Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi motivált benneteket, hogy sikerüljön fogyni? fórum

Mi motivált benneteket, hogy sikerüljön fogyni? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 13. 22:07
Az emésztésem amúgy elég rossz, ezért iszok erre teákat.
2011. ápr. 13. 22:06
Szerintem a meghatározott menüs/étrendes fogyókúrák nem jók, mert akkor egy idő után megkívánod a normális kaját (a megszokottat), egyszer becsábulsz, és visszajönnek a kilók. Így meg szépen fokozatosan rászoktatod a szervezetedet erre az életmódra, miközben nem vonsz meg magadtól semmit. Ezt lehet hosszú távon csinálni.
2011. ápr. 13. 22:04
És még néha bűnözök is. Multkor szüleimnél voltunk, anyu kitalálta este 6-kor, hogy palacsintát süt. Ugye annak nem lehet ellenállni. 4-et ettem (alaposan visszafogva magam), utána egy kávéspohár jégkrém. Legnagyobb meglepetésemre nem híztam, hanem két nappal később amikor ráálltam a mérlegre fél kg-mal kevesebbet mutatott.
2011. ápr. 13. 22:02
Ezt én gondoltam ki. Nincs úgymond neve, de lehetne úgy nevezni, hogy lassan de biztosan. A szervezetem már totál megszokta (fokozatosan), és már nem is tudok/nem kívánok pl vacsira szendvicset enni, mint máskor. Édességet sem kívánom annyira. Ha napközben bont vk egy csokit a környezetemben, én max kettő db-ot veszek belőle, nem kívánok többet.
26. tixtina (válaszként erre: 25. - Micimaci87)
2011. ápr. 13. 22:01
Most mínusz 20 -nál tartok,január vége óta.
25. micimaci87 (válaszként erre: 22. - Tixtina)
2011. ápr. 13. 21:57
mennyit fogytál?mennyi idő alatt?
24. micimaci87 (válaszként erre: 21. - Tundylany)
2011. ápr. 13. 21:56
megadtad előre a választ...van valami neve is? vagy te állítottad össze magadnak?
23. micimaci87 (válaszként erre: 20. - Tundylany)
2011. ápr. 13. 21:55
akkor nagyon egészségesen fogytál, nem koplaltál, mégis lement..lassú víz partot mos...meddig akarsz még fogyizni?
2011. ápr. 13. 21:54

Mi motivált???

-Nem kaptam magamra ruhát,a hat XL-es is kicsinek bizonyult.

-Nem fértem be a nagy autónkba.

-Nem fértem el a két méter × 1 méteres kádunkba

-Tanknak hívott a párom.

-Nem tudtam mozogni,hamar kifulladtam

-Nem tudtam levágni a lábkörmeimet,ugyanis nem fértem hozzá a hasamtól.

-Nem bírtam tükörbe nézni

2011. ápr. 13. 21:54
Ez egy olyan fogyókúra, amit meg lehet csinálni, nem nehéz, nálam már életmód :) Eszek mindent, így nem kívánok semmit. Ha este párom eszik csokit, akkor azt mondom, hogy majd holnap eszek, megvár. Simán kivitelezhető, a centik és a kg-ok magukért beszélnek. És még csak 2 hónap telt el :) Nyárig folytatom :)
2011. ápr. 13. 21:52
Február második hetétől fogyózok. Reggeli, ebéd normális, délután 3-ig lehet nasizni is. Vacsira egy teáspohárnyi kefír, vagy zöldség vagy gyümölcs. Rubint Réka torna (ennek hatására 7 cm-rel kisebb a seggem :) A combom és a hasam is láthatólag kisebb (nem mértem). A nadrágokon látom, és ez magáért beszél. Övembe plusz 4 lyukat kellett tetetnem :) Emésztést serkentő teákat iszom napi 2-szer. Ennyi :)
2011. ápr. 13. 21:49
Minden a fejben dől el....
2011. ápr. 13. 21:49
mivel fogyóztok?mióta?
2011. ápr. 13. 21:48
ugye nehéz??? ugye nem is olyan könnyű??? viszont ha kellő akarat van, akkor van eredmény is???
16. tundylany (válaszként erre: 11. - Marcsykaa)
2011. ápr. 13. 21:47
Úgy látszik egyazon típusú pasink van :)
2011. ápr. 13. 21:47
nekem május 28-ra csininek kell lenni! viszont kedden megyek hollandiába (amúgy romániai vagyok, marosvásárhely), sott mindig belénk tömnek egy csomó kaját...meg az út is egy csomó rágcsi...valahogy meg kellene álljam, h ne faljak végig!
2011. ápr. 13. 21:46
Büszke a kitartásomra, a hozzáállásomra.
2011. ápr. 13. 21:46
A párom akkor is azt mondta (kövéren), hogy így is tetszek neki. Mindegy milyen a súlyom, csak nála ne legyek több. Magam miatt fogytam, így én is jobban érzem magam, meg hát páromon is látom, hogy örül (pl. többet vesz fel, stb...). Közben is támogatott (támogat - még nem hagytam abba). De nem úgy, hogy fogyjak már mert kövér vagyok, hanem amikor tornázok, meg látja hogy odafigyelek az evésnél, akkor azt mondja, hogy büszke rám :)
12. Nyafa
2011. ápr. 13. 21:44
Hu,nem egyszerü kérdés.. Talán a megfelelni akarás. A hétvégén vettem egy doboz zabkorpa tablettát,hogy elvegye az étvágyam. Igazából olyan,mintha napi 4liter vizet meginnék azóta. Nehéz,mert nem eszek olyan sokat & a szemem kívánja inkább a nagyobb adagokat. Az motivál,hogy a párom kevesebb kb. 7 kilóval & ennek fordítva kéne lennie.
11. Marcsykaa (válaszként erre: 8. - Micimaci87)
2011. ápr. 13. 21:43
Nem mondta nekem, hogy ne fogyózzak. De azért tudom, hogy neki sem mind1.. Persze hogy jobban tetszenék neki -10kg-val. De mindig elfelejti, hogy fogyózok, és mindig megkínál a sütijéből, chipséből, üdítőjéből..:)
2011. ápr. 13. 21:42
Most, 8,5 kg leadása után a szűk gatyáim nagyok, a kihízottak újra jók :)
9. honeywald (válaszként erre: 4. - Micimaci87)
2011. ápr. 13. 21:41
két hobapja vagyunk külön, eddig 7et.. idegeskedéssel indultam neki..aztán levesek, innivalók közül viz, és max nestea ha ízre vágyom. szinte cask zöldségek. és husi picit ha van, de az sem mindig. ezzel most lódulok neki inkább
2011. ápr. 13. 21:41
a párotok segített-e vagy hogy áll hozzá?
2011. ápr. 13. 21:41
Engem az motivál, hogy végre ne dudorodjon ki az oldalpárnácskám:) Azt nem mondom, hogy ember motivál, saját magamat motiválom, és hogy elérjem a célomat:)
6. 9896a91eb9 (válaszként erre: 1. - Micimaci87)
2011. ápr. 13. 21:40
Én most diétázom és lement 7 kg. Az én okom igen prózai. Régebben sovány voltam, de nem figyeltem magamra és szépen jöttek fel a kilók úgy, hogy szinte észre sem vettem.Mire észbe kaptam már 92 kg lettem:( Közben a tudatommal még mindig nem érzékeltem a bajt.Aztán kezdtek eü-i problémáim is lenni és akkor határoztam el, hogy ez így nem mehet tovább.Most néha nagyon "szenvedek" de biztos vagyok abban, hogy megéri:)
2011. ápr. 13. 21:39
Na, én pasi miatt soha nem fogyóznék...magam miatt annál inkább. Van egy nadrágom, nekem az a limit. Abba bele kell férjek......
4. micimaci87 (válaszként erre: 2. - Honeywald)
2011. ápr. 13. 21:39
mennyit fogytál, milyen módszerrel, s mi lett a pasival:P?
3. tundylany (válaszként erre: 1. - Micimaci87)
2011. ápr. 13. 21:39
Szia! Engem az motivált, hogy egyszer egy nagy levegővétel után ráálltam a mérlegre, és majd elájultam. Köztem és párom közt ekkor kemény 1,5 kg volt. Csak éppen ő 20 cm-rel magasabb, és vékony. Ekkor döbbentem rá, hogy az elmúlt 5 évben (ennyi ideje járunk) 10 kg-ot híztam. És az is, hogy minden gatyám szűk volt. Jobb esetben, mert a régebbi gatyák (amik mondjuk elég újszerűek még) combközépnél megakadtak felvételnél.
2011. ápr. 13. 21:37

engem kettő ember motivált:

1., kb legjobb dfiu barátom, ai ajánlotta, mert azt mondta h akkor nagyon csinsonak tartana és stb.. kicsit felszines amugy a látása, de erőt adott


2., a mostmár volt pasim, aki nem mondta ki, de tudtam h ez volt a baja...

2011. ápr. 13. 21:33

Én tavaly fogytam 9 kilot...s visszajött belőle az idén, viszont most itt a cél is: eljegyzés, esküvő s még sincs akkora erő bennem, mint volt...

Kérlek osszátok meg velem, hogy mi az ami bennetek tartotta a lelket vagy mi hatására kezdtetek el fogyizni, mikor feladtátok volna mi térített vissza?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook