Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi ez a nagy felhajtás a kismamák és a H1N1 körül? fórum

Mi ez a nagy felhajtás a kismamák és a H1N1 körül? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 3. 10:54

Kiváncsi leszek, meddig bír még a média újabb és újabb "érdekes esetekről" beszámolni...

Tavaly a madárinfluenza is egy idő után már uncsi volt, és abba is hagyták a rémisztgetést, nem is lett belőle semmi...

Megúnhatnák már ezt is...

11. 8509bb409c (válaszként erre: 8. - Tidike)
2009. dec. 3. 10:53
Én is ezt mondom az ismerőseimnek.
10. 8509bb409c (válaszként erre: 3. - Tidike)
2009. dec. 3. 10:51
Teljesen egyetértek veled! Az utóbbi néhány napban (hétben) állandóan csak azt hajtogatják, hogy kismamák haltak meg és hogy még mennyien veszélyben vannak de nem csak őket már a gyerekeket is hírbe hozzák? Mégis miért? Mert a kismamák és a gyerekek (ebben az esetben persze a szülő dönt) nem oltatják be magukat! Teljesen átlátszó az egész!
9. cb82b220ce (válaszként erre: 8. - Tidike)
2009. dec. 3. 10:46
Hát persze.Én is ugyanezt mondom.Mindig kell valami ami elvonja az emberek figyelmét az igaz problémákról.
8. Tidike (válaszként erre: 5. - Cb82b220ce)
2009. dec. 3. 10:45
Most az a baj, hogy a média nagyon felfújja a dolgokat. Régen mikor még nem volt akkor is haltak meg emberek influenzában, csak nem közölték úgy mint most.
7. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - Gabcsi8080)
2009. dec. 3. 10:44
én kíváncsi lennék.engem is majdnem eltemettek egy másik fórumon mert ijesztő volt ami írtam.
6. mano_84 (válaszként erre: 4. - Gabcsi8080)
2009. dec. 3. 10:43
Engem érdekelne a véleményed. Azt hiszem, nem temetnélek el éve :)
5. cb82b220ce (válaszként erre: 3. - Tidike)
2009. dec. 3. 10:43
Hát persze.Arra megy ki a játék hogy megijesszék az embereket és gyorsan szaladjanak beoltatni magukat!Régen is biztos haltak meg emberek,de most többet mutatnak...És nem azt mondják hogy kimutatták bennük a H1N1-et hanem hogy lehetséges...ugyan már...Lehetséges?nevetséges...
2009. dec. 3. 10:41
Szerintem is csak a média kerít neki ekkora feneket.Személy szerint én sem hiszem el a dolgot.De ez csak egy magán vélemény.Mondjuk megvan a magam véleménye erről de azt hiszem nem merném leírni hátha élve eltemet itt valaki....
2009. dec. 3. 10:40
Ezzel csak az a gond, hogy teljesen elíjjesztik az embereket. Érdekes egyébként, hogy most nagyon hozzák a hírekben a kismamákat. Lehet azért, mert Ők nem merik beoltatni magukat?
2009. dec. 3. 10:40
Én hapsi vagyok, de...hogy is müxik az immunrendszer terhesség alatt? :)
2009. dec. 3. 10:38
Tényleg a H1N1-be halnak bele vagy edddig is haltak meg kismamák csak nem verték ilyen nagy dobra? Lehet hogy azok a kismamák akik veszélybe kerülnek nem szednek vitaminokat (Elevit stb)? Mi a véleményetek erről? Én személy szerint nem hiszek ebben a dologban mert ha valaki egészséges és elkapja akkor csak egy sima influenza csak a médi fújja fel ennyire de meg kell hagyni nagyon jól csinálják már én sem tudom mit higgyek!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook