Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek a paleolit diétáról? fórum

Mi a véleményetek a paleolit diétáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
16. Ditta67 (válaszként erre: 13. - Chrysstina)
2012. febr. 27. 19:39

A másik paleos fórumon ajánlotta valaki a fasírtot zöldségreszelékkel keverve a húst.

Kipróbáltam,tényleg jó!

15. 2e087c13ad (válaszként erre: 1. - Dödike)
2012. febr. 24. 09:27
Újabb baromság!
14. Ditta67 (válaszként erre: 13. - Chrysstina)
2012. febr. 24. 09:22

:-))))Jöhetsz!

Bár a 18 éves "kisfiam" mennyiséget termel be mindenből!

13. Chrysstina (válaszként erre: 12. - Ditta67)
2012. febr. 23. 12:41
Megyek hozzátok vacsira :)
12. Ditta67 (válaszként erre: 10. - Chrysstina)
2012. febr. 23. 11:45

Én tegnap baconbe tekert aszalt szilvát csináltam,paszternák pürével.

Ma marhasteak lesz párolt káposztával.

11. Chrysstina (válaszként erre: 8. - Sarika54)
2012. febr. 22. 05:36

A mozgást csak javasolni tudom!

Anélkül nekem sem menne. A cukorbeteg diéta egyik fele a mozgás. A másik a paleo.

10. Chrysstina (válaszként erre: 9. - Ditta67)
2012. febr. 22. 05:34
Köszi. Igyekszem. Azért is írom, hogy mit eszek, mert néha nincs ötletem, akkor visszaolvasok. :)
9. Ditta67 (válaszként erre: 7. - Chrysstina)
2012. febr. 21. 18:57
Én is megnéztem a naplódat!Ügyes vagy,még kajaötletet is loptam,amit már régen nem ettem.
8. Sarika54 (válaszként erre: 7. - Chrysstina)
2012. febr. 21. 18:47
Kedves Chrysstina gratulálok nagyon ügyes vagy,megnéztem a naplódat.Én is cukorbeteg vagyok azért csinálom most már négy hónapja a paleo diétát én már inzulinos cukorbeteg vagyok nekem már nehezebben áll be a cukorértékem pedig én is a paleó szerint étkezek nagyon ritkán csábulok el,talán egy kicsit az adagokat kellene csökkentenem ez okoz kis gondot,de amióta a diétát csinálom sokkal jobb a közézetem és fittebb vagyok mint előtte, nekem is ismét a mozgásra kellene ráállnom akkor az értékeim is még jobbak lennének.És ami igaz ezt az étkezést már nem tudob abbahagyni az biztos és cukorbetegként is lehet liszt,cukor,burgonya,rizs nélkül élni a szükséges ch-t gyümölccsel és zöldséggel lehet pótolni.Én is csak ajánlani tudom ezt a diétát.
7. Chrysstina (válaszként erre: 1. - Dödike)
2012. febr. 21. 17:19

Kb 1 hónapja csinálom, és érdekesnek tartok benne dolgokat.

Próbálok a hétköznapi alapanyagokból főzni, és mivel nagyon sok a tiltás benne, elég sűrűn ismétlődnek az ételek.

De! Nekem orvos javasolta, a csökkent glükóztoleranciám kezelésére. Ha nem így lett volna, tuti nem vágok bele. Nem fogyok tőle, amit fogyok, az a futástól van. (Mondjuk sokat nem is szeretnék 59 kg-ből fogyni.)

Mivel sok zsírt és olajos magokat eszik az ember, mitől is fogyna? Max attól, hogy ezek az ételek eltelítik.

Akkor nem kívánom a vacsit, ha délután futok.

Szóval, csak óvatosan vele.

Ha érdekel miket eszek, nézd meg a naplóm. Vagy keress rá a paleo ételeket kiszállító cég menüjére...

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Dödike)
2012. febr. 21. 11:06

Nem diéta. Életmód, egy szemlélet, irányzat. Szerintem aki áttér rá, nem fog már a régi módon étkezni többé, ez is megkülönbözteti a diétáktól. Én pl. soha többé nem tudnék visszatérni a fehér cukorra és a finomított fehér lisztre. Először talál különösnek találod, hogy egy süti nem lisztből van, hanem pl. darált dióból, én azonnal megszerettem. És valóban sokkal jobban is vagyok. Vannak kilengéseim, mert pl. a lencséről, a chilis babról nem szeretnék lemondani.

Nincsenek kőbe vésett szabályok, annyit vegyél át belőle, amennyi jól esik. Akkor rájössz hogy jó, de ha rögtön kiiktatsz mindent, amit nem ajánl, akkor hamar tele lesz a hócipőd a kötöttségekkel.

2012. febr. 21. 10:50
Más diéta az állati fehérjét is károsnak tartja pl.húsok
4. Ditta67 (válaszként erre: 1. - Dödike)
2012. febr. 21. 10:49

Van paleos fórum!Ami érdekel,ott megtudhatod!

Jó tapasztalataink vannak!

A tejről is olvashatsz visszább a fórumon részletesen.

2012. febr. 21. 10:49
Én sem értek egyet abban, hogy a rizs és a köles fogyasztását sem engedi.
2012. febr. 21. 10:46
vannak olyan elemei, amik szimpatikusak, (finomított cukor, fehér liszt fogyasztása szerintem sem a legjobb) viszont a tejtermékek elhagyása szerintem csak a népesség egy részénél indokolt
2012. febr. 21. 10:19
mi a véleményetek a paleolit diétáról?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook