Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez? Terhesség vagy valami más? fórum

Mi lehet ez? Terhesség vagy valami más? (beszélgetős fórum)


11. Meecee (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 2. 17:25
Furcsa, mintha icipici 2. csík lenne. Azóta mi újság Veled?
2022. okt. 10. 17:39
2022. okt. 10. 17:39
2022. okt. 10. 17:38

[link]


Most csináltam

Az aktus szeptember 21en volt. Több nem volt azóta sem előtte.

Szerintetek?

7. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 13:51
Tesztet mindenképpen érdemes csinálni. Legalább kiderül, hogy baba vagy nem baba! Ha nem baba, akkor lassan megjön. Ha baba, akkor meg gyors doki a barnázás miatt!
6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 13:35
Persze teszt Mindnekepp legyen az a biztos. A barnàzás progeszteron hianytol lehet és igen simán lehet Pcos az alap probléma.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2022. okt. 10. 13:01

Nem késett eddig sem pedig ezek a tünetek így voltak. Bár múlthonapban valóban kevés volt..

Teszteljek azért egyet pár nap múlva..

Vagy felesleges?

4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 12:52
PCo és IR, valszeg.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. okt. 10. 12:20

Terhesség után meghiztam kb 5-10 kg van rajtam de nyáron fogyokuraztam. De már előtte is ilyen tüneteim voltak.

Barnazas minden menstruáció előtt

Túlzott szorosodes is van de az már jó sok éve.

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 12:17

Ha barnázol az progeszteron hiányra utal. Valószínű nem vagy terhes csak egyszerűen nincs rendben a ciklusod.

PCO-s is lehetsz. Könnyen hízol, barnázás, esetleg túlzott szőrösödés?

2022. okt. 10. 11:55

Van már két gyermekem. A második szülésem 2 éve volt. Megkaptam a covid oltásokat is. A szülés óta minden menstruáció előtt barnás folyásom van 2-3 napig. A menstruációm egyik hónapban erős de akkor is max 4 napig tart,van amikor még alig van S elmúlik 3 nap alatt. Utolsó menstruációm is ilyen volt szeptember 10-13ig.Sokszor vannak benne darabok is de nem görcsölök és nem is fáj.Bocsánat a kifejezésèrt.


Édesanyám és nagymamám is szenvedtek ebben a betegsègben( endometriózis, ciszták). Ez örökölhető.


Szeptemberben 21-en védekezés nélkül együtt voltunk fèrjemmel.


A ciklusaim átlagosan 28 naposan. Most azonban nem jött meg.


De a derekam leszakad meg a hasam is görcsöl. Aztán csak egyszer elmúlik akár pihenés nélkül is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook