Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az a legcsúnyább, legdurvább dolog, amivel a párod megbántott? fórum

Mi az a legcsúnyább, legdurvább dolog, amivel a párod megbántott? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
76. pethoevi (válaszként erre: 75. - Egyszeregy)
2010. júl. 15. 16:09

az miért van,h a nők,ha megcsalják őket,a pasinak meg tudnak bocsájtani,a nőnek nem?mit érdekli azt a nőt a feleség sorsa?Nem inkább a pasinak kéne,h eszébe jusson,h hoppá,nekem feleségem van?

én nem tudnám megbocsájtani.A férjemnek nem!Miért kell mentesíteni a pasikat ilyen helyzetben a tetteik alól?Ok,bocsáss meg neki,de akkor a nőnek is!

2010. júl. 15. 12:26

Megcsalt, amikor a harmadik gyerekünket vártam, nem mondta el, bele is szeretett abba a nőbe és most, majdnem egy év elteltével is küzd az érzelmeivel. :((

És én is az enyémekkel. Meg akarok bocsátani... Hogy sikerül-e?

(Ja és persze én is azt érzem, ha neki meg is bocsátok, a kolleginának, aki a "harmadik", sose tudok szívből megbocsátani.)

74. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 64. - Pethoevi)
2010. júl. 15. 10:22

igen :)

igaz :)

73. mandulacska2 (válaszként erre: 64. - Pethoevi)
2010. júl. 15. 08:09
Ebben teljesen igazad van. Jól tetted. Csak sokan ezt nem merik megmondani a párjuknak ill. anyósuknak.
72. mandulacska2 (válaszként erre: 62. - 41b06e4c27)
2010. júl. 15. 08:07
Akkor viszont az anya hibája, ha gyerekkorában folyton elkényezteti, mindent megcsinál helyette. És a férj ugyanezt várja el a feleségétől is. Sőt, van, hogy az anyós is rátesz egy lapáttal.
71. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 70. - Azurit)
2010. júl. 15. 01:14
ez a történet sem semmi...
70. Azurit
2010. júl. 15. 00:36

A házasságunk elején flörtölgetett az egyik barátnőmmel-aki vevő volt rá...,később az egyik volt kolléganőjével is,ami"majdnem szerelem lett".

Majd megismerkedett egy nővel akinek legyezte a hiúságát az ő rajongása,és egyszer kihallgattam ahogy rólam beszélgetnek telefonon,éppen engem tárgyaltak.Este kapott egy sms-t a nőtől,hogy: -Miattam ne válj el a feleségedtől...-

Elmondása szerint nem csalt meg egyszer sem.

Nagyon rosszul esett,hogy ebben az időben szégyelt engem,nem adott puszit,és nem ölelt meg az utcán :(

Ami igazán tüske bennem,azt mondta egyszer,hogy életképtelen vagyok :(

Most pedig az a lemez,hogy mit csinálok itthon egész nap(van egy kislányunk,még kicsi).

Na egyszer ő vigyázott rá a gyerkőcre,és a gyerekvigyázáson kívül nem csinált semmit... :D

Persze a bántások oda-vissza mentek,én is mondtam neki bántó dolgokat,kettőn áll a vásár...

69. pethoevi (válaszként erre: 68. - 41b06e4c27)
2010. júl. 14. 21:55

egyet értek,de a bent munka pl egész éves és soha véget nem érő,míg a fűnyírás,kerti munka időszakos és heti 1szer kell...

az mondjuk biztos,h nekem szerencsém van:-)

68. 41b06e4c27 (válaszként erre: 66. - Pethoevi)
2010. júl. 14. 21:52
Én mondjuk úgy vagyok vele, hogy a kinti munka a férfié, a benti meg a nőé (persze, ha kertes a ház). :D Ha besegít valamiben akkor én is besegítek az ő dolgába, sztem ez így kölcsönösen egész jó lehet...
67. Darcy73 (válaszként erre: 28. - 1f90b5384f)
2010. júl. 14. 21:49

Még 2006-ban történt.Együtt éltünk,de még nem voltunk házasok.Kiderült-én derítettem ki,mert volt egy megérzésem-hogy visszajárt az exhez pár alkalommal.Full szex,no érzelem.Akkor mondtam:pakolj ha a másik kell.Maradt.Azóta semmi gond nincs,már házasok vagyunk.Ennyi tőmondatokban,de emögött nagyon-nagyon hosszú sztori van!!!

Szóval sok mindent meg lehet bocsájtani!DE!!!Ehhez két dolog kell.Egyrészt,hogy szeresd az illetőt,másrészt,hogy Ő is igazán szeressen és ezt Te is érezd rajta!Nekem már 1000x bizonyított azóta a párom,úgyhogy én megbocsájtottam neki.(Az exének nem-de ez már más kérdés.)De vannak olyan férfiak akikre ez nem áll.Én is elváltam 12 év után az első férjemtől-na Ő aztán ezerszer megbántott és elég csúnyán.Ő nem kapott esélyt,mert nem érdemelte meg.(Pedig meg nem csalt,ezt tudom.)

66. pethoevi (válaszként erre: 65. - 41b06e4c27)
2010. júl. 14. 21:49

igen

persze van,amit szívesen megcsinálok.

nem várom tőle,h mosson,főzzön,vasaljon,mosogasson (csak néha)

viszont cserébe a füvet ő nyírja.:-)(bazi nagy kertünk van)

65. 41b06e4c27 (válaszként erre: 64. - Pethoevi)
2010. júl. 14. 21:41
Szerintem meg a férfiak olyanok, ha egy új nő kerül a közelükbe, akkor próbálgatják meddig mehetnek el, hogy vajon mennyit teszünk meg értük, ha látják, hogy minden kérésükre pattanunk akkor bizony ki is használják, ha pedig nem akkor rájönnek, hogy bebukták, és maguknak kéne intézkedni..:D
64. pethoevi (válaszként erre: 62. - 41b06e4c27)
2010. júl. 14. 21:38

hihi

nálunk,amikor összeköltöztünk,elvárta volna,h én ugyan később kelek,de menjek el neki a boltba.Mondtam neki,h csak viccel,ugye?nem mentem...így ő ment.mostanában már ő jár a boltba és hoz nekem reggelit.:-)

Az a helyzet,h az anyukák eléggé elkényeztetik a kisfiukat és nem az életre nevelik.szóval sokan egy gyereket adnak át a menyüknek.Én megmondtam,h ha gyereket akarok,majd szülök.nekem TÁRS kell!!!:-)

63. pethoevi (válaszként erre: 58. - Mandulacska2)
2010. júl. 14. 21:35
a spektrumon szokott lenni a mamit akarom c. műsor.Egyszer mutasd meg neki,nézzétek meg ketten.ez is tanulságos.mi pont a múltkor láttuk,és mondtam neki,h ilyen nekem is jó lenne majd és hogy kíváncsi vagyok,h ő hogy boldogulna.Azt mondta,h jaaajj,azt nem vállalná.:-)))
62. 41b06e4c27 (válaszként erre: 60. - Mandulacska2)
2010. júl. 14. 21:34
Nekem pl. 3 bátyám van, és közülük csak egy lusta, nálunk anya mindig beosztotta, hogy ki mit csináljon, úgyhogy sztem a lustaság nem az anya hibája, hanem nekünk nőknek, ha hagyjuk a férfiakat elkényelmesedni. Pl. a legnagyobb bátyám mikor itthon lakott megcsinálgatta a dolgokat mert rá volt kényszerítve, ahogy megnősült a felesége ráhagyott mindent, meg is lett az eredménye, már kajáért sem megy ki a konyhába, mert elvárja, h a helyébe vigyék. De van ellenpélda is, másik bátyámnak, akinek következetes volt a felesége, a mai napig segít, elmosogat, feltakarítja az udvart, porszívózik stb. Szval ez sztem csak a nőkön múlik....
61. pethoevi (válaszként erre: 60. - Mandulacska2)
2010. júl. 14. 21:32

ez sajnos így van.az én anyósom is ilyen...(2 fia van és egy lánya,aki messzire költözött)

de a párom belátja a dolgokat.

jaaj,nálunk a beetetési időszak véget ért.Igazából nem magától porszívózik,de amikor megkérem,szó nélkül megcsinálja és nem hányja később a szememre.:-)

60. mandulacska2 (válaszként erre: 57. - Kamillka)
2010. júl. 14. 21:22
Akkor olvasd el Csernus Imre: A férfi című könyvét. Én most kezdtem el, neked kifejezetten hasznos lenne. Mármint abból gondolom, hogy fiú tesói vannak, és anyukája mindent megcsinál otthon neki. Hidd el, nagyon szórakoztató, és egyben elgondolkodtató is. Lényegében arról szól, hogy az ilyen családokban az anya mindent megold a fiúgyermekek helyett, és így lényegében életképtelen a fiú. Felnőttként ugyanezt várja el a párjától, amit az anyja megcsinált neki.
59. Kamillka (válaszként erre: 53. - Pethoevi)
2010. júl. 14. 21:19
Az elején ő is porzsívózott egy héten legalább 1x, vagy ha hazamentem akkor mindig meglepett azzal, hogy kitakarította a lakást, hogy ne azzal kelljen kezdenem miután visszajövök, de ellustult. Én vagyok benne a főhibás, mert jól elkapattam...
58. mandulacska2 (válaszként erre: 51. - Pethoevi)
2010. júl. 14. 21:18
Nekem azt mondta, hogy ha gyerekkel leszek itthon, úgy sem lesz más dolgom, mint a gyerek meg a háztartás, mert szerinte a kisgyermekes anyák úgyis ráérnek. Elvégre ő hozza haza a pénzt. :)))
57. Kamillka (válaszként erre: 56. - 94786a70d9)
2010. júl. 14. 21:17
Ő már 27 elmúlt mikor összeköltöztünk. Inkább arról van szó, hogy fiú tesói vannak és az anyukájuk mindent megcsinál rájuk munka mellett és neki ez a természetes. Megcsinálom, mert hiába utálok takarítani, a koszt még jobban rühellem. Csak legalább fogja be, mert köszönetet nem várok el érte (végül is kettőnkért teszem), csak vigyázzon a rendre és főleg ne szájjaljon, hogy nem csinálok semmit.
56. 94786a70d9 (válaszként erre: 49. - Kamillka)
2010. júl. 14. 21:08
Jól csináltad! Nem 1950-ben élünk, főzés,mosás takarítás, gyereknevelés és persze pluszba még mi is elmegyünk gyes után dolgozni.Az a baj,hogy a nőkben a háztartási gépet látják. A fiatal lányoktól is elvárják,hogy már 20 évesen főzzél minden félét és legyél full pedáns, de a 20 éves fiúktól mit várnak??? Semmit.Szórakozzon,mert fiatal. És a lány ne szórakozzon? Ha meg két 20 éves össze költözik,akkor történik az,mint a Te esetedben,elvárás van! Ha van gyerek ha nincs, munkamegosztásnak kell hogy legyen,legalább is szerintem. Az egyenrangúsághoz ez is hozzá tartozik.
2010. júl. 14. 21:06
a házimunkát is meg kell osztani.. igy lenne fair.!:)
2010. júl. 14. 21:04
ja és egyszer kiteregetett...:-)
53. pethoevi (válaszként erre: 52. - Kamillka)
2010. júl. 14. 21:04

nekem a párom porszívózik,amióta dolgozok.

igazából ennyit segít és évente 2szer elmosogat...de igazából már a porszívózás is jól esik.

52. Kamillka (válaszként erre: 51. - Pethoevi)
2010. júl. 14. 21:00

Soha nem ismeri be, ha téved... csak a viselkedéséből látom, hogy rájött nem teljesen Ok így a dolog. Viszont én meg visszábbvettem, csak kénylemesen csinálgatom a dolgaimat itthon:)


Azt én is megmondtam, hogy ha dolgozni fogok, akkor ő is szépen segíteni fog itthon! Ha nem, akkor maradok "házvezetőnő", de nem munka mellett. Persze ezt egyikőnk sem szeretné, úgyhogy marad az 1. variáció:P

51. pethoevi (válaszként erre: 49. - Kamillka)
2010. júl. 14. 20:37

ügyes vagy és erős!

és mi lett a vége?belátta,h nem volt igaza?

amúgy sajnos ez nagyon általános...a pasik azt hiszik,h ez semmi,mert a nőknek ez a dolguk...jajj.


én már beharangoztam neki,h ha lesz babánk,biztosan lesz olyan,h ráhagyom...nem ellenkezett.bárcsak ott tartanánk.:-)))

50. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 49. - Kamillka)
2010. júl. 14. 20:35

:))

jó kis lecke..

49. Kamillka (válaszként erre: 23. - Mandulacska2)
2010. júl. 14. 20:28
Most diplomáztam júniusban és nem azt mondta, hogy ügyes vagyok vagy gratulál vagy bármit, hanem mikor fogok már dolgozni... Hozzáteszem 21 éves koromtól főzök, mosok, takarítok rá, de szerinte ez semmi, mert csak ennyi dolgom van. (anyagilag ugyan független vagyok tőle, mert szüleimtől kapom a pénzt) Ezért viszont itt hagytam pesten csapot papot, nem vasaltam ki, nem is mostam, a lakást sem tettem rendbe, kaját sem csináltam, csak elmosogattam és hazahúztam. 2 nap múlva már hívott, hogy mikor jövök már vissza én meg mondtam neki, hogy nem mind1, ha úgy sem csinálok semmit.I..
48. f8db0709b8 (válaszként erre: 47. - Ee4c27a1c3)
2010. júl. 14. 19:38

Nagyon rendesek.

és a mi gyerekeink:)

47. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 46. - F8db0709b8)
2010. júl. 14. 19:37

ez szuper .)

tényleg rendes volt tőle :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook