Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed arról az ötgyermekes anyukáról, akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal, mégis kétrészesben napozott a strandon? fórum

Mi a véleményed arról az ötgyermekes anyukáról, akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal, mégis kétrészesben napozott a strandon? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
223. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 221. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 7. 20:43
Intelligens :)
222. unom (válaszként erre: 218. - Grizus)
2014. aug. 7. 20:43
Én meg teszek az ilyenekre. Bármelyiknek vissza lehet szólni úgy, hogy legközelebb meggondolja, megéri-e bunkónak lenni.
221. 6fef80bd7d (válaszként erre: 216. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 20:39
te melyik vagy? intelligens v. bunkó?
220. 6fef80bd7d (válaszként erre: 219. - Tamtamano)
2014. aug. 7. 20:37
:DD
219. tamtamano (válaszként erre: 1. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 20:35
Aki emiatt szól be.. azt meg kéne etetni gyilkós galócával...
218. grizus (válaszként erre: 216. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 20:33
Na ezért nem fogok a siófoki strandra menni, hanem inkább valami csendes helyen keresek egy eldugott strandot. Mert a balcsizáshoz azért nekem is jogom van.
217. unom (válaszként erre: 216. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 7. 20:30
A szellemi igénytelenség nagyobb gáz szerintem. Aki beszólogat a másik külsejére az szellemileg igénytelen.
216. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 209. - Jstefan)
2014. aug. 7. 20:28

Én nem járok strandra már pár éve...de a férfiismerőseim folyamatosan mesélik, milyen "moslék" nők teszik közszemlére a testüket. Lógó mell, narancsbőrös popó, szőrös láb stb... Vagy pl. nők (még idősebbek is) elmesélik, milyen undorító férfiakat láttak kint, akiknek pl. "lóg a csöcsük", nagy sörpocakjuk van, gombás körmük....

Az emberek tehát nézik, megnézik egymást. Az intelligensebbek csak odapillanatanak, a bunkóbbak megjegyzést is tesznek.

Tény, hogy nem szép dolog, de az igénytelenség sem az. Mert ezeknek az esztétikai problémáknak jó része ebből fakad.

2014. aug. 7. 15:31

aztan meg jonnek a santak, vakok, benak, kerekesszekesek, kemoterapiasok, csonkoltak, downkorosok es egyebek kigunyolasa???


[link]

214. grizus (válaszként erre: 209. - Jstefan)
2014. aug. 7. 00:35
Neeem! Ne túlozz. Csak szimplán bunkó, "csupán" erről van szó. A súlyosan beteg kifejezéssel ne dobálózzunk.
213. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 212. - Bártfai Andrea)
2014. aug. 7. 00:23
:))
2014. aug. 6. 21:06

Én már régen elvesztettem bájam,

Nem érdekel, ha valamiből kibújik a hájam!

Nem érdekel a narancsbőr és a csíkos hasam,

Az sokkal nagyobb baj, ha nincs egy árva vasam!

Ha megszólna valaki, - teljesen hiába,

Végigmérném, s elküldeném őt a bús fenébe! DDDD...

211. WTFISCH
2014. aug. 6. 01:13

csak simán szánalmas.


[link]

210. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 209. - Jstefan)
2014. aug. 5. 22:43

Ez így egy kicsit erős, de te tudod...

Azt hiszem, nem érted a lényeget.

209. jstefan (válaszként erre: 1. - Gyilkos Galóca)
2014. aug. 5. 22:13
Akinek rossz véleménye van az olyan ötgyermekes anyukáról akinek a hasa tele van terhességi csíkokkal és kétrészesben napozni merészel,aki ezt szóvá teszi az egy paranoiás, primitív, súlyosan beteg állat!!!
2014. aug. 5. 20:00

na es?? nem tiltja a torveny;

senkinek semmi koze hozza, nem fertozo;

akinek meg nem tetszik, csukja be a szemet!

akkora sajtopert akasztanek a nyakaba, hogy elete vegeig nyoghetne a karteritest!!

de neked is hibadzik valami - kedves forumindito!

nem tetszik a szemed allasa!!

2014. aug. 5. 18:45
és akkor mi van? jól teszik.
206. 6b006fc769 (válaszként erre: 143. - Unom)
2014. aug. 5. 18:44
Így van:)
205. 6b006fc769 (válaszként erre: 97. - Emagdi)
2014. aug. 5. 18:40

Bántalmazni? Ugyanmár.

Amúgy bunkónak lenni sem esztétikus; Ha valaki az ostobaságát és bunkóságát teszi közszemlére, viselje ő is a következményeit.

204. gribedli*** (válaszként erre: 198. - Kriszta773)
2014. aug. 5. 18:34

Megelőzéssel azért nem törvényszerű, hogy ugyanannyi lesz. Lesz, ha hajlamos, de kevesebb és vékonyabb. A már meglévőkön lehet halványítani glikolsavval, plusz a barnuláskor ugye ott nem barnul, ezért ott önbarnítózni lehet. Ha nem elég a glikolsav, mert annyira mélyek és szélesek, a mikroliftinggel lehet rajta segíteni, pici 1mm átmérőjű pöttynyi bőrdarabkákat kicsippentenek (többszázat, megfelelő távolságban egymástól) és ez pont úgy hegesedik, hogy kisebb lesz a stria de nem lesz nyoma a kicsippentett bőrnek. Minden kezelés után kisebb és észrevétlenebb lesz a stria.


Mindezek a megoldások azoknak jók, akiknél nincs szükség hasplasztikára, hiszen pár stria miatt felesleges egy 20-30 centis hosszú heg a hason (pláne, hogy nem tünteti el az sem, csak lejjebb húzzák, egy részét távolítják csak el). Meg tényleg nem mindenkinek lóg a bőre attól, hogy striás, mert van, hogy mindent leszámítva egész rugalmas marad. Más testrészen is nagyon hatásos.

203. hulló csillag (válaszként erre: 176. - Emagdi)
2014. aug. 5. 18:19
Szerintem itt a lényeg, hogy "ha nehezen tűri".. de miért kellett volna előre tudnia, hogy majd alázni fogják őt a strandon? hiszen nem az az elfogadott viselkedés, hogy gúnyoljuk egymást a nekünk nem tetsző hibáik miatt.
202. gribedli*** (válaszként erre: 190. - 569a7df0cf)
2014. aug. 5. 18:17

Ha erre ment ki a játéka és el is fogadja, akkor hipokrita.


Cindy Crawfordnak is striás és szottyadt a hasa. Van is pénze megcsináltatni, lenne olyan doki is, aki ingyen megcsinálná reklámért cserébe (mégiscsak Cindyről van szó, nem valami ismeretlenről). Mégis, ő nem teszi. Példás nő, mert egész életében sportolt, folyamatosan diétázik, egyszóval következetes nő, de a tipikus példája annak, hogy van, amikor ez sem elég, ha olyan a kötőszövete valakinek. Ő mediterrán típus, ezzel kicsit megszívta kötőszövet terén. Ja, azért írtam mert felveszi a bikinit, szottyos pocival is, mégis egyike maradt azoknak, akit valahogy nem szól meg a nép, egyszerűen mert nem izél túl sokat rajta, ott van a stria oszt kész, bulizik a jachtján ugyanúgy, ki nem sz.rja le mottóval!:DDD

201. selena78 (válaszként erre: 193. - Emagdi)
2014. aug. 5. 18:17
Leírhatod százkettedszer is, én speciel akkor sem értem, hogy miért kellene belátó legyek olyanokkal szemben, akik csak úgy szórakozásból sértegetnek.
200. Pipi57
2014. aug. 5. 18:16

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

AkiNek terhességicsíkjai vannak, az nem mehet strandra?

Azt vesz fel amit akar,amiben jól érzi magát.

Nincs az előírva sehol hogy ki mit ,mikor és hol vehet fel!

Egyáltalán maga a fórum téma is, több mint furcsa:)

2014. aug. 5. 18:11
Nem olvasom végig a fórumot,csak leírom a véleményemet.Nekem egy gyerekem van,de terhességi csíkom sok.Mégis,ha mentem strandra,kétrészesben mentem.Most is abban mennék,ha nem hiányozna egy alkatrészem.Én ebben nem látok semmi kivetnivalót,főleg nem undorítót!!
198. kriszta773 (válaszként erre: 196. - Jasmine77)
2014. aug. 5. 17:48
szerintem nincs semmi mesterkélt abban a képben, csak hülye szögből van fotózva, napfény is pont odavág. valószínűleg "életben" még ennyire sem látszanak a csíkok, mint így. a csíkok ellen meg úgy tudom, semmit sem lehet tenni, akinek olyan a bőre, és hajlamos rá, az kenegetheti bármivel, ha hirtelen nyúlik a bőre, például terhesség vagy hízás esetén, megreped. nehogy már összehasonlítható legyen egy kövér, elhanyagolt testű emberkével egy striás bőr :)
2014. aug. 5. 17:42

Csak néhány hozzászólást olvastam vissza.


Van, aki egy gyermek után is nagyon striás. És babacsíkoknak hívja, mert számára a gyermeke a legfontosabb.

196. Jasmine77 (válaszként erre: 189. - Kriszta773)
2014. aug. 5. 16:28
Bocsika ... de annyit tudsz a hozzáállásomról, amit itt a szavaimból kiolvastál, vagy ki akartál magadnak olvasni. Nem általánosságban a striás hasúakról és egyéb kisebb esztétikai hibákkal rendelkező emberekről írtam. Én elsősorban arról a képről, ami a szóban szereplő cikkhez mellékelve volt. Szerintem ez igenis ritkaság, már-már mesterkélt. Mintha úgy szerkesztették volna. Másodsorban pedig, az én hozzáállásom az, hogy bár nem a külső érték, inkább a belső számít, de ha valakit zavar, hogy kövér, vagy ilyen-olyan, és TEHET érte, hogy ne legyen olyan, (nem arról beszélek, aki nem tehet róla), az magára vessen hogy olyan. Vagy elfogadja magát olyannak, amilyen, vagy tesz ellene. Szerintem manapság a fiatalok körében azok, akik bátran felhúzzák a haspólót és csípőnacit, és még télen is kibuggyan a hájuk, azok NEM ÖMBIZALOMHIÁNYOSAK!!! :-) ugyan már, akkor fel se venné :-) aki pedig az, az nem jár ízléstelenül.SOHA, de SOHA nem tettem megjegyzést még és bámultam volna, aki ilyen.
195. unom (válaszként erre: 193. - Emagdi)
2014. aug. 5. 15:37

Mindenkivel az anyanyelvén kell beszélni. Egy bunkó nem ért az udvariaskodásból.

A kamaszok most megtanulták, hogy ez elfogadott viselkedés, folytatni fogják, amíg valaki nekik érthetően nem magyarázza el, hogy nem az.

194. emagdi (válaszként erre: 190. - 569a7df0cf)
2014. aug. 5. 15:36

az tuti :)))

hát reméljük legalább ennyi haszna lesz belőle.


(mert ezentúl ha kimegy a strandra, már nemcsak a rondahasú nő lesz, hanem a rondahasú nő aki a tévében feltűnősködött :))

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook