Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi fáj, gyere mesélj! fórum

Mi fáj, gyere mesélj! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
44. ferke333 (válaszként erre: 43. - Donyta)
2007. okt. 15. 14:25

Sajnos egyenlőre még nem olyan jó a helyzet, hogy örülni is lehetne bárminek, de azon leszek...

Tényleg nagyon szeretem a csajszikát!:))))

Ha valakinek lenne építő jellegű tanácsa, hát ne habozzon...

43. Donyta (válaszként erre: 42. - Ferke333)
2007. okt. 15. 04:13
Szia! Nagyon örülök az örömödnek! A várt reményed megint megvan! Remek, és most kicsit nyugodj meg! Most szerintem tervezheted megint a szép jövőt, és vigyázz ne szúrd el a lehetőséged! A nagy elkeseredésed, meg felejtsd el, és sosem szabad arra gondolni amit anno fájdalmadban gondoltál!!! Örülök, neked(tek) és azért írj majd még!!!!
2007. okt. 15. 00:19

Sziasztok!!!

Vegre egy hónap után teljesen jó a hangulatom, köszönhetően a mai estének!

Az exemmel egy nagyon jó estét töltöttünk együtt!

Nem történt semmi, csak beszélgettünk, és mégis annyi minden történt...

Szóval még bármi lehetséges, de nem akarom elkiabálni...most úgy látom, hogy sok időre van szüksége, hogy bármi is történjen...

De a remény hal meg utoljára:)))))))

Donyta, neked külön köszönöm a biztató szavakat...nagyon sokat jelentettek...

Ha bármilyen tanáccsal tudtok szolgálni, azt nagyon szivesen meghallgatom...

41. ferke333 (válaszként erre: 40. - Donyta)
2007. okt. 14. 13:04

Hát...én már ennek a találkának is örülök most,nem szeretném meg a gondokkal terhelni most, mert sajna neki is van most sok problémája, inkább szeretném ha jól éreznenénk magunkat, és felkelteni az érdeklődését felém, a két hét pedig két lesz sajna, mert én pesten leszek, ő pedig vidéken és jövő hétvégén mennek táncversenyre, mert táncot tanit!


Köszönöm a segitseget és köszönök mindent!!!

40. Donyta
2007. okt. 14. 12:31
Várni fogom, és veled leszek lélekben! A két héttel most ne törödj, ha minden rendbejön, nem lesznek külön két hetek!! Most asikerre vitel lebegjen a szemed előtt, és legyél vele őszinte! Csak úgy fogja megérteni mi volt a gond köztetek, és miért...
39. ferke333 (válaszként erre: 38. - Donyta)
2007. okt. 14. 12:18

Köszönöm, azon leszek...!!!

Csak után 2 hétig ismét nem láthatom!:((((

Este üzenek a fejleményekről!

38. Donyta (válaszként erre: 35. - Ferke333)
2007. okt. 14. 12:12

Járjon az utad olyan szerencsével, amit megálmodsz magadnak! Várni fogom a fejlemények alakulását!!!!

Legyél ügyes! És nagyon óvatosan kedves!

2007. okt. 14. 12:08
:((
2007. okt. 14. 12:08
a szivem
35. ferke333 (válaszként erre: 34. - Donyta)
2007. okt. 14. 11:51

Úgy lesz...de most a mai kell koncentrálnom...

A többi a jövő titka...csak rajtam áll...

Remélem nem fogok ma semmi hülyeséget csinálni...

34. Donyta (válaszként erre: 32. - Ferke333)
2007. okt. 14. 11:08
Sok sikert, a várakozásodhoz megfelelően! De ha valami nem úgy jön össze ahogy számítod, nehogy baromságot csinálj!!!! Mindent jól gondolj át mielőtt cselekszel!!!
33. milly88 (válaszként erre: 2. - 6a062297d0)
2007. okt. 14. 10:48

Fáj a lába?

Amputálja!

A pesti gyors ingyen vágja! :) :) :) hihi

32. ferke333 (válaszként erre: 31. - Caravell)
2007. okt. 14. 10:46

Ez igaz, de a mai világban mind a kettő fontos...sajnos...

Ma megyek hozzá, meglátjuk mire jutunk...remélem valamilyen szinten javulni fog a dolog...

Nem kicsit örülnék neki:)))))))

Dontya : lehet,hogy igazad van,de nem szeretném megtudni, hogy igen:)))

Most csak ő a fontos, és hogy megtaláljam az utat vissza hozzá...

Hiába mondja, hogy nem lehet megoldani, csak egy dolgot nem lehet megoldani, az pedig a halál, az pedig nem jött el, úgyhogy...addig még van esély bármire...

31. caravell (válaszként erre: 29. - Ferke333)
2007. okt. 14. 09:09
Sztem nem a csillagjegye a fontos: a nőknek jobban kell az érzelmi biztonság, mint az anyagi! Ezt valahogy olyan nehezen értik meg a férfiak...
30. Donyta
2007. okt. 14. 08:54
Erre nem nagyon tudok neked mit felelni. Tudom milyen egy skorpió, anyám is az! Sajnállak, de azért senki nem ér meg annyit, hogy egy életet eldobjon a másikért. Van helyette még jobb is hidd el!!! Most csak azt látod, hoyg ő lenne az aki az életed értelme, de nem lehetséges, hogy mégis ő dönt jobban? Elgondolkodnék az egészen, és mérlegelném a dolkokat! Ha nem jön semmi sem össze, kis idő múlva talán még hálás is leszel neki érte, hogy elengedett!
29. ferke333 (válaszként erre: 28. - Donyta)
2007. okt. 13. 14:12

Rendben, tenném én mindennél jobban, csak nem tudok most hogy hozzákezdeni...!!!

Mert sajnos nagyon makacs a hölgy skorpió mivoltából...!!!

28. Donyta (válaszként erre: 27. - Ferke333)
2007. okt. 13. 06:07
Keltsd fel újra az érdeklődését. Ha van még benne valami, azt hamar észre is veszed. Ha nem próbálod meg, sosem fogod megtudni, és akkor hibáztathatod magad, de későn már... Ne add fel amig remény létezik!!
27. ferke333 (válaszként erre: 26. - Donyta)
2007. okt. 12. 22:09

Pont az a gond, hogy kiöltem belőle a viselkedésemmel az érzéseket...

Ha biztos lennék benne, hogy van még benne valami, akkor nem lennék ennyire magam alatt!!!

26. Donyta (válaszként erre: 25. - Ferke333)
2007. okt. 12. 12:52

Nem fogsz! Szedd össze magad, legyél erős és férfi! Ha kell kérj orvosi segítséget, de az eddig leírtakat felejtsd el, és ne a hülyeségen járjon az eszed, hanem azon, hogyan tudnád helyrehozni a bibit! Az első, szedd magad rendbe.

Második, ülj le vele és mondj el mindent.

Ha szeret, megérti miért voltál olyan amilyen. Segíteni fog neked, csak legyél őszinte és türelmes. Minnél elöbb annál jobb!!!!!

25. ferke333 (válaszként erre: 23. - Donyta)
2007. okt. 12. 11:31

Hát pont ez a gond...hogy tönkrettem mindent kettőnk között a stressz maitt és a viselkedésemmel...nem éreztettem vele, mennyire fontos nekem!

Pedig ha tudná...

Sokminden rosszban volt már dolgom az életben, nem volt épp könnyű az út idáig eljutni,rengetegszer váltottam, és változtam....

Csak ezt nem tudom már megváltoztatni...ebbe fogok beleőrülni teljesen...

2007. okt. 12. 10:33
konkrétan mindenem. kivül-belül-alul-felül:(((
23. Donyta
2007. okt. 12. 05:21

Szia Ferke!


Nagyon sajnálom, hogy ennyire megtört a bizalmad. Nehogy hülyeségen járjon a fejed! Ha valóban akarod a folytatást, márpedig úgylátom nagyon is ezt szeretnéd, akkor próbálj túlmenni a múlton! Tudom nem könnyű, de munkahely van sok, főleg nagyvárosban. Ne add fel, és ha eltőkélted, hogy tovább tudsz és akarsz lépni, minden sikerülni fog. Keress másik helyet magadnak, és meglátod, minden szépen visszaáll a megszokott jó irányba! Nem tudom mi volt az oka a mhelyed elvesztésének, de legközelebb már tudod mire vigyázz! A barátnőd ha szeret, segít a bajban és melletted lesz! Nem szabad csak azt elvárnia, hogy felvidd és megadj neki mindent! Már rég nem abban a világban élünk, és sajnos nem olyan könnyű minden mint régen. A munkádat lásd el a tudásod és a normális körülmények szerint, de azt se vidd túlzásba! Csak mindent a maga nonrmális menetében tegyél, nem leszel több, ha többet akarsz adni. Ezt viszont sajna tapasztalatból mondom. Vigyázz magadra, mert így összeroppansz, és akkor hogy fogsz szeretni?

2007. okt. 12. 05:09

Sziasztok!


Nekem is a kapcsolatomat tette tönkre a munka!

1 hónapja már, hogy vége, és nem tudok túl lenni a dolgon!!!

Minden remekül ment, még azt nem terveztük, hogy összeköltözünk...

Akkor döntöttem úgy, hogy beleásom magam a munkába, hogy mire feljön, addigra mindent megtudjak adni...

De sajna ekkor jöttek a problémák, a sok stresszt a kapcsolatunk már nem türte el! Addig minden tökéletes volt, csak a munka teljesen megváltoztatott...

Most valahogy próbálok visszatérni önmagamhoz, lemondtam a munkáról, nem szeretném ha mégegyszer előfordulna a dolog...

De a lányról nem szeretnék lemondani...

Visszaszeretném kapni...

Erre adjatok tanácsokat, mert már a kaszáson jár nagyon a fejem...

Hihetetlenül összetörtem...:(((((((((((((((8

21. Donyta (válaszként erre: 20. - A820912c87)
2007. okt. 9. 14:10
Köszi, hogy megtiszteltél a bizalmadal. Válasz ment!
20. a820912c87 (válaszként erre: 19. - Donyta)
2007. okt. 9. 13:14
privi ment.
19. Donyta (válaszként erre: 18. - A820912c87)
2007. okt. 9. 12:53
Sajnálom nagyon. Nincs aki segíteni tudna? Barátnővel megbeszélés, anyuka????
18. a820912c87 (válaszként erre: 17. - Donyta)
2007. okt. 9. 12:51

Tudod, az hogy fiatal vki, nem sokat számít...

Jelen esetben, "elvesztettem" önmagam, és sehogy sem találok vissza.

Bár van egy gyönyörű Lányom, és egy imádnivaló Férjem...de én, nem Én vagyok, és tudom, hogy néha -egyre sűrűbben- kibírhatatlan vagyok, amire a házasságom fog "rámenni" - no hát... ezért fáj az én lelkem :(

17. Donyta (válaszként erre: 16. - A820912c87)
2007. okt. 9. 12:34
Fiatal vagy, szép vagy, mitől fájhat a lelked? (Nem állítom, hogy nem lehet, de nem volna szabad egy ilyen csajszi lelkének fájnia!)
2007. okt. 9. 12:26
Mi fáj?... a lelkem, de az nagyon :(
15. Donyta (válaszként erre: 14. - Ccd9bb7d17)
2007. okt. 9. 11:58
Nem tudom mi okozhatja, de én is félek tőle. Remélem megúszom, hogy nem sűrűn járok megint így! Nem kívánom senkinek, rosszabb mint egy szülés. Akkor kívántam, hogy bár vágnák már le, hogy ne görcsölne annyira. Mázsás súlyokat éreztem benne. Pfúúú hát nagyon sz..!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook