Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a férfiakról, akik sminkelik magukat? fórum

Mi a véleményetek a férfiakról, akik sminkelik magukat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
10. erikpipi (válaszként erre: 5. - Ronybaby)
2010. szept. 11. 12:13

A metroszexuális nem buzi, csak kirívóan sokkal jobban ad magára.

Az meg, hogy esetleg festi a körmét, hát tegye ha neki az tetszik.

Manapság minden divat.

30 éve ha borotvált voltál megszóltak, ma meg mindenki azt hiszi, hogy ha nem vagy sima mint a babapopsi, akkor nem is adsz magadra. Megjegyzem micsoda marhaság, hogy valaki attól ápolt, ha borotválkozik, vagy gyantáztat. Láttam én már magára adó büdös embert is, mit em ért a sima hónalj...

9. 763327c8a1 (válaszként erre: 8. - Sunshine24)
2010. szept. 11. 12:08

Szerinted csak az adhat magára, akinek bronzbarna és babapopsi simaságú a bőre, egy flakon zselé van a haján , illetve nőket megszégyenítő módon sminkli magát?


Ha mindig ez lett volna az etalon akkor már régen kihalt volna az emberiség.


Ez az egész a jelen korunknak egy hülyesége, és lassan oda jutunk, hogy a velem szembe jövő emberről már nem tudom eldönteni, hogy férfi vagy nő az illető.

Mert sem az öltözködésében sem a viselkedésében nincs semmi férfiasság.

8. sunshine24 (válaszként erre: 7. - 763327c8a1)
2010. szept. 11. 12:02

Tudod, kinek a pap, kinek a papné...

Nekem tetszik speciel, ha egy férfi ad magára. Másnak meg más tetszik, ennyi.

2010. szept. 11. 11:59
Az a baj, hogy olyan világot élünk, mikor a férfit lassan nem lehet megkülönböztetni a nőtől.
6. 0c49369de6 (válaszként erre: 1. - Kissa18)
2010. szept. 11. 11:57
Szerintem szánalmas... egy a lényeg, hogy ápolt, és jó megjelenése legyen...
2010. szept. 11. 11:57
Aki körömlakkot meg szemceruzát használ az meleg, mint a kályha! A többi okés! :DD
2010. szept. 11. 11:56
Férfiként nagyon nehezen tudnám magam elképzelni, hogy ott állok a tükör előtt és festegetem magam, vagy éppen habtestemről a szőrt borotválom lefelé.
2010. szept. 11. 11:54

A körömlakk és a szemceruza az gáz!

Azt én nem is hiszem el, hogy nem meleg. Hacsak nem színpadi fellépése van. :) A gyanta meg a szájfény, de inkább Labello az még belefér.

2010. szept. 11. 11:53
Kozmetika, gyanta nekem teljesen okés, ma már szinte elvárás is. Nekem még a szemceruza is belefér, vannak olyan stílusos férfiak, akiknek jól tud állni.
2010. szept. 11. 11:52
Nem a homoszexuális férfiakra gondolok, hanem azokra, akik a nőket szeretik, de kicsit sminkelik magukat (szemceruza, szájfény, körömlakk), meg gyantáztatnak, meg kozmetika,stb...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook