Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményed az újságokban található tesztekről? fórum

Mi a véleményed az újságokban található tesztekről? (beszélgetős fórum)


1 2
2006. nov. 10. 09:30
Nívósabb lapokban esetleg vannak igazi tesztek, különben nagy átverés az egész.
15. DODICA
2006. nov. 10. 09:02
Ha van időm, kitöltöm, de csak a játékszenvedélyem véget. :)) Úgyis tudom, hogy az arany középútba fogok beleesni...:)
14. Venes
2006. nov. 10. 07:46
Nagyon lehet érezni, szerintem, hogy mi fog kijönni végeredmény képpen. És az én esetemben az jön ki ami vagyok, legtöbbször. Egyébként mint átható, mindig kitöltöm, de igazából nem tudok az eredménynek annyira örülni és le sem tud tőrni, számomra nem fontos, csak egy kis időtöltés.
13. mti
2006. nov. 9. 17:50

Szinte mindig kitöltöm, de gyakran csodálkozom -ez lennék én?

Szerintem nem túl alaposak, nem lehet rájuk adni.

2006. nov. 9. 17:44
Ha van kedvem, akkor kitöltöm, de általában ez nem jellemző.
11. Ekka
2006. okt. 5. 16:29
Ha valami érdekes témát találok kitöltöm:)
2006. okt. 4. 13:42
Legtöbbször kitöltöm, mert kíváncsi vagyok a végeredményre.
2006. okt. 4. 13:29
Kitöltöm,kielemezem,de az életem egyik sem befolyásolja.
2006. szept. 3. 12:29
Általában mindet kitöltöm, de szinte mindig valami köztes állapotban leledzem. Egyik sem igaz szó szerint rám. Selejt vagyok?
2006. aug. 24. 14:29
Ha utamba akad egy, akkor általában kitöltöm, főleg, ha érdekel is a téma, amiről szól a teszt...
2006. aug. 24. 14:28
Huh, régen én is mindent kitöltöttem, még a "tényleg jó a kapcsolatod?" félét is, holott nem is volt pasim, nyilván a szuperálompasi jellemzőivel kitöltve, és mindig marhára meg voltam elégedve az eredménnyel :DDD, nade felnőttem, és manapság mosolygok csak ezeken a teszteken :)
2006. aug. 24. 12:59
Ez sok mindentől függ, amikor olyan témában találok, ami érdekel, akkor kitöltöm és nagyon kíváncsi vagyok mindig a végeredményre. Általában az jön ki, amire számítok és ezzel még jobban meggyőződőm, hogy tisztában vagyok önmagammal.:)
2006. aug. 16. 15:59
Imádom őket!!!
2006. aug. 16. 15:46
Ha úgy adódik kitöltöm, de többnyire nem az jön ki, amire számítok, vagy ami rám igaz lenne.
2006. aug. 16. 15:28
Szórakozásnak szerintem elmennek, de én nem hiszek ezeknek a teszteknek, mert nem igaz, hogy pl. csak 4 ember típus van(most csak mondtam egy számot), de néha jót lehet rajtuk nevetni, hogy mennyire más jön ki mint a saját jellemünk.
2006. aug. 16. 14:59

Ki szoktad őket tölteni? Szerinted mindig az az értékelés jön ki, ami ránk igaz?


Tini koromban, szinte minden tesztet kitöltöttem a tini magazinokban. Ma már felnőtt fejjel nem töltögetem ki őket. Sokan csak úgy töltik ki őket,h. megnézik az értékelésnél mi a jó nekik. Badarságnak tartom ezeket a teszteket, nem a valóságot mutatják.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook