Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi az ami tetszik itt a portálon? fórum

Mi az ami tetszik itt a portálon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
13. cskata
2006. szept. 21. 12:54

Sztem az "aki"-t nem kellett volna a kérdésbe írni... Nem kell egymásra mutogatni, senki sem tökéletes... (csak ééén..:D)

Ne keltsünk feszültséget szándékosan!

2006. szept. 21. 12:42

Nekem nincs semmi bajom senkivel,szerintem ez így oké.

Lehet egymásnak segíteni,tanácsot kérni.


Oké,hogy mindenkinek van saját véleménye,de ne bántsuk egymást.

11. 18235c4fc5 (válaszként erre: 10. - Tinendo)
2006. szept. 21. 12:27

"Hogy egyező topicot nyitottam volna? Nem hiszem.

"Beszélgessünk a fórumokrÓl!"-ra gondoltál?

Szerintem nem vág egybe a ma feltett kérdésemmel. "


Nem vitatkozni szeretnék, csak rendkívül hasonló ehhez az a topic. Ott is arról faggattad az embereket, kinek nem szimpatikus a fórum egy-egy topicja.

Oké, akkor kevésbé szimpatikus emberekre nem kérdeztél rá, ebben igazat adok.

10. tinendo (válaszként erre: 2. - 18235c4fc5)
2006. szept. 21. 12:24

"Mindenfajta közösségben vannak, akik esetleg kevésbé csípik egymást, ezt el kell fogadni. " - ez így is van, de nem kell heti 4-5x cseszegetni egymást.

Na mind1!


Hogy egyező topicot nyitottam volna? Nem hiszem.

"Beszélgessünk a fórumokrÓl!"-ra gondoltál?

Szerintem nem vág egybe a ma feltett kérdésemmel.

A ma nyitott fórumban arra vagyok kiváncsi,h. mi tetszik itt a portálon, h. van-e olyan dolog, amin pl. változtanál egy kicsit.

pl. én a hoxakasztófánál a játék elején kiírnám,h. milyen témájú a feladvány.

9. tinendo (válaszként erre: 6. - Eee466847e)
2006. szept. 21. 12:18

Köszike.

Boldog is vagyok. Tényleg tündéri :) , de sok anyuka dicsekedhet még a babájával itt a portálon.

8. tinendo (válaszként erre: 4. - Hápi)
2006. szept. 21. 12:16

Ha az adatlapod/beállítások menüre kattintasz, azon belül meg a törzstagságra(pirossal ki van emelve) ott leírja a Hoxa,h. hogyan lehet pontokat szerezni.

Hoxaksztófával, napi 1-1 fórum, szavazás, tudásbázis nyitásával, képeslap küldésével/feltöltésével...

7. eee466847e (válaszként erre: 6. - Eee466847e)
2006. szept. 21. 12:16
tinendonak írtam!
2006. szept. 21. 12:13
Nekem minden OK!Valóban sokat lehet tanulni és az a jó, ha ezt beismerjük. Összetűzés? Hát nem vérre megy a játék! Bárki tévedhet! Nekem például a szívem csücske vagy, mert akinek ilyen kis "szemefénye" van, az büszke lehet magára. Tündéri a picikéd. Boldogságot hozzá (vele!)
5. tinendo (válaszként erre: 3. - F772199837)
2006. szept. 21. 12:13

Írtam már neked,h.ha nem tetszik, akkor ne írogass.

Azért van ez a portál szerintem,h. szavazásokat, fórumokat stb. írjunk.

2006. szept. 21. 12:12
Nem tudom milyen módon lehet pontokat szerezni!
2006. szept. 21. 12:11
az, hogy folyton fórumokat nyitsz.
2006. szept. 21. 12:10

Kedves tinendo!


Mindenfajta közösségben vannak, akik esetleg kevésbé csípik egymást, ezt el kell fogadni.


Topicokkal kapcsolatban: szerintem mindenki kiválogatja közülük az őt érdeklőket, nem hiszem, hog ítélkezni kellne bármelyik felett, hiszen különbözőek vagyunk, kit ez, kit az érdekel. Akinek kisbabája van, lehet, hogy gyakrabban olvassa a babásakat, aki fogyni szeretne, az a diétásakat, aki kikapcsolódni, az játszik,és még sorolhatnám.


Az egyező topicokkal kapcsolatban: mintha a minap egy ugyanilyen topicot olvastam volna a te neveddel...

2006. szept. 21. 12:05

Van olyan fórum/cikk... , ami nem tetszik, amit nem tennél fel mégis feltette valaki.

Van(nak) olyan(ok), aki(kkel)vel nem jösz ki jól vagy nem szimpi itt a portálon?

Esetleg "összetűzésbe" kerültél vele?

Vagy esetleg van olyan, amin változtatnál a portálon?

Kiváncsi vagyok a véleményetekre!


Sok az ugyanolyan kérdés, akár fórumon, akár cikkben... Ez nem jó, de nem gond számomra.

Próbálok én is figyelmesebb lenni, de nem mindig sikerül, hisz én is ember vagyok, és mki téved.

A legtöbb cikk nagyon jó, sokat tanulhatunk belőle, a fórumok is tetszenek.

Játék van bőven, elég is lesz talán már ennyi, de ezek kellenek, egy kis kikapcsolódás sosem árt. Szerintem.

Van olyan ,aki nem a szívem csücske itt a portálon. Engem sem szeret mki, az is biztos. :(

Egy emberkének tudom,h. nem vagyok a szíve csücske, sokx emleget, persze név nélkül. Csak azt nem veszi észre,h. ő se tökéletes. Az a mondás lenne rá igaz, amiben a szálka meg a gerenda van. :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook