Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi Madonna sikerének titka? fórum

Mi Madonna sikerének titka? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. f124753f33 (válaszként erre: 8. - 4726e582cf)
2007. jún. 1. 19:52
Igen, csak pl konkrétan ezzel a júniusi Elle-vel is az a gond, hogy a cikk szinte szórol szóra megegyezik az márciusi olasz Vanity cikkével. :( Pedig azt hittem ha a fotó ugyan az is, talán a cikkben mást hoznak, de csalódnom kellett. :(
8. 4726e582cf (válaszként erre: 7. - 4726e582cf)
2007. jún. 1. 19:49

Ez kimaradt, pedig ez a lényeg, amiért írtam igazán...


Ha magyar az újság, akkor lopják a képeket és kitalálnak hozzá egy sztorit, pontosan tudom, nem egy magyar érdekeltségű újságnál dolgoztam külsősként :(.

7. 4726e582cf (válaszként erre: 3. - F124753f33)
2007. jún. 1. 19:48
Avagy lopni tudnak a magyar újságok, mármint amik tényleg magyarok, mivel a licence (ha jól írom) újságok csak átveszik a fotókat és fordítják a cikkeket, és kapnak némi helyet saját cikkeknek is.
6. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - F124753f33)
2007. jún. 1. 19:47
Praktika... esetleg :-)))))))))))))))))) (bocs, nem hagyhattam ki :D)
5. f124753f33 (válaszként erre: 4. - Esjé)
2007. jún. 1. 19:43
Igen ez valóban így van. Melyik magyar lapban látsz még az Elle-n kívül fantáziát?
2007. jún. 1. 19:40

Igen, sajnos így van, csak másolni tudnak, de valakik ezt nagyon rosszul csinálják (ezért untam bele már egy újságba, pedig előfizetője is voltam még), de vannak újságok, akik azért még nyújtanak valamicske magyar cikket is. Az előbbi újságot is tartom még valamire, ezért vásárolom ezt mostanság.

A képekről meg úgy gondolom, valamikor csinálnak egy jó fotósorozatot, és a későbbi interjúkhoz, címlapokhoz pedig azt használják fel. Szerintem.

3. f124753f33 (válaszként erre: 2. - Esjé)
2007. jún. 1. 19:24
:) Tegnap vettem meg, bár igazából csak a cikk érdekelt.A fotó annyira nem volt új, mert ugyanez a piros címlap már jóval korábban volt az olaszországi, márciusi Vanity Fair címlapja. De a magyar újságok jórészt csak koppintani tudnak sajnos. :(
2007. jún. 1. 19:08

Mindig tud újat mutatni, megy a trendek után (vagy a trend megy utána??). Nem mindig ugyanarra a dallamra énekel, hanem mindig be- és visszahoz stílusokat.

Itt a diszkóláz. Hol vannak már a 70'-es évek? Ő mégis visszahozta, de valahogy egészen máshogyan. Míg mások ugyanúgy csinálják, ő azt a dolgot másképpen adja elő. Nekem ez a véleményem.

Egyébként meg jó a stílusa, nem lehet megunni, bár háromévente változtatja, de csakis a pozitív irányban.

Amúgy meg ajánlom a júniusi Elle magazint, nagyon dögös a címlapon!

2007. jún. 1. 18:30

Véleményed szerint mi Madonna sikerének titka? Kivételes személyisége, nagy akaratereje, vagy egyszerűen csak jó helyen volt jó időben?


Örülnék ha megírnátok a témáról a véleményeteket, hisz kétségkívül ő a legkivételesebb pop énekes a világon. (Na jó elfogult vagyok, mert kedvenc előadóm:). Nektek mi a véleményetek erről?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook