Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a titka annak hogy valaki vonzó legyen? fórum

Mi a titka annak hogy valaki vonzó legyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. júl. 8. 17:08
Nincs titka..
2013. júl. 8. 17:06
Ezt a cikket találtam: "Nem minden a külső: a párkeresés során a kisugárzás, a személyiség és a stílus is sokat nyom a latban. Bizonyos nőkön szinte minden férfi szeme megakad, másokat azonban nehezebben vesznek észre."
85. Briell14 (válaszként erre: 84. - 55416fb8e2)
2013. júl. 3. 07:07
Milyen szépen összefoglaltad az utolsó mondatodban. :)
84. 55416fb8e2 (válaszként erre: 82. - Tuskoledi)
2013. jún. 30. 10:34

de osszehasonlithato a cipovasarlassal :) csak a vasarlasnak akadalya lehet az anyagiak, a zabalasra senki nem kenyszerit. attol, hogy enni jo es konnyu tulzasba esni, attol meg nem lehetetlen feladat lemondani a tul sok kajarol, es mindenkinel csak magan mulik, hogy megeszi-e a masodik, harmadik, negyedik szelet pizzat, tortat vagy nem :)


az eredeti kerdeshez, szerintem nincs titok, akkor lesz valaki vonzo, ha apolt, csinos, megtalalja magan a szepet, kihangsulyozza, es torekszik arra, hogy kihozza magabol a legjobbat kivul-belul

2013. jún. 30. 08:15

No voltam én soványan is boldogtalan és dagadtan is happy. Elég érdekes, hogy miközben a harmadik világ fele éhenhal addig a "felvilágosult és haladó" Európában minden második nő fogyókúrázik.

Ami amúgy nem szükséges, hanem elsősorban egy hamis ideálra alapozott társadalmi elvárás: Aki sovány az baró, aki dagadt az kuka. Francot.Van aki ilyen, van ki olyan és ameléy állapot nem kóros - pszcihésen sem - az valószínűleg egészséges, mert a természet ritkán babrál ki a emberrel. Hacsak bele nem avatkozunk...

82. tuskoledi (válaszként erre: 81. - 55416fb8e2)
2013. jún. 30. 07:52
Én úgy gondolom, hogy a duciknak az egyik legnagyobb ( ha nem a legnagyobb)örömforrásuk a táplálkozás és bizony nehezükre esik ésszerűen hozzáállniuk. Nem összehasonlítható a cipővásárlással.
81. 55416fb8e2 (válaszként erre: 80. - Tuskoledi)
2013. jún. 29. 21:13
szerintem az ket kulon dolog, hogy valakinek fogynia kell, es azert dietazik, vagy valaki nem zabal, es tartja a sulyat :) az ember szervezete mar csak ilyen, ha tobbet eszik, mint amennyire szuksege van, hizik, ha annyit, akkor nem :) ha valaki attol keseru, mert nem ehet tobbet, mint amit a szervezete kivan, olyan, mintha attol lenne folyton keseru, mert nem veheti meg az osszes cipot, ami tetszik :) a taplalkozashoz is esszeruen kell hozzaallni, nem lehet kizarolagos oromforras :)
2013. jún. 29. 20:12
Nyilván nem lehet megállapítani, hogy "munka" vagy genetika miatt vékony-e valaki, én csak azt taglaltam, hogy sok nőnek keserű hangulata lesz attól, ha diétázik, megvonja magától a kedvenc kajáit. Mint ahogyan nekem is. Ezért inkább nem is diétázom, mert akkor reszkessen a világ:-)
79. f758a7200f (válaszként erre: 70. - Tuskoledi)
2013. jún. 28. 09:07

Mert te meg tudod allapitani egy vekony csajrol, hogy genetika miatt ilyen vagy csak nagyon sokat dietazik, hogy mindezt megtartsa?


Csak azert kerdem, mert cseszegetes elott a ducik nem szoktak ilyen kerdoivet kitoltetni a vekonyakkal, ranezesre megy:)))


Meg amugy is, mi szegyellnivalo van azon, ha valakinek munka van a kinezeteben, munkaval erte el azt, nem tespedve, szoval az kezdjen el kritizalni aki a hajert nap mint nap megizzad es szamolja a kaloriakat;)


Ha magambol indulok ki, nalam genetika is, de a genetikara nagyon sokat ra kell dolgozni es pontosan kajalni, ha atlagosan szeretnek kinezni, ezt nem tennem, de sosem tartoztam az atlag koze. Ami a mozgast illeti, en a mozgas szeretete miatt mozgok, nem azert, hogy tobbet ehessek de spec erre az esetre is van egy taplalkozas, amit kovetek, hogy ne fogyjak el es hogy a maximumot nyujtsam edzes alatt.


Ez nem is tartozik a temahoz, csak ugy megemlitettem, en egy vadallat vagyok ami a sportot illeti es kivulallo ezt nem is erti meg, van aki csak az esztetika miatt teszi, van aki elvezi az esztetikai elonyeit de masert teszi. Nem is kell utanam csinalni, en a baratnoimet sosem cikiztem emiatt, hogy nem terminatorok, de mondjuk en nem fogadom el azt sem, ha az alakomat keszpenznek veszik, mondvan, konnyu neked mert ilyennek szulettel. Igaz, nem szulettem ducinak, az egy dolog, de ok sem:)))) nemelyiknek csodalatos strukturaja van a sok zsir alatt es tojik ra, csak tesped es tesped es depizik, meg evesbe fojtja banatat

78. Briell14 (válaszként erre: 76. - Dodi44)
2013. jún. 28. 05:08

Olyan szépen, átgondoltan írtad ezt le.

Ilyet kívánok Neked! :)

77. Dodi44
2013. jún. 28. 00:52
talan, nem is a kerdesedre valaszoltam, elszaladt velem a lo...
76. Dodi44 (válaszként erre: 74. - Briell14)
2013. jún. 27. 23:39

Nyilt oszinte arc, nyilt lelek, termeszetes viselkedes.

Inteligens, muvelt, olvasott, komoly es konnyu zene kedvelo.

Nem kihivo oltozet, nyilt gondolkodas, oszinte szavak es gondolat menet.

Kedveskedest viszonozni tudo, neha hozzam bujos jo humoru, termeszet kedvelo, kertek, viragok, allatok szeretete.

Sportolast kedveli es gyakorolja.

Hobbijaink kolcsonos elfogadasa,reszvetele.

Empaty.

Kolcsonos o"szinteseg, mindenkori igaz mondas. Kinek tarsasagaban melegseg tolti el lelkunket....

Kivel egymasra mindig kolcsonosen szamithatunk.

Ki ha beled karol, ugy erzed, hogy az eletedet odaadnad erte!

2013. jún. 27. 21:57

erre nincs szabály.ez belülről kell jöjjön, érzi azt az ember ha vonzó, megnézik.

összhang a külsővel és a belsővel.

74. Briell14 (válaszként erre: 73. - Dodi44)
2013. jún. 27. 21:50
És konkrétan? Szerinted mikor, ill. mitől vonzó egy nő?
73. Dodi44
2013. jún. 27. 21:37

Mindenki a maga igazat szeretne ervenyessegre juttatni.

De a realitasban, minden eremnek ket fo oldala van, es meg a szelei is 360fokban.

72. Briell14 (válaszként erre: 68. - 2717ae3c22)
2013. jún. 27. 21:10
:) Ennyi! Meg a kisugárzás. :)
71. Briell14 (válaszként erre: 67. - Dodi44)
2013. jún. 27. 21:07
Igaz! :)
70. tuskoledi (válaszként erre: 69. - F758a7200f)
2013. jún. 27. 20:28
Én úgy gondolom, hogy sok vékony nő hangulatára kihathat az, hogy diétáznia kell ahhoz, hogy vékony maradjon. A vékonyság nem mindenkinek genetikai adottsága. Pl. nekem is negatívan hat a hangulatomra a diéta, megkeseredett leszek, ezért inkább futok (többet), csak hogy ehessek azt, amit szeretnék. Én sokkal több duci nőt látok őszintén mosolyogni, mint véknyat, mert a ducik szerintem - mivel nem vonnak meg maguktól (annyi) kaját - kiegyensúlyozottabbak lehetnek. Persze bánthat valakit a ducisága is, azt nem vitatom.
69. f758a7200f (válaszként erre: 64. - Tuskoledi)
2013. jún. 27. 20:21

Szerintem ez csak azert furcsa, mert akkor miert cseszegetik folyton a ducik a vekony noket. Ha ferfiaknak ennyire a duci nok jonnek be, akkor miert nem hagyjak, hogy a vekony vekony maradjon?


Eleg lenne azt mondani: oke, maradj csak ilyen, legalabb tobb faci fog utanunk futni, ennyivel kevesebb "versenyzo" lesz, nem?


Megis, allandoan piszkalodas, cseszegetes: szerintem tul sovany vagy, tudod, hogy a ferfiaknak ez nem tetszik, hizzal mar stb stb, beteges a kinezeted...


Megis, miert lenne fontos, hogy elhizzon mindenki, hiszen akkor kevesebb pasi jutna ratok, nem?:)))


Bar en mindig azt mondom, ne tegyuk mar ilyen suly-dolgokra a hangsulyt, es egyebkent semmi bajom a ducikkal, ducisaggal (azon kivul, hogy tudom, egy bizonyos tulsuly annak a jele, hogy nem szeretik magukat), de amikor igy csinaltok, hogy meg meg is akarjatok magyarazni, elajulok!


Mas az, hogy valakin van 5kg plusz, es megint mas az, hogy az "alomsulyatol"15-20 kg valasztja el. Igenis, hogy a lelke nem erezheti jol magat egy ilyen testben szoval valami baja csak van, lesz.


Szerintem a legtobb ferfinak a homokora fazonu no jon be, vekony derek, csipo es vall/mellek szelesebbek. Most ez lehet kis mell nagy mell, kis fenek, nagy fenek, de ritka az, hogy egy pasinak ne jojjon be a homokora fazon a "fatorzs" alakkal szemben. Es ilyen fatorzs alakja lehet egy sportos nonek is, ha felreedzi magat, a ducik kozott meg altalanos. Aztan van egy olyan reteg is aki akkor kezd szinte csak a derekara hizni amikor kozeledik a menopauza, hormonalis okokbol, egyszeruen a hasarol mar nem megy le.


Mindez, mivel nem sugaroz "termekenyseget", a ffiak szamara kevesbe vonzo. Ennyit a kulsorol. Aztan meg beszelhetunk a belsorol is:)

2013. jún. 27. 20:19
mosoly,jókedv,és ápoltság.
67. Dodi44 (válaszként erre: 66. - Briell14)
2013. jún. 27. 20:18
de a lelkebe sosem lat bele...
66. Briell14 (válaszként erre: 64. - Tuskoledi)
2013. jún. 27. 20:15
Ebben nagyon sok igazság van. Egy nő sokkal jobban megnéz, egy másik nőt. Hirtelen lecsekkolja a frizuráját, sminkjét, haját, ruházatát, cipőjét. :)
65. Dodi44
2013. jún. 27. 20:08

Sok fajta tampont van, ahany ember annyi fele..

Pl: azok akik szeretik a makos nudlit, es masok akik nem. :-) :-)

Vannak kik lelkileg kozel erzik magukat parjukkal, hogy a parjukkal karonfogva setalnak...

Vannak akik kezen fogva setalnak,

Vannak kik csak egymas mellett menve setalgatnak...

(mert tartanak attol, hogy "mit fognak az emberek mondani", ha en a fenti kinyilvanitasat a lelkemnek kozszemlere vagyok hajlando kitenni. Vannak kiknek masok velemenye fontossabb, mint a kedvesukkel megosztott oszinteseg, kedvesseg, es empatia kulso kimutatasa...

2013. jún. 27. 20:05

vonzó = önmagával harmóniában él

Szerintem azért akar sok duci nő lefogyni, mert nem hiszik el, hogy a férfiaknak a duci nő tetszeni tud. És most magamból indultam ki. Vagy nem férfinak akarnak tetszeni, hanem egy másik nőnek:-)Ergo versenyeznek egymással a nők, ki a karcsúbb.

63. Briell14 (válaszként erre: 62. - Dodi44)
2013. jún. 27. 19:57
Az ilyen szemlélet nagyon egészséges önbizalomra vall. :)))
62. Dodi44
2013. jún. 27. 06:10

Ma olvastam ezt:

Ez is egy elet szemlelet!


Ket fele ember van.

1., akiknek tetszem.

2., akiknek rossz az izlesuk!

;-) :-) :-)

61. Briell14 (válaszként erre: 60. - 55416fb8e2)
2013. jún. 19. 21:22
Igen, ez igaz!
60. 55416fb8e2 (válaszként erre: 57. - Briell14)
2013. jún. 19. 21:17
a vonzo mindenkinek mast jelenthet :) te is azt tartod vonzonak, akihez barmilyen sajat okokbol is, de kozeledni vagysz, nem? :) (tudod, van az a szolas a magnesrol)
59. Briell14 (válaszként erre: 58. - Dodi44)
2013. jún. 19. 21:17
De jó! Most elgondolkodtam, hogy vajon melyik illik rám? :))))
58. Dodi44 (válaszként erre: 55. - Briell14)
2013. jún. 19. 21:11
Talan a melegszivu, kedves, sugarszemu, igezo mosolyu, kacerszemu, viccesen kacer, jo tancos, alkalmazkodo, megerto, ragaszkodo, inteligens, muvelt, egyhuron pendulo", mikor megerinti a kezed, a szived melegiti...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook