Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez a titokzatos betegség(hasi és izületi fádalmakkal)? fórum

Mi lehet ez a titokzatos betegség(hasi és izületi fádalmakkal)? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. Hedi13
2011. nov. 17. 11:51
Szia! Mikor két napig bent voltál a kórházban csináltak valamilyen vizsgálatot? Egyszerűen azt nem értem, hogy miért várnak ilyen sokáig a vizsgálatokkal? Nem tudsz elmenni magán úton uh-ra? Én biztos beleőrülnék, ha még egy hónapot kellene várni. Két hónapja engem is elküldtek gyomor és vastagbél tükrözésre, uh-ra, elmentem magán úton, egy hét alatt megvolt mindegyik eredmény. Tudom, hogy nem mindenki teheti meg, de ha Te igen, menj és ne várj még egy hónapot!
2011. nov. 16. 14:00
Sziasztok.Zajlanak az események, múlt héten 2 napig voltam kórházban mellkasi fájdalmak miatt, ezért csak a héten tudtam intézkedni. Voltam gasztroent.-nál hasam baloldalán tapintható egy 'mobilis hasi terime', ezért hamarosan lesz hasi uh-m, aztán ha túlvagyok minden vizsgálaton akkor sebészek vizsgálják majd ezt az elváltozást. Nov. végén lesz vastagbél ill. gyomortükrözés is.Egyenlőre ennyi...
2011. nov. 9. 09:35
Sziasztok.Köszönöm mindenkinek!Holnap délután fogok sebészetre menni...majd megírom nektek mit mondtak nekem az orvosok. Kedves Molyírtó köszönöm a lehetőséget, lehet, hogy élek majd vele!
11. d43485a76e (válaszként erre: 9. - Katianyu21)
2011. nov. 8. 23:53

Katianyu21!

Az orvosok találják meg és kezeljék a prblémádat/problémáidat!

Lelki megerősítésben szívesen állok a rendelkezésedre bármilyen formában. Éjjel nappal.

10. 5e1b581a2e (válaszként erre: 6. - Katianyu21)
2011. nov. 8. 23:44
Remélem,hogy semmi komoly...Én drukkolok neked.:)
2011. nov. 8. 19:14
Hozzáértő rokonom tanácsára sebészetre megyek, ott egyből meg is röntgeneznek és ki is derül majd mi is a bajom, szó se róla nagyon félek, de legalább tisztában leszek vele mik is a lehetőségeim....
8. Hedi13 (válaszként erre: 6. - Katianyu21)
2011. nov. 8. 07:41
A családod azt hiszi, hogy szimulálsz? Ismerős helyzet..
7. Hedi13 (válaszként erre: 6. - Katianyu21)
2011. nov. 8. 07:40
Szia! Azt tudom még javasolni és ez jó megoldás lehet, hogy keress fel s.o.s egy belgyógyászt (akár magánrendelésen is), aki szakszerűen ki tudna vizsgálni, akár befektetne a kórházba. Szerintem Te is megnyugodnál és könnyebben kiderülne mi lehet a baj. Elég ijesztő tüneteid vannak, én nem halogatnám . Keress fel egy magán orvost, hidd el, fog veled foglalkozni! Sajnos az sztk-s vizsgálatokra nagyon sokat kell várni, közben meg megy az idő! Látom Bp-i vagy, úgyhogy sok lehetőség közül választhatsz! A háziorvos már nem elég, ne foglalkozz vele, ne bízd rá magad. Tapasztalatból beszélek.
2011. nov. 7. 21:54
Sziasztok. Köszönöm a válaszokat! Hasi vizsgálat jövöhéten lesz, azt mondta a doki, ha tapint valami kórosat akkor másnap lesz a hasi uh.Vérvételt háziorvosnál szorgalmazom...Őszintén szólva nagyon félek, mert olyan tüneteim vannak amik egymástól függetlenek mégis tudom, hogy összefüggnek (melleimből sárga váladék folyik, pedig prolactin szintem normális, zavart vagyok,rövidtávú memória zavaraim vannak...). Szülés után pajzsmirigyalulműködésem lett, amit kikezeltek, a háziorvos mégis erre fogott minden tünetet...Van 2 pici gyermekem(2 és fél éves ikrek), nem tudom mi lenne velem ha kiderülne, hogy súlyos betegségem van. Így is teljesen össze vagyok tőrve...és az a legnagyobb baj, hogy a családom nem áll mellettem...
2011. nov. 7. 21:31
Új vérkép kell és hasi ultrahang mindenképpen!
2011. nov. 7. 21:24
Nem tudom,hogy a tüneteknek van e egymáshoz köze vagy mind egy-egy különálló tünete valaminek, de baromira nem hangzik jól ! Ne hagyd magad tessék átfogó kivizsgálást kéni !!!! Az hogy a vérkép per pillanat normális nem feltétlenül jelzi azt hogy nincs baj !
2011. nov. 7. 12:46

Szia! Sajnos itt a hoxán nem fogjuk tudni megmondani, mi lehet a baj. :(

Szerintem is teljes kivizsgálás szükséges! Hasi uh, mellkas rtg, talán gyomor tükrözés is. Beszélj a háziorvosoddal és kérj autoimmun betegségek irányába is kivizsgálást! Jobbulást és kitartást!

2. kisj
2011. nov. 7. 12:40

Ez nagyon sokféle betegség lehet:(

Csak azt tudom tanácsolni, hogy mindenképpen teljesen vizsgáltasd ki magad.

Ne hagyd, hogy lerázzanak a dokik!!!!!!!!

2011. nov. 7. 12:34
Sziasztok.8 hónapja kezdődött minden, elkezdtek fájni az izületeim, a hajam is elkezdett hullani. Vérképem jó volt, így csak a tüneteimet kezelték. Elkezdtem fogyni, hasi fájdalmaim vannak a bordáimnál, mostanában a bal oldalon fáj, ahol kitüremkedéseket és egy csomot érzek, iszonyuan gyenge vagyok Háziorvos felírt fájdalomcsillapítót, gasztroenterologiára jövöhét szerdán megyek...szerintetek mi lehet ez?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook