Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lett volna ha.....avagy az elszalasztott lehetőségek!!! fórum

Mi lett volna ha.....avagy az elszalasztott lehetőségek!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 8. 12:47
Pár évvel ezelőtt 2 fiú is szerelmes volt belém egy időben,és kicsit megbántam,hogy nem a másik srácot választottam.
2011. febr. 8. 11:56
Volt egy pár ilyen lehetőség, de kár ezen már aggódni.
2011. febr. 7. 11:34
... nem érdekel, hogy mi lett volna, ha.... soha nem érdekel, az érdekel, hogy MI VAN MOST, ÉS MI LESZ.
2011. febr. 7. 11:33
Ha elszalasztottuk, kár utólag rágódni rajta.
2009. jún. 8. 23:08
Biztos, hogy elszalasztottam? Elengedtem. És megkaptam a lehetőséget!
2008. okt. 22. 20:04
Volt pár az életemben. Megbocsátani magamnak, minden erőmmel azon vagyok.
2008. okt. 4. 03:15
ha belegondolok....inkább nem....
2008. okt. 4. 02:26
FQleg a megbocsájtás erényét alkalmazni.Abbahagyni az ön-más marcangolást.Nekem ez vált be:)
2007. szept. 12. 11:07
Nem jó ezen rágódni bár sokszor én is ezt teszem és érzem is hogy csak az energiámat pocsékolom.
2007. szept. 8. 17:25
Ez az a kérdés, amin nem szabad sokat rágódnom, csak annyit, amennyi a tanulság levonásához kell. Mert: Bedilizni még most sem divat.
2007. szept. 8. 17:23
... mi lett volna ha........???? jó kérdés! Én is sokat rágódom ezen!
2007. aug. 22. 21:03
A múlt a jövő bejáratában elhelyezett lámpa,hogy szétoszlassa az azt borító sötétséget.
2007. aug. 22. 20:53
soha senkinek nem volt még olyan amire ugy gondolt volna hogy de jo lett volna ha másképp csináltam volna ezt vagy azt...
36. Joyce
2007. aug. 21. 20:37

1. balerína lennék

2. képzőművészeti egyetemre járnék

3. kihagyom azt az egyetemet, ahova jártam

4. sok tapasztalatot és tudást kihagytam volna

5. nem ismerném a legjobb barátaimat

6. szerelmi életem máshogy alakult volna

7. nem találnék egy olyan orvost sem, ahova bármiért is hajlandó lennék visszamenni

8. nem tudnám, hogy vízben szeretnék szülni

35. Zizisicc (válaszként erre: 34. - Magusszi)
2007. aug. 21. 20:25
A katasztrófa viszont sokszor az újrakezdés, az újjáépítés lehetőségét hozza magával! :o)
2007. aug. 21. 20:10
Ha a múltra gondolok akkor nem változtatnék semmit!A jelenem most egy katasztrófa de a jövőmet próbálom úgy alakítani hogy megbánás nélkül mosolyogva emlékezzek!
33. Zizisicc (válaszként erre: 31. - 0c97fbb607)
2007. aug. 21. 20:04
Szerintem a jövőt bizonyos mértékig lehet befolyásolni, amennyiben igazat adunk annak az idézetnek, hogy: "A múltad határozza meg a jelened, a jelened pedig a jövőd." De némiképp leegyszerűsítve azt is mondhatnám, hogy: "Ki mint vet, úgy arat!"
32. Attila46 (válaszként erre: 31. - 0c97fbb607)
2007. aug. 21. 02:24
A jelenre gondoltam . Ki tudja mit hoz a jővő .
31. 0c97fbb607 (válaszként erre: 30. - Attila46)
2007. aug. 21. 02:04
Ajövőn nem lehet váloztatni,mert az még meg sem történt:),de a jelent alakíthatod úgy, ahogy csak tetszik.
2007. aug. 21. 02:00
Nem szeretek a multon rágodni , felesleges . Úgy se lehet vissza csinálni . Nekem most a jelen ,s a jövö fontosabb . Azon még lehet váltosztatni talán .
2007. aug. 21. 01:44
Teljesen felesleges ezen rágódni! A dolgok nem véletlenül alakultak úgy, ahogy!
2007. júl. 21. 00:24
de nem lett!
27. Shally
2007. jún. 29. 15:48

Szerintem nagyon nagy butaság azon rágódni mi lett volna ha... valamiért a Te életedben ez volt megírva. Így kellett döntened, ez volt az életfeladatod, hogy ezt megéld, és ebből tanulj. Nem szabad hátra nézni csak előre!

Én speciel olyan szakmát tanultam, ami nem igazán hozzám való. Mérlegképes könyvelő lettem,de én inkább szeretnék vmilyen humánusabb foglalkozást. Az angolt is imádtam, csak akkor 18 évesen magam sem tudtam még mit akarok. Én azért remélem még nem késő elindulni a saját utamon! :))

26. kmét
2007. jún. 29. 14:58

köszönöm a biztatásokat!!

igazábol tényleg nagyon bánom hogy nem sikerült befejezni a sulit.amugy szociologiát tanultam és téynleg élveztem.

ezt a forumot viszont abbola célbol hoztam létre hogy akinek van ilyen elmulasztott lehetösége,vagy bármilyen azt leirja!!:)

nem magamat szeretném sajnáltatni csak példaként irtam le a történetemet miről is akarna szolni.

DE az biztos hogy jol esik ha biztatják az embert!!:)

2007. jún. 28. 23:40
Ja, és még valami: eddig a gyes alatt ingyenes volt az állami iskolákba alevelező, most azt hallottam, hogy a reformok jegyében ezt megszüntetik, de egyelőre mégis ingyenes még.
24. Sofiona (válaszként erre: 23. - Kmét)
2007. jún. 28. 23:39
Szia! Egyáltalán ne gondold, hogy elúszott a lehetőséged a tanulásra, legfeljebb nem nappalin fogod kijárni. Ha igazán bánkódsz miatta, akkor vásárolj egy Felsőoktatási lehetőségek könyvet (vagy mi a címe), és keress magadnak egy jó kis levelező szakot. Igaz, hogy fizetni kell érte, és gondolom a babát is nehéz megszervezni, ha egyedül vagy (?), de ha nem most, akkor majd később. A barátnőm épp akkor kezdett egyetemre járni, 32 évesen, amikor az első babáját szülte, most fejezi be, végig gyesen volt, a harmadik gyerek most másfél éves. És direkt jó volt, hogy nem poshadt bele az otthonülésbe, ráadásul ha vége a gyesnek, akkor nem érettségivel kell megint kiszédelegnie a munkaerőpiacra, kiszolgáltatottan. Együtt jártunk az egyetemre, és rengetegen voltak a mi korosztályunkból. Szóval ez ma már nem törvény, hogy 18-23 évesen kell elvégezni, és sok olyan szak van, amihez az élettapasztalat nagyon hiányzik, ha korán végzi el az ember! Te mit tanultál?
23. kmét
2007. jún. 28. 23:28
.
22. kmét
2007. jún. 26. 18:57

hát igen....:)

biztos a legtöbb nö ilyen,szelektáljuk a számunkra fontos dolgokat...:)

szoval ha nem éppen ma esett meg velünk a "nagy" történet akkor már nem is olyan fontos.

én például sokszor jártam ugy hogy sokáig gondolkoztam valamin és lekéstem róla!!

volt régen egy fiu akinek nem mondtam meg hogy komolyan tetszik pedig éreztem rajta hogy nem vagyok én sem közömbös neki és nem történt semmi....persze a mai napig mosolygunk egymásra amikor összefutunk,tudjuk mindketten mit is éreztünk akkor de elszalasztottuk....:)

21. 4c35511f0b (válaszként erre: 20. - Gpetra)
2007. jún. 26. 18:50
khm:)
20. gpetra
2007. jún. 26. 18:48
Ó, én nem azt mondom, hogy nekem nincsenek ilyenek az életemben, csak annyira nem szoktam rajtuk agyalni, hogy hirtelenjében nem is tudnék mit írni. :) A bölcsességtől eltekintve. :))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook