Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet a kislányommal? fórum

Mi lehet a kislányommal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
jan. 9. 08:33
Tölts vele több minőségi időt, kettesben. Vidd el hajfonásra, moziba, esetleg ha nem jár, valami sportra, táncra. Ez mind ebben a korban pozitívan hat, önbizalmat ad, amiben ő most hiányt szenved.
26. levarosbukta (válaszként erre: 24. - Channa*)
jan. 9. 08:19
Ne is haragudj de ez hülyeség! Én inkább affelé hajlok hogy a nevelőapa a mumus. Hallottunk már nem egy ilyenről.
jan. 8. 23:40

kezdődik a kamaszkor, működésbe lendülnek a hormonok, mindenre sokkal érzékenyebb ilyenkor a gyerek, testileg-lelkileg. a rendezetlen családi körülmények, kapcsolatok különösen érzékeny pont ebben a szakaszban, amikor amúgy is őskáosz uralkodik ilyenkor bennük.

szerintem egészen egyszerűen ülj le vele beszélni vagy sétálj vele egyet közben és beszélj vele, mint felnőtt a felnőttel, kérdezz a hogylétéről, szeretne-e elmondani valamit, éreztesd, hogy bízhat benned. nem tudom, hogy milyen kettőtök között a kapcsolat, lányként simán lehet, hogy apásabb. tiniként én mindennél jobban vágytam arra, hogy szimplán csak figyeljenek rám, meghallgassanak.ha megvan a bizalom,szeretet, a többi jön magától.

24. Channa* (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 23:01

Beleegyeznél, hogy oda költözzön?


Számomra ez roppant érdekes. Mintha szabadulni akarnál tőle...


szerintem úgy érzi, hogy senkinek nem kell. Az anyja engedné simán. Az apja meg nem akarja, hogy oda menjen...

Szegény!

Valamit jól elcsesztetek. Elnézést!

23. brandy85 (válaszként erre: 22. - Sütikee)
jan. 8. 22:28
Én is ezt szerettem volna mondani,de nekem szerencsére nincs ilyen gondom,hogy elváltunk volna,ellenben 13 éves lányom van. Kamasz,főleg akkor ha menstruál...
22. Sütikee (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 22:26
Ezt el kell fogadni, hiszen vele nincs napi kapcsolata. Tudom miről beszélek, ugyanez a helyzet nálam is. Igaz, az én lányom már 15 éves, és mostanra már rendeződtek ezek a dolgok, de mi is végigmentünk ezeken a dolgokon.
21. brandy85 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 22:25
Ez azért lehet,mert apánál keveset van és a lányok apásabbak. Szerintem van ott is szabály csak nem érzi át úgy,mint otthon anyánál. Meg neki se lehet könnyű,hogy apánál ő nem lakhat bezzeg... és igen,kamasz. Neki is fel kell dolgozni a válást,mert neki sem ugyan az. Pároddal jól kijön?
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - _Berry_)
jan. 8. 22:06

Igen elmondta.

Állitólag néha beszólnak neki a lányok,illetve itt is ordít a tanár(ezt mondja)

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Sütikee)
jan. 8. 22:05
Az apja mégis jó,ellenne nem lázad.
18. Sütikee (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 22:03
Ezt hívják kamaszkornak. Ilyenkor senkivel nincsenek jóban, az egész világ "ellenük van", így lázadnak.
17. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 22:01
Azt írod, hogy az apjának mindent elmond. Neki elmondta, hogy miért nem akar iskolába járni?
16. de16c8f9e6 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 21:16

Az egyest nem láttam, bocs. :D 4-en komolyan egy szobában? Gyerekek, szülők mindenki egy kalákában? Mondjuk régen se volt másképp. Oszt mégis csak megoldották valahogy a szexuális együttléteket is. :)

Nem tudok mit hozzáfűzni, szerintem a lényeget már leírták. Te hogy érzed?

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - De16c8f9e6)
jan. 8. 21:10
Olvass kérlek és értelmezz,nem a 2 évesről van szó
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Egnisz)
jan. 8. 21:09

Jó viszonyban vannak/voltak

Egy ideje a családban senkivel nincs jóban

jan. 8. 21:08
El ne engedd már a kupiba a gyereked. Csak 2 éves. Saját akarata nincs.
12. Egnisz (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 21:07

Tudom, hogy te megengednéd.

A férjeddel milyen a kapcsolata a kislányodnak?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Egnisz)
jan. 8. 21:03
És igen az apuka és a felesége is elmondta neki hogy nem tud odaköltözni
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Egnisz)
jan. 8. 21:02

Rajtam kivül?

Ha elovastad figyelmesen leirtam hogy én beleegyeznék hogy odamenjen az apja és a felesége nem engedi.

9. Egnisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 20:59
Halotta a kislány rajtad kívül mástól is, pl. az apjától, hogy 5-en nem férnek el szobában?
8. Panna07 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 20:55
Lehet, hogy frusztrálja, hogy kevesebb figyelem jut rá, hisz egy 2 évesnek folyton a nyomában kell lenni, míg amikor az apjánál van, írod, hogy ott minden róla szól, azt csinál, amit akar.. szerintem itt gyökerezhet a probléma. Nehéz lehet neki feldolgozni, hogy már más férjed van, új gyerek.. mivel már elég nagy a lányod, szerintem simán lehetne vele beszélgetni vele arról, hogy attól, hogy lett még egy gyereked, ugyanúgy szereted őt, milyen jó lesz, ha majd tudnak együtt játszani a testvérével.. Persze lehet h már ezen túl vagytok, csak más ötletem nincs.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Panna07)
jan. 8. 20:43
A férjemmel 4 éve vagyunk házasok ,a féltestvére 2 éves elmúlt
6. Panna07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 20:40
Szia! Elég nehéz lehet ez a helyzet, sajnálom. Azt nem írtad, hogy mióta van férjed, és mikor született meg a féltestvére?
5. de16c8f9e6 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 20:37
Találgathatok? Hős utca? :D
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
jan. 8. 20:35

Ket nap alatt milyen szabályok legyenek?

Minden körülöttük forog ilyenkor,kedvükbe járnak nem kell pakolni,besegiteni semmi egyeb.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
jan. 8. 20:33

Nem menstruál még.

Igen az apjánál négyen vannak egy szobában.

Amikor az apja nevelt fiai szintén az apjuknál vannak,akkor mennek a lányaim.

jan. 8. 20:27

Talán megbolondultak a hormonjai, kezdődik a serdülőkor. Menstruál már ?

Apjánál nincsenek szabályok ? Ráadásul ott 4-en laknak egy szobában. Elképzelni se tudom... Elfér ott 5 ágy ?

jan. 8. 19:51

Sziasztok!

12 éves sorban a harmadik kislányomról van szó.

Egyszerűen nem tudom mitévő legyek,egy ideje kicsúszott a lábam alól a talaj és nem tudok vele dülőre jutni.

Még októberben kezdődött a kálváriánk akkor az iskola volt a gondja,emiatt stresszelt szorongott(egy pedagógus miatt)majd a gyermekorvosunk javaslatára (is) váltottunk iskolát.

A probléma azóta sem oldódott meg,újra és újra új problémák lesznek:

-Minden reggel hisztirohama van,nem akar iskolába menni,nem ide-sehova

-az apjához akar költözni

Az édesapjával már régóta nem élünk együtt,nekem is lett férjem és egy új gyermek illetve az apukának is felesége.

Én beleegyeznék hogy menjen de nem tud oda menni mert 1szobában élnek négyen,ahol hasonló kotlrú fiúk vannak mint az én lányaim.

Tegnap a férjem neje ezt nekem is elmondta hogy nem tud oda menni a lányom.

Viszont folyton sír,kb mindenért.

Ha az apjától hazajön,múlthéten semmi gond nem volt ‘velünk’,közösen sütöttünk,társasoztunk stb.

Majd most nem volt láthatás,de odaadtam őket hogy elmenjenek strandra így ott aludtak egy napot is,viszont hazaérkezve a lányom megint nem önmaga és hisztirohama van az apja felé.

Komolyan nem tudom mit tegyek,pszchiólogust még december elején kerestem,várólista van,addig tud valaki valamit tanácsolni.

Minket elutasít mindenre azt mondja semmi baja de mégis folyton sír,0-24 ben az apjával beszél neki mindent elmond ami nem baj,de a problémát nem tudjuk megoldani.

Tehát nem akar suliba járni,illetve odaakar költözni hozzájuk,mert mint mondta ott jobban érzi magát,

Persze ez érthető hisz kéthetente nincsenek szabályok ott,ők a központ itt több gyermek van.

Mit lehet tenni?

Tud valaki segiteni ?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook