Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi jellemző a "bak" horoszkóppal rendelkező személyekre? fórum

Mi jellemző a "bak" horoszkóppal rendelkező személyekre? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
38. syria (válaszként erre: 34. - Larsey)
2010. ápr. 29. 07:24

Azért a kép ennél színesebb. A párommal mindketten bakok vagyunk. Ő valóban szeretne uralkodni rajtam, de ezt egy keményfejű bak hölgy nem tűri. :) Én még soha senkit nem nyomtam el, és nem is akartam uralkodni senkin.

Tökéletesen ráillik, amit EzotErika írt a bak férfiról.

Az anyagiasságunk olyan, hogy mindketten nagyon meg tudjuk fogni a pénzt, ám ő ellentétben velem sokkal nagyvonalúbban költekezik.

37. szimba (válaszként erre: 28. - Be5fb1cdcc)
2010. ápr. 29. 07:01
Hú, ezt mintha rólam írták volna! :)
36. Burkuska (válaszként erre: 34. - Larsey)
2010. ápr. 29. 06:53
Ez is igaz!
35. Burkuska (válaszként erre: 30. - 759dae95ea)
2010. ápr. 29. 06:53
Én is bak vagyok: ugyanez:)
34. Larsey
2010. ápr. 29. 06:35
Én annyit tudok igazolni a bakokról, hogy önfejűek, makacsok, realisták, anyagiasak, célratörőek és tényleg igaz, elnyomnak másokat és uralkodnak rajtuk. Ettől függetlenül kedvelem ezt a jegyet. :)
2010. ápr. 29. 06:03

én 1 BAK-IMÁDÓ szűz vagyok!!! mindig jól kijövök velük,főképpen partnerkapcsiban...barátként nincs tapasztaltom,mostani szerelmem is bak és imádom a szorgalmát,kitartását,hűségét,amúgy én is ilyen vagyok-sok a hasonlóság köztünk,úgy érzem!minden horoszkóp azt írja egyébként,h.nagyon összeillenek a bakok a szüzekkel


Szűz-bak:


...Mindketten próbatételek elé állítják szívük választottját, s mert nagyjából egyformák az elvárásaik, hát könnyen megfelelnek (egymásnak). Nyugodtnak, s legfőként biztonságosnak érzik a közös életet. A Szűz örül, ha meghódíthatja a Bakot, boldog, ha sikerül a kedvében járni, mert úgy érzi: a Bak elvárásainak nem felelhet meg akárki.A mesebeli próbatételek után, a folytatás is olyan, mint a mesében: boldogan élnek, míg meg nem halnak. A komoly gondolkodású Bak mellett a Szűz kiegyensúlyozottnak és boldognak érezheti magát...


BAK FÉRFI


Ha a páncélja alá nézünk kiderül, hogy romantikus alkat, bár soha nem engedi meg magának, hogy romantizmusa befolyásolja döntéseit. A biztonság nagyon fontos számára, ezért a stabil kapcsolatokat kedveli és ha megtalálta párját, megállapodik. Hűséges típus és nem érti miért akarhat bárki valaki mást, ha már megtalálta az a igazit. Hosszútávú, kitartó szerető. Apai ösztönei révén támogatja és védelmezi kedvesét, ha ezt igényli.


A Bak férfi


pragmatikus, ambíciós, karrierje a legfontosabb számára. Mivel keményen, kitartóan dolgozik, nagy valószínűséggel jó helyet foglal el a társadalmi ranglétrán.

A szerelmet komolyan, de fantasztikus természetességgel él át. Hűséges társ válik belőle, ha sikerül áttörnünk a várfalakon. Ahogy a bizalmába fogadott, kimutatja majd érzelmeit és szenvedélyes, érzéki társunk lesz, de ezt ki kell érdemelni!!!

Rájöhetünk, hogy milyen óriási kincsre leltünk, hiszen megbízható ember, erős, s minden körülmények között támaszt kínál nekünk.


SZŰZ-BAK; BAK-SZŰZ:


A két jegy szülötte tökéletes kapcsolatot alakíthat ki egymással, hiszen mindkettőjük számára a legfontosabbak a pontosság, a rend, a fegyelem, és a materiális eszközök ügyes felhasználása. Egymást támogatva és segítve bármit elérhetnek, és méltányolják a másik fél visszafogott, ám leginkább tettekben mérhető, biztonságot adó csendes szerelmét.

E két jegy szülöttei között teljes harmónia uralkodik. Mindketten rendíthetetlenül tesznek eleget a vállalt kötelezettségeknek, kitartóak, és megbízhatóan végzik munkájukat.

Szexuális életük maximálisan harmonikus még akkor is, ha a Szűzre egyébként a tartózkodás, a Bakra pedig az önuralom jellemző. A hálószobában mindketten szenvedéllyel adják át magukat egymásnak.


WOW!Jó mi?Kíváncsi lennék 1-2 bak ffi véleményére,h. ezek a dolgok szerinte is igazak?

Ők vajon hogy látják?

32. kingi7 (válaszként erre: 27. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 29. 01:00
Bak-bikát határozottan cáfolom! % bika ismerősöm volt, hát na azok abszolult érdek emberek!
31. 8264513f31 (válaszként erre: 27. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 28. 23:23

Na ez teljesen illik rám. Megőrjít, ha egy vonzó, okos pasit látok, bár kevés van körülöttem, ezért gebedek már 3 éve egy után. :)

Pedig ott a többi, de nem kell.

2010. ápr. 28. 23:05
Sziasztok! Én is bak vagyok: Földhözragadt, büszke, általában maximalista, precíz, takarékos-van, aki szerint túlzottan, hűséges társ, kitartó szorgalom jellemez.
2010. ápr. 28. 22:56
Büszkeség, makacsság, becsvágy, önzés, kitartás, vasakarat, ragaszkodás, hűség, kivételezés, őszinteség, szókimondás, lobbanékonyság, bosszúállás, maximalizmus, kíváncsiság, jó ízlés.
2010. ápr. 28. 22:52
Apum bak csillagjegyben született. Hát milyen is? Nagyon konok, amit a fejébe vesz azt tűzön vízen keresztül viszi, akkor is, ha nem kellene. Szűkszavú, de sokat gondol. ÉS uralkodik mások felett. Talán túl elfogult vagyok gyermekként!? Neem! :)
2010. ápr. 28. 22:52
Bak és Bika kimondottan jó társai lehetnek egymásnak. A Bakokra talán az álmodozás nem annyira jellemző, inkább földhözragadtak, de céljaik eléréséért képesek minden követ megmozgatni. Valahol azt olvastam, hogy "legfőbb erogén zónájuk: az agy", az okosság lenyűgözi őket, a buta embereket nem szívlelik. Mondjuk nem tudom miért hivataloskodom itt harmadik személyben, mivel én is bak vagyok :-) talán szeretünk hivataloskodni??
26. kingi7
2010. ápr. 28. 22:46

Én bak vagyok, sokat számít az asszcendens is.

Elérem a célomat, optimistán vagyok racionális, nem vagyok, sem földhözragadt, sem pesszimista, sem akaratos. Ész érvekkel meg lehet győzni ugyan akkor én is ész érvekkel próbálok mást meggyőzni. RItkán borulok, ki, de akkor nagyon, türelmetlen vagyok.

Jó tulajdonságok :) szeret adni, kedveskedni,

mérleg volt a férjem, próbált irányítnai-rossz irányba- de nem ment. A mostani párom vízöntő és nagyon jól megvagyunk :)

25. c1e9612cd3 (válaszként erre: 22. - Zarahell)
2010. ápr. 28. 22:43
persze nyilván, a bakok között is van kevésbé ilyen, és olyan is, aki mint az exem (mondjuk, neki az apja is hasonszőrű, el is váltak a szülei, többek közt ezért). :) Én próbáltam együttélni ezzel a dologgal, de a próbálkozás sikertelennek bizonyult. Nekem sok volt az exem. 10 év után vége szakadt a kapcsolatnak.
2010. ápr. 28. 22:31
:)
23. 37403e3af4 (válaszként erre: 21. - 8264513f31)
2010. ápr. 28. 22:30
Vannak, vannak :)
22. Zarahell (válaszként erre: 19. - C1e9612cd3)
2010. ápr. 28. 22:30
Na, azért nem vagyunk ilyen szörnyűek! :)
21. 8264513f31 (válaszként erre: 20. - 37403e3af4)
2010. ápr. 28. 22:28

Valóban, de vannak bizonyos tulajdonságok, amelyek közösek. :)


Én is véresen komolyan veszek olyan dolgokat, amelyekre mások fel sem figyelnek, így írtó sértődékeny vagyok.

2010. ápr. 28. 22:16
Én is bak vagyok, a büszkeség és a makacsság nekem is sajnos alapköveim. A párommal egy napon születtünk, csak ő egy évvel később mint én, de eleinte meglepődtem milyen sok mindenben különbözünk :) mára megszoktam :D Szerintem minden ember más, függetlenül attól milyen a csillagjegyének sztereotípiája.
19. c1e9612cd3 (válaszként erre: 15. - Zarahell)
2010. ápr. 28. 22:14

sajna nekem ezzel a bak tulajdonsággal nagyon negatív tapasztalataim vannak... Exem bak, és bizony, volt, amikor nyaralás alatt 2 dl kóla miatt bőgetett meg, mert mi az, h én pont a tengerparton akarok kólázni, amikor ott a legdrágább..... Hát, szét is válltak útjaink! :)

Én oroszlán vagyok, így anyagiakban pont az ellenkezője. Nehezen viseltem az ilyen szintű smucigságot.

A mostani párom rák, ő is megnézi, h mire, és mennyit, de azért nincsenek olyan végletek, mint az exemnél. Én tudom, h nekem pénzügyekben erős kezű társra van szükségem, olyanra, aki megtudja fogni a kezem (lévén, h az oroszlánok meg szeretik a luxust, a költekezést), de a bakok nekem már túl kemények. :)

18. 8264513f31 (válaszként erre: 15. - Zarahell)
2010. ápr. 28. 22:12
Én is ilyen vagyok. 1000-szer átgondolom, mielőtt költök, mégis más sül ki belőle legtöbbször. :)
2010. ápr. 28. 22:07

Hehe, elírtam, bocsi.


Még annyit, magamból kiindulva, hogy :


-magányos

-álmodozó

- zárkózott személyiség

2010. ápr. 28. 22:06

Hehe, elírtam, bocsi.


Még annyit, magamból kiindulva, hogy :


-magányos

-álmodozó

- zárkózótt személyiség

15. Zarahell (válaszként erre: 11. - C1e9612cd3)
2010. ápr. 28. 22:04
Iggggeeeen!!!! :D Iszonyú nehezen adok ki pénzt, és nagyikám is pont ilyen (és bak..)
14. Zarahell (válaszként erre: 5. - Mia87)
2010. ápr. 28. 22:02

Szia!

'87-es vagy? :) ..és bak, szóval még január eleje minden bizonnyal..


Akkor nem csak bak vagy, hanem a kínai szerint tigris is, mint én, aki szintén egy gázolós önfejű fajta. :)

13. potyek
2010. ápr. 28. 22:02

én:bak-férjem:bika

apu:bak-anyu:bika

Jól működik itt is ott is :o)

2010. ápr. 28. 22:02

Elnézést a horoszkóp megnevezésért, igazad van.


Azért kérdezem, mert én is bak vagyok.

Bak nő.

Fő jellemzőim:

-makacsság

-pesszimizmus

-büszkeség

-az álmok végtelen hakszolása

2010. ápr. 28. 22:00
sztem a bakok még "smucigok" is. Legalábbis, nagyon megnézik, h mire, és mennyit költenek.... Viszont, az biztos, h mellettük nem kell anyagi gondoktól tartani
2010. ápr. 28. 21:59

kemény, de a mérleg elég kompromisszum kész, és képes a bakot észrevétlen terelgetni

szerintem

2010. ápr. 28. 21:59
googli?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook