Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi az az 5 dolog, ami a legjobban zavar ebben az országban (politikamentesen)? fórum

Mi az az 5 dolog, ami a legjobban zavar ebben az országban (politikamentesen)? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2023. ápr. 18. 20:52
Igen, a fórumindító át lett írva moderátori kérésre. Mielőtt szó érné házamat, Én nem politikai tartalmat akartam indítani. Ezért is hangsúlyoztam ki,hogy ne politikai vezetőket,pártokat írjunk.
2023. ápr. 18. 20:46

Látom, át lett írva a cím, és az 1. hsz-ből is eltűnt az említett név.

Jól van ez így, csak így a 7. hozzászólásomban nem érthető az utolsó bekezdés. Merthogy amikor azt írtam, akkor az 1. hsz-ben még olvasható volt egy konkrét név. Ja, és egy hsz is eltűnt, amire amire a 9. hozzászólásomban reagáltam.

Szóval nem én beszéltem félre.

17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Babyapocakban)
2023. ápr. 18. 20:36
Nálam a prímet viszi a pécsi jogász, vagy ügyvédcsajszi, akitől megkérdezték, mit szól, hogy kötelezővé teszik az arab számokat, mire az volt a válasza, felháborító.
16. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 15. - Dad1f54482)
2023. ápr. 18. 20:29

Végre egy ország ahol semmi baj sincs.

azért ez is ritka dolog..-)

15. dad1f54482 (válaszként erre: 14. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 18. 20:27

Én ennek örülök :) Nincs sok haszna a sok felesleges lehúzó negatív megnyilvánulásnak.


Pedig vannak dolgok amiben valóban rosszul állunk akár világviszonylatban is. Például az elhízás.

14. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 13. - Babyapocakban)
2023. ápr. 18. 20:14
Senkit nem zavar semmi sem..-)
2023. ápr. 18. 20:06
Benne van a top 5-ben, hogy megkérdezik az utca egyszerű emberét, hogy ki írta József Attila Mama című versét és nem tudnak válaszolni.
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Dominós)
2023. ápr. 18. 19:51

Nem vagyok elégedett, nagyon nem.

Mit tettem? Eljártam a közmeghallgatásokra, elmondtam a problémát, ami nemcsak szerintem volt probléma, bólogattak , aztán nem történt semmi.

Suli tanterem car volt, megszerveztem, hogy fessük ki, padokat csiszoljuk le,fessül át. Csináltattam rácsot az ablakra, mert kiültek a kölykök.

Semminek, semmi értelme, nem változik semmi, amit fentebb eldöntenek az van.

Nagyon sok dolgot tudnék mondani mit tettem, vagy javasoltam. Aminek a legjobban örültem, hogy a játszótérről és az óvoda udvaráról sikerült felszedetni az acélszegélyt, amitől frászt kaptam, hogy véletlenül, ha ott esik el egy gyerek, kettévágja a homlokát, nyakát. Ez egy siker történet részemről.

2023. ápr. 18. 19:45

- álszententekedő, pökhendi, mindenki felett álló nagyemberek

- a kritikus gondolkodás tanításának a hiánya

- sogor-koma-jóbarát szentháromság

- várólisták

- világelső között lévő infláció

10. libikóka (válaszként erre: 9. - Dfc04c70e4)
2023. ápr. 18. 19:29
😅
2023. ápr. 18. 19:23
„Az élet nem habostorta, Pelikán.” Ez is abból van. 🙂
2023. ápr. 18. 19:22

Se hazámban, se városomban azt nem szeretem, hogy milyen szar ez, milyen szar az, el kell innen menni, máshol jobb. Én voltam el, jobb volt. Bizonyos szempontból. De visszajöttem, mert szeretem. Még ezt a porfészket is, amiben élek. Próbálok hozzátenni mindig, hogy jobb legyen. S ha valami igen szar, akkor legalább mi emberek lehetnénk jók, hogy jó legyen itt-ott-amott. Akinek a legnagyobb a pofája, legtöbbet ócsárol azt megkérdezném, mit tettél azért, hogy jobb legyen?

A legtökéletesebb helyen sem tudnék gyökértelenül élni.

7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 3. - Secret8)
2023. ápr. 18. 19:08

Erre a hsz-re nyomtam egy piros szívet.

Ez a portál telis-tele van panaszkodós fórumokkal.

Üdítő lenne már egy olyan fórum, ami nem a sirámokról, elégedetlenségről szól. Megértem én, hogy sokan vannak nehéz helyzetben, de akkor is. Dunát lehet már rekeszteni a sok hasonló témájú fórummal, amiben csak a nehézségekről megy a csevej.


Na, de azért - szerencsére van néhány kivétel, ami nem töltelék-topik. Most éppen beleolvastam egybe.


Óhatatlan, hogy ne menjen át ez a fórum a politika felé. Hiszen már az 1. hsz is említ egy nevet. Szóval, nem jósolok sok jót.

2023. ápr. 18. 18:59
Ezen még nem gondolkodtam. Bár a példáid pont nem jók. Közbiztonság, egészségügy, tömegközlekedés ezek mind olyan területek ahol verjük a világ nagyobb részét.
2023. ápr. 18. 18:48
Én Full Gas kollégával értek egyet, ez a fórum csak olaj a tűzre..-)
2023. ápr. 18. 18:33

Persze, mindenki véleménye érdekel! :)


Viszont nem tudom mi kivetnivalót talál a moderátor a kérdésben. Nem hergelni akarok senkit, az időjárás is lehet ilyen jellegű probléma, vagy a kevés strand.

3. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 18:31
Például, hogy miért nem az 5 legjobb dolgot kérdezed. Miért kell mindig a rossz oldalát nézni az országnak. Mindenhol van rossz és jó is, bármit nézünk, bármely országot vesszük. Minek erről újabb dohogó fórumot indítani?
2. b39c721a9b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 18:28

Fúúú, ebből baj lesz, én már kaptam egy moderátori figyelmeztetést ma.

Privátban megírom ha érdekel.

2023. ápr. 18. 18:22

Közbiztonság? Gyenge egészségügy? Rossz tömegközlekedés?


Írjatok egy listát,hogy szerintetek mi ebben az országban az öt legnagyobb gond. Ha lehet ne neveket írjatok,sokkal inkább valami összetettebb dolgot.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook