Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi hatásos csuklás ellen? fórum

Mi hatásos csuklás ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. jan. 15. 22:25

Ez egy nagyon jo kerdes nem minden esetben lehet igazan megvalaszolni!

Hallottam hogy egyszerüen csak egy kis citromlevet kell inni es ettöl rögtön elmulik.

Sajnos en nagyon gyakran csuklok es borzaszto sokaig.Az iskolaban a tanaraim es a pszichologusom azt monda nalam a sok csuklas idegi alapon jön elö.Es ez igy is van!Meg figyeltem ha stressben van reszem rögtön elkezdek csuklani.Na erre azt hiszem a ivaszatok nem igen segitenek!:-)

2007. jan. 15. 21:44
Lányomnál csak a kockacukor elrágása segít.
11. Menyó (válaszként erre: 8. - Tinendo)
2007. jan. 15. 21:21
A három híres kopasz ember egy kicsit megmosolyogtatott, de csak egy jutott eszembe hirtelen. :)
10. Menyó (válaszként erre: 7. - Tinendo)
2007. jan. 15. 21:16
Háát! Sikerült elég hosszan csuklani, de szerencsére abbamaradt miután a vizet megunva bekortyolgattam lassan egy pohár mézes-citromos teát.
9. rr00
2007. jan. 15. 21:01
szeretem a szavazásokat de a jóból is megárt a sok
2007. jan. 15. 21:00

- Nyeljünk háromszor egymás után anélkül,

hogy közben levegőt vennénk!

- Egy korty vizet a szánkban tartva csukott

szájjal zümmögjünk el egy gyerekdalt!

- Igyunk egy-egy korty vizet egy vizespohár

mind a négy oldaláról úgy, hogy közben

nem veszünk levegőt!

- Kis koncentrációs gyakorlat: találjunk 4 „F”

betűvel kezdődő női keresztnevet, vagy ne-

vezzünk meg 3 híres kopasz embert!

2007. jan. 15. 20:56

Szopogassunk kockacukrot, nyeljünk pár csepp citromlét stb. Emésztőrendszeri eredetű csuklás esetén szódabikarbóna ajánlható.


Régóta csuklasz?

2007. jan. 15. 20:50
10 ici-pici korty
2007. jan. 15. 20:42
Köszi. Már lassan béka nőtt a hasamba a sok víztől, a kristálycukortól már rosszul vagyok, de még mindig csuklok. :-(
2007. jan. 15. 20:40
Egy teáskanál kristálycukor. (nekem ez vált be)Lehet még citromlével is próbálkozni.
2007. jan. 15. 20:38

Tudásbázis - Miért csuklik az ember?


Nézd meg itt, van néhány hozzászólás. :))


Nekem újabban az jön be (nem tudom hol hallottam), hogy a fejem tetejére ütök egyet. Ez így leírva hülyén hangzik, de általában használ. :)

És akkor ott van még a nemtomhány korty víz, a megijesztés, meg a lélegzetvisszafojtás :))

2007. jan. 15. 20:35
Segítsetek! Ki milyen praktikát ismer a csuklás elállítására?
2007. jan. 15. 20:34
Mi hatásos csuklás ellen?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook