Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi imponál manapság a nőknek, hogyan lehet a szerelmüket kiérdemelni? fórum

Mi imponál manapság a nőknek, hogyan lehet a szerelmüket kiérdemelni? (beszélgetős fórum)

1 2
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2022. nov. 13. 17:28

Miben változtál?


-Mindegy, hogy Neked kell-e eltartani netán?

-Nem baj, ha nem tudtok beszélgetni, mert közömbös valamelyik a másik témái iránt?

-A hasonló habitus nem kell? Elmész inkább egyedül nyaralni, vagy fordítva, mert egyikőtök ki sem akar mozdulni?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Regin_a)
2022. nov. 13. 17:25

Tetszik a válaszod!

Erre válaszolj, még kérlek, hogy ha már megvan a szerelem,

akkor azt bizonyos negatív hatásokra, 1 perc alatt el is lehet veszteni?

Vagy megmarad akkor is, egy ideig?

10. Epresturmix (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 13. 17:22
Ezek közül én pl egy csomó mindenben változtam idő közben. Szóval nem hinném, hogy ezek jó alapok.
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 17:18

Kinek mivel.


Az tuti nem árt, ha a nő érezheti a férfi mellett biztonságban van, akár erkölcsileg, akár anyagilag. Nem azt jelenti ebben az esetben, hogy pénzeszsák legyen, de legyen anyagi egzisztenciája is.


Mit értesz figyelmen?

Azt nem szeretném, ha figyelnének állandóan, de azt igen, hogy figyelmesek legyenek.


Kell a hasonló érdeklődési kör, hasonló intelligencia, a hasonló gondolkodás a közös élet elgondolásában. Pl. ha egyik akar gyereket, a másik nem, már nem jó. Egyik bulizós a másik otthon ülne, az sem fog menni hosszútávon. Na és szexuálisan is kell a kémia, ha az nincs akkor szintén nem fog működni a dolog.

A másik ne akarja önmaga képére változtatni, nem fog menni.


Van akinél meg elég a pénz, hogy villogni tudjon a pénzeszsák oldalán, drága kocsi, drága ruhák, ékszerek.


Tehát ne próbálj logikát találni a szerelemben, ha erre lenne recept, nem lenne ennyi szerencsétlen kapcsolat, Nobel-díjat kapna a tuti megmondó.

8. Regin_a (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 17:13

A sárm az ami figyemet, vonzódást kelt/het/. Azt ne kérdezd mi a sárm. A férfi összessége, öltözet összhangja, arc, szőrzet, illatszer és főleg a duma amibe egy hölgy is bele tud kapcsolódni, vagy csak érdeklődéssel figyeli

A szerelem az majd később, ha a testiség már összehangolódott

2022. nov. 13. 17:11
Szerintem a megbízhatóság a legnagyobb hiánycikk. Mert mit is érek azzal, ha valaki tetszik, de nem tudok benne megbízni? Rövid távon elmegyeget a dolog, de hosszútávon kikészülök tőle.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. nov. 13. 17:04

Van, aki semmit nem csinál, és máris szerelemesek belé.

Vagy legalábbis, vonzódnak hozzá.

5. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 17:02

Nem tudom.

Biztos van olyan hogy pl.sokat csalódott ember,azt mondja hogy az ő szerelmét már ki kell érdemelni.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2022. nov. 13. 16:56

Nekem nem fura.

Úgy tudom, a legtöbb félreértés abból adódik,

ember, és ember között, hogy a szavaikon nem azt értik, amit a másik fél.

Mi lenne a jó szó?

3. libikóka (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2022. nov. 13. 16:42
Lemaradt ,,,,nekem fura a kiérdemelni szó a szerelemmel összefüggésben.
2022. nov. 13. 16:39

Nehezet kérdezel,a figyelem biztonság,, jó dolog .Mégis ezt leírni talán nem is lehet.Mindenkinek más,,korfüggő is lehet.

Nincs "recept"

2022. nov. 13. 16:07
Figyelem, biztonság?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook