Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi kell ahhoz, hogy végre kimondd: VÉGE! fórum

Mi kell ahhoz, hogy végre kimondd: VÉGE! (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. babszibobó (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2010. márc. 10. 22:06
:-)
15. 9242a6388c (válaszként erre: 9. - Babszibobó)
2010. márc. 10. 22:06
Babszibobó, nincs véletlen...:)!
2010. márc. 10. 22:05
tudtam biztosan...jav.
2010. márc. 10. 22:05

Nekem 2 éve lett vége egy 1.5 éves kapcsolatomnak.Sokszor átvert,hazudott...nagyokat...el se kezdem inkább írni mert sose lenne vége.:D:S

Lényeg az,hogy 1.5év..egyik napróla másikra lett vége,egyszer csak betelt a pohár és kimondtam.Életem egyik legjobb döntése volt,bár mai napig viselem a következményét.

Sok megválaszolatlan kérdés maradt.De az már a örök rejtély marad szerintem.


De már boldog vagyok egy másik ember mellet.:o)

12. 9242a6388c (válaszként erre: 9. - Babszibobó)
2010. márc. 10. 22:04
nekem az volt a utolsó csepp mikor megtudtam, hogy megcsalt, de akkor ez már tényleg utolsó csepp volt, attól a pillanattól tudta biztosan, hogy el akarok válni...
2010. márc. 10. 22:04
4 év után kellett volna- igy hangzik helyesen
2010. márc. 10. 22:03
Ez az emberi tűrőképességtől is függ.Nekem 4 év után kellett kimondani, de csak 16 év után tettem meg, akkor is úgy, hogy vaciláltam, sőt igazán majdnem engem tettek ki egy másik miatt.No ezt nem szabad megvárni!!! Nagyon egyben akartam tartani a családot, s kímélni akartam a gyerekeket.Az én szüleim elváltak, s azt akartam, hogy az én gyerekeim ne legyenek elvált szülők gyerekei. Rossz döntés volt.Sőt!Férjhez sem szabadott volna menni hozzá. De az ember fiatalon követ el ostobaságokat:-( Amint úgy érzi valaki, hogy nem kerek a történet, meg kell próbálni megmenteni, ha van értelme.Ha nem menthető, mielőbb el kell köszönni. Mondom most, ennyi tapasztalattal a hátam mögött.
9. babszibobó (válaszként erre: 5. - 9242a6388c)
2010. márc. 10. 22:02

Véletlen, de érdekes.

Én igazából egy ismerősömnek gyűjtök példákat, úgy látszik én kevés vagyok. Már én is elváltam egyszer, van tapasztalat jó is rossz is, de kimertem lépni a kapcsolatból!

Kíváncsi vagyok kinek mi volt azaz utolsó csepp, de persze senkit nem szeretnék bántani, illetve tiszteletlen lenni a magánéletével kapcsolatban!

2010. márc. 10. 22:01
bocsi, 2009.11.26-án, 10:03-kor jelent meg.
2010. márc. 10. 22:01
Szerintem eljön az a pont, amikor úgy érzi az ember (lánya), hogy inkább egyedül, mint vele, na akkor jön el a szakítás ideje végérvényesen. Nekem a legnehezebb az első szerelemtől volt megválni 6 év után. Olyan se veled, se nélküled kapcsolat volt, és amikor másik két srác is csapta a szelet, akkor voltam képes végleg lezárni. És csak azért, mert az egyikkel össze is jöttem utána, még így is megfordult a fejemben fél év után, hogy kibékülhetnék vele. Én hüle! Egyébként a mai napig nagyon szeretem őt (de csak mint embert).
2010. márc. 10. 22:00
Sziasztok! van egy cikkem, "Még várok rá..." a címe, olvassátok el. Talán dióhéjban ennyi...:-(
2010. márc. 10. 21:59
Tudásbázis - Hogy múlhat el valami, ami el sem kezdődött?...itt boncolgattunk hasonló kérdéseket, igaz , itt konkrét dologról..
2010. márc. 10. 21:55

Szia

Én egy rossz házasságnak vetettem nagyon nehezen véget 7 év után! De az utolsó pár év már maga volt a pokol bántalmazott stb...

De ugy voltam vele a kislányunk miatt hogy ki kell tartanom. Aztán csak nem bírtam tovább és léptem. Nagyon nehezen tettem meg de egy pillanatra sem bántam meg!

2010. márc. 10. 21:55
Hú..ma pont hasonló fórum indult..
2010. márc. 10. 21:55

Lásd naplóm.:)

Nehéz szívvel, de muszáj volt elengednem, pedig küzdöttem érte.

Nálam a hazugság és a gerinctelenség húzta ki a gyufát.

2010. márc. 10. 21:53

Meddig vagy képes elmenni, hogy mentsd a szerelmed, a kapcsolatod?

Miért olyan nehéz belátni, ha nem működik?

Meddig tűrsz?

És hasonló kérdések zöme!

Olyanoknak akik már nehéz szívvel, de véget vetettek egy rossz kapcsolatnak, olyanoknak akik nem mernek lépni, félvén, hogy magára marad stb.

Tapasztalatok, vélemények?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook