Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lehetett itt hajnalban tegnap? fórum

Mi lehetett itt hajnalban tegnap? (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ildi)
2020. jún. 17. 23:32
Mint írtam hogy volt egy tizenéves gyerek a rendőr mellett. Meg volt egy társa azt keresték.
6. Ildi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 17. 23:30
Mondjuk az klassz lenne ha szellemjárta hely lenne...
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ildi)
2020. jún. 17. 23:29
Neharagudj, nálunk van kamera bekötve, mindent rögzített.
4. Ildi
2020. jún. 17. 23:28
Esetleg paranormal kutatók:)
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2020. jún. 17. 23:27
Haha. Ez nagyon nem vicces.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 17. 23:27
Hűha, izgi. Földönkívüli hatolt be. Úgy tudom el is fogták.
2020. jún. 17. 23:15

Mennyire reális az, hogy a rendőrség egy faluban éjjel 1-kor terepszemlét (gyakorlatot) végez? Szerintem nagyon nem....



Tegnap hajnalba arra ébredtem, hogy rendőrök és nyomozók lepték el az általános iskolát.


Mindent láttam, mert egy kerítés választ el az iskolától.



Az iskolai ablakokat nézték lámpával, az egyik családtagom beszámolója szerint még a tetőre is fel mentek. Meg mi hozzánk is be világítottak.


Lehet hogy betörés volt? Mondjuk nem hiszem.....


Én arra gyanakszom hogy egy helybéli oda járó fiatal délután vissza ment az iskolába, egy ürüggyel ,,Hogy itt hagytam a leckémet" ezért jöttem. A takarító meg beengedte, majd a gyerek kinyitotta az ablakot (vagyis elfordította a kilincset) nem nyitotta ki. Majd hajnalba elment a gyerek és belőkte az ablakot, így bemászott az ablakbó és bejutott az épületbe. Ott értékeket akart eltulajdonítani, csak bejelzett a riasztó (csendes riasztás) így valószínű érzékelte a központ (security patent) hogy ember van az épületbe. Én erre gondolok. Mit gondoltok?


Amugy olyan csendbe zajlott az egész, hogy ez hihetetlen. Ha a kutya nem ugat, vagy nem világítanak be, fel sem tűnt volna.


Ez olyan rejtély marad, mit az isten nyíla.... 🤔🤔

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook