Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi ez egy férfi-nő között? Segítenétek? Hogyan is állunk, mert én nem tudom?! fórum

Mi ez egy férfi-nő között? Segítenétek? Hogyan is állunk, mert én nem tudom?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. jún. 20. 22:06

:) :)


De írtó nehéz helyzet ez. Pedig csak le kellene ülni és beszélgetni. Teljesen alapvető dolog, de ilyenkormegáll a tudomány. :)


VAGY legyek rafinált kicsit? Adjam a szomorút? Ha érdekli mi bajom, az már egy jó jel. :)

74. Carmena (válaszként erre: 70. - 5af2186c13)
2011. jún. 20. 19:43

Milyen utólag. Csak egy találka...., te sem fogod arról faggatni, hogy milyen kapcsolata van, volt.


Köztetek most nem ez a lényeg. Ki kell deríteni, hogy ez a valami köztetek valóban vonzalom-e és szikra. Ha meg mindig megszépíti a napod, akkor feltétlenül tud meg mit érez irántad.

2011. jún. 20. 17:59

Na emberek, holnap mindenre fény derül.


Szerintem, ha holnap annak ellenére, hogy kettesben leszünk, nem mond semmit, akkor elfelejthetem.


Bár telefonon beszélve is csak ketten vagyunk. Mégsem.

72. 5af2186c13 (válaszként erre: 63. - 0c7cb4959f)
2011. jún. 20. 17:38

Ezzel nincs is gond. Mélyen a szemébe nézek, mosolygok rá, még ha rossz napom van is. :)


Ő az, akit ha meglátok, a legrosszabb napom is szép lesz. Sugározza a pozitív energiát, én még ilyet nem láttam.


Amiben különbözünk nagyon és ettől félek is, hogy én csendes , visszafogott vagyok, ő folyton beszél, közvetlen, néha lobbanékony.

2011. jún. 20. 17:36

Egyébként nem gondoljátok, hogy a férfiak megérzik a veszélyt ilyen szempontból?


Az én párom megőrül, amikor kicsöng a telefonom, mert tudja, hogy ő az. Meg olyanokat mond rá, hogy nem hiszem, hogy nagyon intelligens ez a gyerek stb. Próbálja leminősíteni a szememben, pedig nem is ismeri. :) Jah, és téved.


Azt még elmondanám, hogy lehet szemét dolog, de valahogy nem furdall a lelkiismeretem a párom miatt, talán köszönhető a megcsalásának, amit egykor nekem adott. Azt hiszem, ha nincs bizalom, akkor húzhatjuk még évekig, sőt, bármeddig, de jól tudom, hogy soha nem mennék hozzá. Ő meg soha nem venne el, mint említette is már, hivatkozva arra, hogy ebbe a világba nem lehet gyereket szülni már. Hát én szeretnék családot, és miért fogadnám el a más véleményét?!

2011. jún. 20. 17:22

Lehet, hogy mellbe vágná, de szerintem piszkosul fog utálni, ha utólag mondom el, hogy ja, amúgy volt még akkor párom. :)


Vagy mégjobb, a párom velem jön az egyetemre, mert szokott, de manapság próbálom lerázni és megcsókol előtte. Na akkor nekem annyi.

69. 0c7cb4959f (válaszként erre: 68. - Carmena)
2011. jún. 20. 14:53

Dettó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ettől szép az élet!:D

Látom mi egy ilyen évfolyam vagyunk!;)))))))))

68. Carmena (válaszként erre: 67. - 0c7cb4959f)
2011. jún. 20. 14:48
Simán! :D
67. 0c7cb4959f (válaszként erre: 64. - Carmena)
2011. jún. 20. 14:42
Látom egymásra találtunk! Lapok terítése utólag!!! Mellbe vágni szegény pasit rendesen, ha el sikerült már varázsolni!!!!:DDD
66. 0c7cb4959f (válaszként erre: 65. - Carmena)
2011. jún. 20. 14:40
:DDDDDD
65. Carmena (válaszként erre: 63. - 0c7cb4959f)
2011. jún. 20. 14:32
Már aki megáll. Milyen jó is nem megállni :)
64. Carmena (válaszként erre: 62. - 5af2186c13)
2011. jún. 20. 14:31

Nem kell a párodról beszélned. Elsőre semmiképpen sem. Minek! Nem szeretkezni fogtok, csak találkoztok, beszélgettek.


Ráérsz még arra, hogy közöld vele a tényállást és azt, hogy már amúgy is ki szeretnél lépni a régiből.

63. 0c7cb4959f (válaszként erre: 60. - 5af2186c13)
2011. jún. 20. 14:22

Ez a flört!!!!! Véletlen finom érintések, szemébe nézel ha beszélsz hozzá...... nehogymááá nem tudod?

Test beszéd!:D Mondom csak lazán játsz, és élvezd ezt a finom játékot, a becserkészést! Izgalmas és finom, és akkor állsz meg mikor akarsz!( Vagy legalábbis az esetek döntő többségében, de ubár a kivételek erősítik a szabályt!;DDD)

2011. jún. 20. 14:20

Csak az a baj, ha megtudja, hogy párom van, nem fog sok jót gondolni rólam, pedig nem szórakozok.


Nem vagyok boldog, miért maradnék akkor mással? Az évek csak telnek, és lehet épp ő lenne a nagy ő.

Nagyon kedvelem benne, hogy gyakorlatilag mindaz ott van benne "fiatalon" ami egy érett felnőtt férfiban.

61. 5af2186c13 (válaszként erre: 59. - 0c7cb4959f)
2011. jún. 20. 14:17

:) :) :)


Őszintén? Én most úgy érzem magam, mint egy szerelmes kisdiák. :)

60. 5af2186c13 (válaszként erre: 52. - Carmena)
2011. jún. 20. 14:16

Pl kéz megérintésére gondolsz?


A múltkor amikor mellettem állt, hozzám ért a keze. Pontosabban a karja az enyémhez. Mivel épp beszélgettem, nem esett le, így nem tudom, szándékosan tette-e. De egy jó van benne, fél méteren belül kellett lennie ehhez. :) :) :)


Bár valóban elég közel állt. Neki dült a mellettem lévő falnak, de nem igazán nézett rám. Hát én is megetettem, szembe fordultam vele és a falnak dőltem. Próbáltam beszélgetni, de addigra jött a tanárunk. :)

59. 0c7cb4959f (válaszként erre: 55. - 5af2186c13)
2011. jún. 20. 14:15
Miért van akivel kialakul minden, aztán meg teljesen nem ffiként viselkedik!(Minden normális ffi-nő kapcsolatot felülír!) A fene se érti ezeket a pasikat! Legyél természetes, és ne görcsölj hagyd történni a dolgokat! Egy a lényeg, ha tetszik, hát örülj neki hogy taliztok, beszélgess vele aztán majd alakul!:))
2011. jún. 20. 14:11

Most akkor mi legyen? Holnap találkozok vele, ha minden igaz.


Ne mondjak semmit az érzéseimről? Milyen legyek vele? Azt akarom, hogy érezze, kedvelem, nagyon is, de sok se legyen, mert megrémülhet tőle.

2011. jún. 20. 14:10

Szerintetek meglehet valakit így kedvelni?


Alig látod, max havonta 1-2 alakalommal, de állandóan beszélsz vele. Megszereted a hangját, a mosolyát stb.


Nálam működik, nála is működhet férfiként? Mert a férfiak azért nem ilyen egyszerűek. :)

2011. jún. 20. 14:08

Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan fog velem most viselkedni, most nem lesznek ott mások. :)


Egyszer előtte összefutottunk sulin kívül, szintén 1 könyv miatt. Akkor nem egyedül voltam, de ennek ellenére jól elszórakozott a társaságomban. Folyamatosan mosolygot, a szemembe nézett. Nem volt zavarban, most meg... pedig nem változott semmi, csak az, hogy eltelt 2 hónap, és sokat beszéltünk telefonon. :)

55. 5af2186c13 (válaszként erre: 54. - 0c7cb4959f)
2011. jún. 20. 14:07

Hát én nem élvezem. :) Kifejezetten idegesít már.


Most, amikor uoljára láttam, érdekes volt. Még előtte nap is nagy volt telefonban a szája, de akkor valami történt vele.


Nem nézett rám, csak alig-alig. Alig szólt hozzám, de érdekes, hogy mindvégig mellettem állt.


Akkor kellemetlenül éreztem magam, mert zavarban voltam, valahogy akkor volt egy olyan érzésem, hogy ő is, ezért az a kínos csönd. :)


De utólag nem vagyok benne biztos, lehet csak rossz napja volt. :)


Jah, és már az nap, amikor felhívott, megint dőlt belőle a szó. Tehát ezért gyanús nekem, hogy zavarban lehetett.

54. 0c7cb4959f (válaszként erre: 51. - 5af2186c13)
2011. jún. 20. 13:40
Pontosan mint az oviban, rátapintottál a lényegre! :) Ne csodálkozz rajta, élvezd a játékot, aztán meg úgyis alakul!:D
53. 0c7cb4959f (válaszként erre: 40. - Vacsa)
2011. jún. 20. 13:38

Hát én is tudtam mindaddig míg egyszer, vhogy semmi nem úgy alakult mint szokott!:D De kezelni a dolgot akkor is lehet, csak kicsit össze zavarodik az ember, és feje tetejére áll minden. Egy faramuci, idétlen vígjáték, vagy szappan opera közepén találod magad aztán győzzed kezelni!!:DDD

Addig jó ez a játék amíg egyszer meg nem éget!( Aki tűzzel játszik ne csodálkozzon ha egyszer megégeti magát! ;)))

52. Carmena (válaszként erre: 43. - 5af2186c13)
2011. jún. 20. 13:31

Azért mert nem szoktál flörtölni még megteheted. Nyomulni nem kell, csak (és nem feltétlen szavakkal) add tudtára, hogy neked is tetszik.


És igazad van 30 éves, ha nem idióta akkor vennie kell a jeleidet és történnie kell valaminek.


Amúgy tuti hogy tetszel neki, különben nem mosolyogna úgy mint ahogy írtad egy hülyegyerek.

2011. jún. 20. 00:03
Mindketten felnőtt emberek vagyunk, nem igaz, hogy nem tudjuk az érzéseinket egymás tudtára adni. Mint az ovisok, komolyan. :)
2011. jún. 20. 00:01
Minden egyes alkalommal, amikor este hív, elhatározom, hogy na legközelebb elmondom, de nem megy. :( :(
2011. jún. 20. 00:00

Ő 30 éves, én 22. Hogyan is állhatnék elé ezzel? Lehet kinevetne. :(


Bár szellemileg 24-25 éves. Állandóan mosolyog, mint egy kis hülyegyerek. :)

2011. jún. 19. 23:57

De ti is a leírtak alapján arra gondoltok, hogy tetszem neki?


Én nagyon azt gondolom, de félek tévedek.

47. 5af2186c13 (válaszként erre: 46. - Kagylo30)
2011. jún. 19. 23:55

Én is attól félek, hogy mindent félre értettem, és elsüllyedek, ha elutasít. Nem bírom személyesen elmondani, de így sem bírom tovább. Szenvedek miatta.


Nem tudom mi lesz. Eddig folyton úgy találkoztunk, hogy az egyetemen összefutottunk, ahol millió ember van. Most ketten leszünk csak. Ha akar valamit most elmondhatja, de ha gyáva, nem fogja.

46. kagylo30 (válaszként erre: 45. - 5af2186c13)
2011. jún. 19. 23:47

Azért sms-ben sem a legjobb megmondani...Igaz amikor én voltam így,megpróbáltam szép idézetekkel vagy valami ilyesmibe kifejteni.Nem tudom hogyan mond meg személyesen,mert én nem mertem,de ha te bátor vagy.....

Én féltem a vissza utasítástól.

De remélem sikerül vala hogyan elmondanod!!!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook