Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a mostani rajzfilmekről? fórum

Mi a véleményed a mostani rajzfilmekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. febr. 11. 17:15
nem gyerekeknek valók
2008. febr. 11. 17:06

A családban az egyik kisfiú 8 éves egy vasárnap de. ker.csatornán olyan mesét nézett, hogy lerágta a pólója nyakát.

De nem örömében.

A sam, a thomas azt mi is szeretjük.

2008. febr. 11. 07:04
Némelyik olyan brutális,hogy ha ma lenne pici a gyerekem szelektálnék köztük!!
45. 14775640c4 (válaszként erre: 44. - Éden74)
2008. febr. 11. 07:02

hát igen

nálunk is a gyerek már tudja mit akar nézni és mit nem

pl. az eperke és barátai és a lovasklub, a thomas meg a sam a tűzoltó szerintem aranyos kis mesék.

attól mert modernek vannak benne aranyosak. és ha a gyereket ugy neveli hiszizni sem fog mert ugy is tudja ha akarom megveszem ha nem akarom akkor nem..

44. éden74 (válaszként erre: 42. - Tengericsillag)
2008. febr. 10. 22:01

szia.

Jó az ahogyan neveled a gyerekedet(idet).De ne felejtsd el a gyerekek egymásközött nagyon kemények.

Akkor ti a mecibe sem járok?A Vukot mi is szeretjük de haladni kell a kórral.Tudod régen 50 fillér volt egy gombóc fagyi.

Engedni kell, de válogasd ki, hogy melyiket.Én így csinálom.Elmagyaráztam, hogy azt miért ne nézze.A C.N. viszont nem nézzük.

43. 14775640c4 (válaszként erre: 42. - Tengericsillag)
2008. febr. 10. 16:54

szia!

nálunk megy a minimax és mégsem hisztizik a gyerek a reklámban látott cuccokért.

szerintem meg lehet mondani a gyereknek hogy ezt most nem veszem meg kislányom mert nincs pénzem.

én pl. a kezdetektől fogva ugy nevelem őket, hogy én döntöm el mit vegyek meg és mit nem.és akárhány rajzfilm után megy is areklám sosem követelnek. de a boltba sem

szerintem ezért nem kell tőle eltiltani a modern rajzfilmeket. de persze csak módjával.

én sem szeretem némelyik mesét de hát ez van. de inkább a minimax mint a C.N.

a lányom pl. mint mondtam nagyon szereti a barbis meséket dvd-n.a 12 táncoló hercegnő a és a többi hasonló gyönyörű mesét,azért a modern világban szükség van ilyenekre is. és nem minden modern rajzfilm sem hülyeség csak mert modern.

2008. febr. 10. 15:03

Sziasztok!Mi egyáltalán nem nézünk rajzfilmet a tévében,pláne a minimaxot nem.Nekem ellenszenves a sok gyerekhűlyítő reklám,aminek sok szűlő pénztárcája issza a levét.Lehet vannak rajt aranyos filmek ,de majd ráérünk erre később.Dvdn a Vukot nézzük,együtt a gyerekkel mert mi (szülők)is igen szeretjük.

Amikor a boltban (több száz forintos)disneys újságért,spongya bobos nyalókáért és társaiért hisztizik a 3 éves gyerek,bizony örül a lelkem,bár sokan hűlyének (esetleg gonosznak,szigorúnak,maradinak) néznek ezért,hogy nálunk nem néz a gyerek minimaxot,és nem eszik mellé chipset.

Persze a régi rajzfilmeket mint a kockásfűlű nyúl,Lolka és Bolka,Futrinka stb. nagyon is jónak tartom,de nem egy 2 éves gyereknek,neki még MESEHALLGATÁSRA van/lenne szükségük.

Ne felejtsük a MESE és a RAJZFILM közt óriási különbség van.

Bocs hogy ilyen hosszan fogalmaztam.

2008. febr. 10. 11:55
Lányom szerint unalmasak mert a NICKELODEON-t kitilotották,de a kisebbek biztosan kedvelik a többi rajzfilmeket.virlane
40. 14775640c4 (válaszként erre: 39. - Nóri72)
2008. febr. 8. 11:42

a férfiak később érnek:DDDD

a bölcsibe is azt mondták :DDD

2008. febr. 8. 11:34
Én már tépem a hajam a cn-től, viszont a gyerekeim nézik, mert az apjuk szereti. Hogy magyarázzam el egy 36 éves férfinak, hogy ez a csatorna "nem egészséges" ?????
38. 14775640c4 (válaszként erre: 37. - 0c97fbb607)
2008. febr. 6. 12:43

a tiltott gyümölcs :))

mondjuk nekem szerencsém van mert valahogy nem jön be nekik, igy maradnak a minimaxnál.

még ott elfogadhatóak a mesék,némelyikük egész aranyos. persze ott is van olyan ami annyira bugyuta hogy inkább ne is nézzék

2008. febr. 5. 23:08

Szoktak átjönni a szomszéd gyerekek hozzánk játszani és nekik sem engedik nézni a cn-t.De olyan élménnyel meséli az egyes részeket ,mint az állat.

Na ,mondom,hát te ezt meg honnan tudod,hisz nem is láttad még!:)))

De ,titokban mindig ezt nézem:D

36. Eve20
2008. febr. 5. 23:05
Én meg félreértettem az egészet, nyugi, én végig kukucskát védtem, nem kotkodáékat:))) No sebaj!:D
35. RLindi (válaszként erre: 31. - RLindi)
2008. febr. 5. 15:48
Kukori és K.helyett Boci és Pipire gondoltam itt is...
34. RLindi (válaszként erre: 30. - RLindi)
2008. febr. 5. 15:48

Bocsi,nem erre gondoltaím.Boci és Pipi..Kukori és Kotkoda SZTEM IS ARANYOS!

Ja a Vukk nálunk is nagy kedvenc..

33. Eve20 (válaszként erre: 30. - RLindi)
2008. febr. 5. 15:44

Hát nem tudom... Szerintem aranyos mese, semmi erőszak, tanulság is van mindig benne. Rosszra nem tanít az biztos.

A régi magyar mesék közül a Vuk, és a Szaffi van meg, különben Disney pártiak vagyunk. Egész kis gyűjteménye van már a fiatalúrnak mese dvd-ből:) Én mondjuk szeretem a meséket, pláne ha egy kis humor is van benne, fiam szintúgy. Ma például a Vukon jókat vihogtunk:) A "nem láttál még macskát, kicsikém?" részen, mindig borulok, olyan jópofa!:D

32. 14775640c4 (válaszként erre: 29. - C6b27363e5)
2008. febr. 5. 15:18

a cd-s mesék tényleg jók,azok vannak nekünk is, csak egyelőre a nagy hallgatja végig a kicsi felénél elmegy

ezeket is a netről szedem

a szabó gyula meséi a kedvenc ebben a témában

31. RLindi (válaszként erre: 30. - RLindi)
2008. febr. 5. 15:15

Meg a Spongya Bob..sztem totál nem gyerekeknek valók ezek,az én kislányom pl.megijedt amikor először megláttam.

Anno az unokaöcsém épp ezen a Kukor és K.dologgal kapcs. lepett meg.

Normálisnak vette,h.1 kakas meg 1 tehén testvérek, egy pár láb gyerekei. No comment:-S

30. RLindi (válaszként erre: 27. - Eve20)
2008. febr. 5. 15:13
Hát pl.Kukori és Kotkoda..nincs ott karika pedig ritka nagy baromság.
29. c6b27363e5 (válaszként erre: 24. - Eve20)
2008. febr. 5. 15:09

A mai mesék nagyon durva erőszakos mesék

Minimax meséi nagyon aranyosak

De szívesében vásárlok DVD, amiről tudom, mi van benne

Nagyon sokk régi mesét lehet kapni

Ludas Matyi, Tom és Zseri, Kúkori és Kotkoda stb. amiről tudjuk, hogy mi van benne és inkább mese csatorna helyet 1 DVD.

Bár megkel mondanom én meséket inkább hallgattatni, szeretem a gyerekeimmel cd cd-én is remek meséket lehet kapni.

Persze 1 nap 1 DVD nézhetnek, és nem nagyon hiányzik nekik a tévé

2008. febr. 5. 15:02
én ha tehetem minden animációs mesét a netről szedek le. eddig mind megvan amit eddig kiadtak. és nézhetőbbek mint a rajzfilmek a tv-ben
27. Eve20 (válaszként erre: 25. - RLindi)
2008. febr. 5. 15:01
Azért is mondtam, hogy ott van a bizonyos karika, tehát nem is kicsinek való. Az Inut azért néztük, mert két Kukucska(nem korhatáros) rész között volt egy:) Különben a többit mi sem hagyjuk.
2008. febr. 5. 15:00

sziasztok!

a gyerekek minimax pártiak!

ott még egész elfogadható rajzfilmek mennek.

de a többin....

inkább no comment

szóval minmax ezerrel,de abból sem mind.legutoljára az eperke és barátai volt a menő meg a lovasklub a nagynak,ill szintén a nagynak a barbie mesék minden mennyiségben , meg egyéb animációsak,pl a táncoló talpak , arthur és a villangók,meg pl a shrek.ill. egyéb mesék.a kicsinek a verdák nagyon, meg a thomas összes.

25. RLindi
2008. febr. 5. 14:59

Nagyon-nagyon kevés jó mesét készitenek manapság,olyat ami igazán a gyerekeknek való.

Ami új és sztem nagyon aranyos az Eperke.

Én semmiképp nem engedném,h. a kislányom ezket a Idióta japán harcoló meséket nézze. Annyi aranyos mese van! Kisvakond,Kukori és Kotkoda-ezeket nézte legutóbb:-)

24. Eve20 (válaszként erre: 4. - 0c97fbb607)
2008. febr. 5. 14:57

Ezeket én is ellesem:) Az Inuyasha-n múltkor olyan, de olyan jót röhögtem!:D A fiam miatt kellett mindig odakapcsolni este, mert nagyon szerette a Kukucskát!:D Én is jókat röhögtem rajta.

Ami meg nem picinek való, ott a bizonyos karika, és mellesleg este indul csak el ez a csatorna.

A minimax-os mesék ellen meg szerintem semmi kifogása nem lehet az embernek. Semmi erőszak, és a legtöbb igényes, érdekes, és a jóra tanítja a kicsiket.

2008. febr. 5. 14:49
durvák, tele erőszakkal! betiltanám őket
2008. febr. 4. 18:30
A 2éves gyerekem szerint "gáz".Remélem később is így fogja gondolni.
21. LoLiNa (válaszként erre: 18. - 0260f21e84)
2008. febr. 4. 14:41
én is ezt teszem, ma épp a Vili a verebet néztük meg :)
2008. febr. 4. 14:41
Hát..ami a Cartoon Network-öt illeti,eléggé erőszakosnak tűnik,pedig lehetne vele sokat angolozni.A Minimax-on lévő mesék jónak tűnnek.
2008. febr. 4. 14:29
Nagyon gáz!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook