Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a tapasztalatotok a Milligest fogamzásgátlóval kapcsolatban? fórum

Mi a tapasztalatotok a Milligest fogamzásgátlóval kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
545. bejjus10 (válaszként erre: 543. - Hajni0128)
2011. nov. 17. 12:11
Sziasztok!!Hát nekem sincs jó véleményem a milligest-ről!!!8.napja szedem,,azóta vérzek,hányingerem van,szédölgök:(szúr a mellkasom,,és csak ásitozok,,nagyon rosz ez igy!!!MIT CSINÁLJAK??VALAKI SEGITSEN!Mert időpontot,csak jővőhét péntekre kaptam!
2011. nov. 7. 15:48
4.levéllel szedem a Milligestet, és pici hízáson kívül nincs semmi bajom tőle. A melleim nagyobbak lettek, aminek örülök is:) a mensim alatt hasi görcs egyeltalán nincs, és a vérzésem mennyisége csökkent.se pecsételő vérzés, se hányinger.
2011. okt. 28. 23:49

Sziasztok!

Én még nem szedtem semmi ilyesmit, a Milligestet nemrég kezdtem el, pont egy hete. Nem akarok senkit ijeszgetni, de nekem elég érdekes tapasztalataim vannak, csak negatívumot tudok mondani. A 4-ik bogyóig semmi bajom nem volt, utána erős végtagfájdalmaim lettek(inkább kar, láb, ami persze éjszaka/hajnalban jelentkezett, nappal enyhébb volt, de igazából szinte mindenem fájt) amitől aludni se tudtam, a mensim már egy hete van, és nem múlik, eddig semmi bajom nem volt a havimmal, mindig megjött redesen és 5-6 nap után elmúlt, most teljesen felborult... ez mellett még mellfájdalom és sírógörcsöm is volt, így kénytelen voltam abbahagyni a szedést. Mióta letettem jobb, de azért még fáj a mellem és a lábaim is egy kicsit, de már nincsnek akkora fájdalmaim.

Tapasztalt vki ilyen mellékhatásokat?

Ez normális ilyen esetekben, és elképzelhető, h a mensim azért nem múlik el, vagy nehezen, mert esetleg felborította a ciklusom és idő kell neki?

És, h mikor fog elmúlni a vérzés meg a mellfájdalom?

A bogyót már 2 napja nem vettem be.

Mondjuk néztem a tájékoztatót, ott le volt írva ez, hogy erős lábfájdalom, de viszont a nagyon ritka közé volt sorolva.

Létezik, hogy ennyire érzékeny legyek a fogamzás gátlóra?

Igaz, hogy a nőgyógyász meg sem vizsgált, vérvételre sem küldött, és semmit nem kérdezett, csak annyit, hogy szedtem-e már valaha vmilyen fogamzásgátlót. Dokinál voltam, ő azt monda, hogy valószinű, hogy semmit nem szedhetek, ami fogamzás gátló, mert akkor ugyan ez lenne, de most még orvoshoz járkálgatok meg majd megyek vérvételre. Ugyhogy engem teljesen tönkretett ez a bogyó :( Aki esetleg tud hozzá szólni, az irjon, előre is köszönöm :)

542. 2cb29de033 (válaszként erre: 540. - Sw Claire)
2011. okt. 14. 21:18
Nem volt semmi bajom, még émelyegni sem émelyegtem. Ha nem múlik, keresd fel az orvosod.
541. 2cb29de033 (válaszként erre: 539. - Picurrr)
2011. okt. 14. 21:18

Hát szerintem nem lehet tolni a mensit. Ha kihagysz egy-egy gyógyit, azzal tolod, de akkor nincs értelme szedni, mert nem véd semmit!

Én nem híztam tőle.

2011. okt. 14. 18:51
Sziasztok!-Tapasztalt esetleg valaki hányingert a milligest fehér színű tablettáinál?A második levélnél tartok,de a fehér színűek szedésénél reggeltől estig tartó hányingert érzek.
539. Picurrr
2011. szept. 29. 13:54

Sziasztok!


Hogyan lehet tolni a menstruációt a Milligest-el?

Sokan tapasztalták már, hogy híztak tőle?

538. 2cb29de033 (válaszként erre: 537. - Fruit)
2011. szept. 28. 06:28
Én úgy tudom, hogy azonnal hat, de szerintem azért az első héten vigyázzatok. :)
537. fruit
2011. szept. 27. 21:14

sziasztok!


én most fogom elkezdeni szedni a milligest! még nem szedtem semmilyen ilyen bogyót. mennyi idő után fog hatni?

536. 2cb29de033 (válaszként erre: 535. - Tunde1986)
2011. szept. 27. 19:48
Másik dokitól nem tudnál kérni segítséget? Én nem vennék be doki véleménye nélkül másikat... minden gyógyszer más és más!!
2011. szept. 27. 17:13

Hello!

Az en kerdesem az lenne,hogy mit szedhetnek Milligest helyett?

mert nem talalok a gyogyszertarakban,nem tudom miert........

a doki,ahova jarok szabin van es csutortokon be kene szedjem mar......

534. Erikkka (válaszként erre: 532. - Lexii)
2011. szept. 25. 14:10
Nekem sem mondta.
533. 2cb29de033 (válaszként erre: 532. - Lexii)
2011. szept. 24. 17:27
Nekem nem.
532. lexii (válaszként erre: 531. - Erikkka)
2011. szept. 24. 17:25
A doki nem is mondta hogy nem ártana évente kihagyni egy hónapos szünetet.?
531. Erikkka (válaszként erre: 529. - Lexii)
2011. szept. 24. 11:20
Szia! Én 5 évig szedtem, a 3. gyógyszermentes hónapban terhes lettem! Nem hinném, hogy meddő lennél tőle!!
530. 2cb29de033 (válaszként erre: 529. - Lexii)
2011. szept. 23. 21:34

Szia.

Én kb. két és fél évig szedtem a milligestet, és pont azért írta fel a doki, mert ez a fajta gyógyszer a babára vágyó nőknek van kitalálva. :) Szóval tavaly júliusban hagytam abba, és most 7 hetes a kislányom. :) Nem hinném, hogy kell szünetet hagyni, legalábbis nem egy év után, meddő meg főleg nem lehetsz tőle... szerintem. De azért kérdezz rá a dokitól.

529. lexii
2011. szept. 23. 19:31

Sziasztok!

Már majdnem egy éve szedem a Milligest fogamzásgátló tablettát az lenne a kérdésem hogy, kell e egy hónapnyi szünetet hagyni a szedéssel hogy a szervezetem regenerálódjon és kizárjam hogy a tabletta miatt meddő legyek..nagyon fontos lenne előre is köszönöm.!

2011. aug. 25. 11:58
Sziasztok! Eddig volinát szedtem, de a nőgyógyász készlethiányra hivatkozva milligestet írt fel. Barátaim, ismerőseim között senki sem szedi, és nincsenek tapasztalatok ezzel kapcsolatban.Tanácstalan vagyok, elég sok mellékhatást olvastam itt, ahogy olvasgattam a hozzászólásokat. Persze, idő kell,amíg hozzászokik egy szervezet..... de most kezdjem előről?? Van valakinek pozítív tapasztalata hosszú távon a milligestről? Hízásra hajlamos vagyok..... létezik hogy valaki fogyott a milligestről? A válaszokat előre is köszönöm.
527. Erikkka (válaszként erre: 526. - Tücsimücsi)
2011. aug. 23. 19:25
Ne szedd tovább akkor! Ehhez nem fog hozzászokni a szervezeted!
2011. aug. 11. 11:03
Ha az első levélnél jelentkezett olyan mellékhatás ,hogy májfoltos lett az arcom, jobban hullott a hajam, van rá esély hogy ha hozzászokik a szervezetem akkor megszűnnek ezek a dolgok?
2011. aug. 11. 09:14

Sziasztok!


Szinte napra pontosan 6 éve szedem a Milligestet. Mostanában szinte minden ciklusomban akadnak kisebb-nagyobb furcsa dolgok. Van hogy mikor már elmúlik a menzeszem, teljesen tiszta lesz a folyásom, utána pár napra rá pedig elkezdek barnázni. Van hogy ez a ciklus közepén 14-15. napon fordul elő, de van olyan is hogy már egy héttel mielőtt meg kellene jönnie már barnázok. Kicsit már kezd aggasztó lenni. Jövő héten megyek orvoshoz is, csak érdeklődök hogy van-e/volt-e ilyen jellegű tapasztalata valakinek. A másik hogy csípőre eszméletlen sokat híztam, felsőtestem nagyon vékony, viszont a csípőm nagyon hízik. Talán ez valami hormonzavar lehet?

524. jucyfruit86 (válaszként erre: 523. - Erikkka)
2011. jún. 30. 15:56
Igen, olvastam a kommentjeid :) megoszlanak a vélemények látom..majd kiderül! további szép napot!:)
523. Erikkka (válaszként erre: 522. - Jucyfruit86)
2011. jún. 30. 15:53
Sajnos ami hormon tartalmú dolog a szervezetnek, ahhoz idő kell, amíg átáll, megszokja. Remélem beválik! Én csak dicsérni tudom!
522. jucyfruit86 (válaszként erre: 521. - Erikkka)
2011. jún. 30. 15:51
Köszönöm szépen a segítséget! Remélem, hogy hamarosan elmúlik ez a kellemetlen tünet, mert már nem szeretnék nagyon gyógyszereket sem váltogatni mivel az sem nagyon tesz jót a szervezetnek. :(
521. Erikkka
2011. jún. 30. 15:45
A femoden nem 3 fázisú gyógyszer, lehet emiatt van közti vérzésed, át kell állni a szervezetednek.
520. Erikkka (válaszként erre: 519. - Jucyfruit86)
2011. jún. 30. 15:42
Szerintem maximum az első 2 levél szedésénél fordulhat elő közti vérzés! Ha több ideig tart, akkor szerintem válts!
2011. jún. 30. 15:40
Sziasztok! 6 napja szedem a miligestet-előtte femodent szedtem 3 évig ami alatt tapasztaltam kedv ingadozást és mellfájdalmat elég erősen. Ezért az orvosom felírta ezt a másik gyógyszert.(nem tudom hogy jól jártam) Az olvasottak alapján meg kell mondjam, hogy ilyen kis idő alatt már tapasztaltam a köztes vérzést ennek hatására szerintem. Ez mennyi idő után múlik el? Tudom egyéntől függő, de elég elkeserít. Eddig nem voltak ilyen jellegű problémáim. Köszönöm a választ :)
518. 2cb29de033 (válaszként erre: 517. - Holiday21)
2011. ápr. 16. 21:03

Szia.

Szerintem felszívódott, de azért érdemesebb megkérdezni a dokidat! :)

2011. ápr. 16. 20:42
Sziasztok! Már vagy 3 éve szedem a milligest! És az lenne a kérdésem hogy este fél 10-kor beszedtem és fél 3-kor gyomorrontás miatt hánytam!Pár nappal azelőtt meg óvszer nélkül voltam a párommal! Felszívódott szerintetek annyi időn belül vagy aggódnom kell?
2011. márc. 28. 21:45

sziasztok!

a 3. levél Milligestnél járok,még van hátra belőle 5 szem. erre a mai nap erősen görcsöl a hasam,és vérezgetek.

tapasztalt már valaki hasonlókat? Mi lehet ez??? :(

a gyógyszert most rendesen szedtem,nem maradt ki soha 1 db sem.

várom nyugtató vagy nem nyugtató válaszaitokat! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook