válaszként erre: 15. - 75fcec8bbe)
2009. dec. 3. 07:48
Hány éves házasok vagytok?
15. 75fcec8bbe (válaszként erre: 2. - 9933e6cc1b)
2009. dec. 3. 07:47
En csak megakartam gyozodni hogy o mennyire megbizhato,mert sokszor vitazunk a feltekenysege miatt aminek nincs alapja,es probara tettem hogy o mennyire oszinte,ha alkalom adodik o elmegy randizni semmi visszautasitas nelkul.Csak ennyi ebbol nem lesz semmi,csak jo tudni!
14. 4d418e4993 (válaszként erre: 9. - 3c6e1a663f)
2009. dec. 3. 07:46
Akinek gyerkőce van az nem fogja dobni a férjét rögtön.Úgy látom Enikőt nagyon bántja ez a dolog , mert sokat foglalkozik ezzel a témával.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook