Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi baja lehet a lánnyal ennek a férfinak? fórum

Mi baja lehet a lánnyal ennek a férfinak? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. jan. 1. 14:44
Mert ő foglalkozik velem, mint írtam. Neked hogy esne, ha valaki ezt csinálná veled?
2023. jan. 1. 14:43
És te miért foglalkozol vele?
2023. jan. 1. 14:42
Kiiktatnám, már rég nem érdekelt, miért lett ilyen, de mikor újra és újra ilyeneket hallok vissza, azért elgondolkodom rajta, hogy minek foglalkozik még velem. Magamból kiindulva, ha valakit nem bírok, azzal nem is foglalkozom.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2023. jan. 1. 14:40
Téged sem a stílusod miatt szeretnek…
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 14:32
Senki nem harapta le a fejedet 🤷‍♀️ De ha valaki ilyen fafejűen viselkedik mint ez a pali, arra nem kell energiákat áldozni. Iktasd ki az életedből, és kész.
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 14:31
Én legalább tippeltem. Akár meg is köszönhetnéd. Szívesen.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2023. jan. 1. 14:28

Nem tudhatja senki biztosra, de akinek volt hasonló tapasztalata, vagy jártasabb az emberi viselkedés terén, az lehet, hogy tud segíteni.

Azt gondolom, nem kellene leharapni a fejemet azért, mert mertem kérdezni. Aki úgy van vele, hogy mégis honnan tudja, annak nem muszáj válaszolni.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 14:18

Nem dugta meg, az a baja.

Amúgy mégis honnan tudjuk?

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Birebora)
2023. jan. 1. 14:10
Ha lehetne, nem itt kérdezgetném, hogy ki mire tippel…
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Birebora)
2023. jan. 1. 14:09
Nem válaszol, nem lehet vele beszélni!
4. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 14:08
Szerintem is kérdezd meg tőle, hogy mi a baja veled.
2023. jan. 1. 14:08
Nem lehet vele beszélni, mint írtam flegma velem, igen, olyan szinten…. Tiltani pedig nem is tudnám, mivel soha nem cseteltünk.
2023. jan. 1. 14:06
Ne haragudj, de ezt mi honnan tudjuk? Ugyanúgy nem látunk a fejébe, ahogy te sem. Írj rá, hívd fel, kérdezd meg hogy mi baja van. Vagy még jobb: ha amúgy sem akarsz tőle semmit, tiltsd le mindenhol, és a közös ismerősöked kérd meg, hogy ne hozzák szóba ezt az illetőt, akkor sem, ha rólad beszélt nekik.
2023. jan. 1. 14:02

Régen jóban voltak (nem úgy, tehát nem történt köztük semmi, csak dumálgattak, elhülyéskedtek), aztán látszólag ok nélkül a férfi flegma lett (a lány nem utasította vissza, nem volt vele bunkó), majd a lány többször is visszahallja, hogy ez a férfi, főleg részegen előhozza őt társaságban és van, hogy szidja, olyan dolgokat mond róla, amik nem igazak.

Miért csinálhatja ezt egy férfi egy nővel? Miért foglalkozik vele, ha utálja?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook