Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi kell ahhoz, hogy egy kertiparty jól sikerüljön? fórum

Mi kell ahhoz, hogy egy kertiparty jól sikerüljön? (beszélgetős fórum)

2022. szept. 9. 08:53

Jó társaság.

Kényelem. Ez szerintem nagyon fontos! Lehessen leülni, körbeülni egy asztalt, dumálni.

Jófajta étel, ital. Grill.

A gyerekek "kordában tartása", úgy, hogy ők is jól érezzék magukat, le legyenek foglalva.


Arra figyelj, hogy ne vállald túl magad házigazdaként! Ne legyél az, aki mindig ugrál, főz, tálal, szalad a gyerekek után, mert akkor kimaradsz a beszélgetésekből. Olyan kaja legyen, amit elő tudsz készíteni, "megsüti magát". Vagy legyen valamelyik férj a grillfelelős, az előre bepácolt húsokat csak meg kelljen sütni. Vagy legyen "batyus", mindenki hozzon valami kaját és csak ki kell rakni az asztalra.

2022. szept. 8. 23:03
Kaja, pia, jó társaság.......
18. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 20:35
Legyen elég és olyan üdítő, pia, kaja, amit szeretnek. Gyerekeknek játékok. Akár közösen játszható társas, zene, világítás, elég evőeszköz, tányér. Pasik grillezhetnek közösen, ne egy ember álljon egyedül ott..
17. tien (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
2022. szept. 8. 09:18
Dehogyis,mindenivó vagyok.
16. andi6020 (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
2022. szept. 8. 09:00

:D

Szerintem játékokat azzal játszol, akikkel viszonylag sűrűn találkozol.

Az ezer éve nem látott barátnőkkel annyi minden megosztandó élmény van, hogy arra nem jut idő, hogy mindenki mindent elmeséljen, ami csak eszébe jut.

Legalábbis mi ilyenkor inkább szinte egymás szavába vágva mesélünk és mesélünk. Eszünkbe nem jutna játszani.

15. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2022. szept. 8. 08:56

Ki fut zsákban? Jóég! 😀

Ezer más játék van amihez nem kell rohangálni.

14. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Tien)
2022. szept. 8. 08:55
Van Panyolaim is. Eszméletlen guszta az üvege! Vagy ragaszkodsz a jégerhez?
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 08:52

Kaja, pia, jó társaság.

Évek óta nem látott barátnőkkel sokkal inkább csak beszélgetnék, mint lepényt ennék, vagy zsákban futnék időre.

12. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 07:50
Tapasztalatból mondom, hogy (igaz mi csak családi körben szoktunk ilyen összejövetelt csinálni) legyen elég enni- és inni való. Főleg, ha grillezni szeretnétek, akkor az lefoglalja bőven a társaságot, legyen az felnőtt, gyerek. Gondolj arra is, hogy mi lesz, ha az időjárás közbeszól egy zápor formájában, hová tudtok behúzódni ennyien. Jó társaságban gyorsan elszalad az idő, szerintem külön játékkal nem kellene foglalkozni. Jó időt, jó szórakozást!
11. Ági0830 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 8. 06:54

Ha én kerti partira mennék rég nem látott barátnőkkel, biztosan nem akarnék zsákban ugrálni, activity-zni. Beszélgetnénk a lányokkal, örülnénk a találkozásnak. Úgy vettem észre, hogy ilyenkor a férjek is jól kijönnek egymással. Szóval a lényeg a kaja, pia, jó társaság.

A gyerekek, na az egy másik kérdés. Az szerintem attól függ, mennyi idősek, tudnak-e már egyedül, felnőtt nélkül játszani. Ha igen, és van ehhez terep (ahol áshatnak, építhetnek, stb), akkor az a része is rendben lesz.

2022. szept. 7. 21:33

A gyerekeknek mondjuk dugj el apró játékokat, pl. kinderből, vagy csokikat, esetleg vegyesen. Készíts nekik térképet, hogy keressék meg. Aki a legtöbbet gyűjti össze, az kapjon külön ajándékot.


Szülők játszhatnak kötélhúzást, zsákban ugrálást. Játszhatnak Activity-t.

Grillezésnél meg jót beszélgethettek, sztorizhattok.


Érezzétek jól magatokat!

9. tien (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2022. szept. 7. 21:32
Van elég?
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 21:21
Hány felnőtt és hány gyerek? Mekkora a kert? Milyen idősek a gyermekek?
2022. szept. 7. 20:40
Kert
6. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Tien)
2022. szept. 7. 20:36
Gyere van a hűtőben! 😊
5. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 20:36
Mókás udvari ügyességi játékok. Ha szeretik az ilyesmit. Én a legutóbbi ilyenen, nagyon szerettem. Illetve mindenki élvezte. Meg legyen tánc. 😍
4. LBO
2022. szept. 7. 20:32
Na izgulni, azt pont nem kell! 😉
3. tien (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 7. 20:22
..és Jägermeister!
2022. szept. 7. 20:09
Jó társaság. :)
2022. szept. 7. 19:50
Szombaton vàrok régi baratnőket, évek óta nem láttuk egymást. Azóta mindenkinek családja van, fèrjükkel, gyerekeikkel jönnek. Nagyon izgulok hogy mindenki jól érezze magát. Gondoltam grillezni egy jót, enni inni, de van bárkinek bármi ötlete még?:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook