Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? fórum

Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? (tudásbázis kérdés)


121. arwenn
2007. szept. 12. 07:46

Sziasztok. Most találtam egy cikket, ezek szerint:


"A kezdődő herpeszre legjobb az 5%-os nátrium klórit (NAClo2) oldattal való ecsetelés, mivel az erősen lúgos hatású.."


Szerintem kipróbálásra érdemes.

2007. szept. 11. 22:18

Hát sziasztok.

KOmolyan mondom, nem bírom már ezt a hülye herpeszt. Állandóan kijön, akármit csinálok. Nem tudok így se dolgozni, se egyéb emberekkel kapcsolatos tevékenységetnyugodtan végezni.

KOmolyan mondom totál kivagyok ettől a hülye herpesztől. ráadásul most már nem egy, hanem egyszerre három jött ki az alsó ajkamon. :-((

2007. szept. 8. 13:30
Segitséééég!!!!Tud valaki szeméremajakra valami hatásos módszert a hólyagocskák és a fájdalom ellen.Elöre is köszönöm!!!!
2007. szept. 6. 10:05
Ha gyengül az immunrendszerem, sajnos előfordul nálam is herpesz. Szerencsére nagyon ritkán fordul elő, évente 1, max 2 alkalommal. Nekem is a Zovirax vált be. Ha időben bekenem, elő se jön. A nemi herpesszel kapcsolatban azt hallottam, hogy fertöző, ilyenkor a parner is könnyen elkapja. Érdemes ilyenkor óvszert használni, mert oda-vissza fertőzik egymást, és nehezen fognak meggyógyulni. Innen kezdve mindkét félnél bármikor előfordulhat, ha gyengül az immunrendszer.
117. She (válaszként erre: 103. - Erababee)
2007. aug. 30. 22:57

Heló! Érdekelne ennek a herpesz-tapasznak a neve.

Köszi

116. She
2007. aug. 30. 22:45
hehe :) Pont ezt a kérdést akartam én is feltenni. (isoprinosine) Most írták fel nekem. Egyébként Telviran-t szedtem be, két dobozzal, és mióta szedem a hólyagok egyre kisebbek lettek , mostmár szinte nincs is hólyag, csak piros, és dagad, és fáj stb, VISZONT AZÓTA KB EGYIK MÚLIK MÁSIK JÖN!!!!
2007. aug. 26. 19:23

Sziasztok!

Ismeri valaki az Isporinosinet?

Milyen tapasztalataitok vannak?

114. kisstoth (válaszként erre: 103. - Erababee)
2007. aug. 25. 11:26

Szia Erababee !


Ha megírnád, hogy mi a herpesztapasz neve, és, hogy külföldön höl lehet beszerezni (gyógyszertár, drogéria) nagyon megköszönném.


Szép napot Mari

113. Dettus
2007. aug. 22. 22:19
Sziasztok!Nekem is szinte hetente van herpeszem.Én ha érzem,hogy kijön,bekenem gyorsan egy gyógyszertárban előállított "paszta" nevű krémmel,ami megakadályozza hogy hatalamssá nőjön és utána fokozatosan szárítja le,általában 3-4 nap után elmúlik tőle.Szedtem már gyógyszert is ,de csak 4 hónapig hatott.
112. pálma (válaszként erre: 110. - Alisababa)
2007. aug. 21. 14:49

Szia!


Ha visszaolvasod az uzeneteket a forumon, akkor láthatod, hogy folyamatosan írtam a tapasztalataimat ezzel a szerrel kapcsolatban. 1 dobozzal szedtem be és nekem hatott. nemi herpeszem van, ami minden honapban kijon/kijott és annyi hatása volt, hogy ugyan kijott a herpeszem, de alig érezhetoen, kb 2 nap alatt elmult ugy hogy csak kenocsot használtam rá és gyogyszert egyáltalán nem szedtem. Most leálltam vele mert megprobálom az ezustkolloidot is, de ha az nem válik be annyira akkor folyamatosan fogom szedni.

111. 15d2fb3ca0 (válaszként erre: 109. - Papeti68)
2007. aug. 17. 13:31

Szia !

igen , de azért ahoz bizonyos eszközök kellenek és nem árt egy kis kémia tudás sem . Én nem ajánlom, hogy csak úgy elkezdje valaki csinálni , nem elérhetetlen áron vannak ezek.

2007. aug. 15. 09:57

Sziasztok!

Én most regitráltam, mert szükségem van a segítségre és úgy látom itt mindenkinek van jó tapasztalata! Én szedtem a lisint ami lehet, hogy segített de nem vagyok 100%ig biztos benne!Viszont most találtam valamit amire kíváncsi lennék, hogy esetleg ismeri-e valaki van e tapasztalata ezzel kapcsolatban!

[link]

Várnám hozzászólásotokat! Üdv: Alisa

2007. aug. 10. 10:05

sziasztok


úgy tudom az ezüstkolloidot házilag is elő lehet állítani.

Tudja valaki, hogy hogyan kell ezt csinálni?

108. arwenn (válaszként erre: 87. - Df407f1c2a)
2007. aug. 8. 15:18

Szia, együtt érzek veled és minden ilyen problémával küszködővel.

Nekem volt olyan, hogy körbe a számon kijött, nem is mentem dolgozni két hétig, annyira csúnya és fájdalmas volt.


A Q10-et, azt az előbb elfelejtettem írni, folyamatosan szedtem.

107. arwenn
2007. aug. 8. 15:14

Sziasztok. Én évekig küszködtem a herpesszel, szinte nem volt hónap, hogy a számon vagy az orromon ne jött volna ki.

Próbáltam mindent, még gyógyszert is szedtem, nem igazán jött be, esetleg annyi, hogy rövidebb volt a gyógyulási idő.


Aztán ajánlották a Q10-et nekem. Igaz 4-6 hónap kellett mire hatott, talán addigra töltődött fel a szervezetem, vagy addigra erősítette meg az immunrendszerem nem tudom, de azóta, három éve, egyszer volt csak herpeszem, az is kicsi, nem az a tombolós, nagyon hólyagos fájdalmas féle.


Szóval én ezt tudom ajánlani :)

106. Era baba (válaszként erre: 103. - Erababee)
2007. aug. 4. 21:39

Szia!


Erikának hívnak!Olvastam az üzenetedet és szeretném elkérni annak a tapsznak a nevét!Előre is köszönöm!

További szép napot!

105. tittina
2007. aug. 4. 16:09
Citromlevesvizzel bőven leöblíteni és utána Richtofit herpesz géllel bekenni!TUTI!!!!
104. elsbah
2007. júl. 31. 11:27

sziasztok!

most regisztráltam,mivel ezek a kis szemétségek engem is támadnak az utobbi idöben elég gyakran:(

szeretném töletek megkérdezni hogy nem tudjátok hogy amint a hólyagok kialakultak és felettébb "szerencsésen" ki is fakadtak,akkor az mennyi ideig fertöz?van különbség hogy szájra,vagy pl nemi szervre könnyebben átvihetö?

lehetséges hogy egy rajtam már kialakult herpesz a testem más részét is megfertözi?én ugy hallottam hogy egy herpesz nem fertöz vissza vagy szor tovább:S

köszi

103. erababee (válaszként erre: 80. - Velheim)
2007. júl. 30. 18:59

sziasztok!!!

En kulfoldon elek, es itt mar forgalmazzak a herpesz-tapaszt. Nagyon jo es mindenfele fajdalomtol megkimel, azonkivul felgyorsitja a gyogyulast, es a mi a legfontosabb, hogy sminkelni is tudsz ra. A legjobb!!!e-mailen megirom a nevet, akit erdekel.

102. Panni11 (válaszként erre: 87. - Df407f1c2a)
2007. júl. 30. 18:16
Nekem is szokott lenni ajakherpeszem.probáld ki hogy amikor csak teheted,megmosod a szádsarkát babaszappannal és níveával vagy koromvirágos krémmel puhítod.Nekem segít.
101. pálma (válaszként erre: 97. - Vanda...)
2007. júl. 29. 13:15

szia!


Igen ettol én is nagyon kétségbe estem, foleg h hallottam pár "rémtorténetet", de azt mondta a dokim, hogy ezen ne izguljak, mert csak akkor veszélyes ha a szulésnél kint van a herpesz, de akkor meg nem engedik végig a gyereket a szulocsatornán, hanem császároznak és akkor nem lesz baj. Amugy mint már írtam,most VirAgo-t szedek (immunerosito) és ezustkolloidot (azt csak tnap kezdtem) uh kiváncsi leszek mert elméletileg a napokban várhato a herpeszem.Am neked mennyi idonként jon elo?

2007. júl. 27. 19:30
A Zovirax nem a legjobb. Bőrgyógyászaton dolgozok :))) Ugyhogy tudom... Drága és nem is a legjobb. Persze van akinek az használ.
99. Lviktoria (válaszként erre: 81. - Anita70)
2007. júl. 27. 16:01
Szia Anita! Én is ebben a cipőben járok csak én még nem találtam meg a megfelelő gyógyszert. Ma vettem egyet ami neked segített majd beszámolok milyen. Most 6 van és a fájdalom miatt aludni és enni sem bírok.
98. Lviktoria (válaszként erre: 87. - Df407f1c2a)
2007. júl. 27. 15:50
Szia Rita! Együtt tudok veled érezni nekem most 6 van és a fájdalmamat nem kívánom senkinek! Én is megadnik mindent ha valami segíteni rajtam de eddig semmi.
97. vanda... (válaszként erre: 82. - Pálma)
2007. júl. 26. 21:46

Szia Pálma!


Én pár hónapja kaptam meg a herpesz vírust, sajnos én is a nemi herpeszt kaptam el és nagyon félek, mert azt mondták, hogy ha kisbabám lesz, akkor vigyázni kell a szülésnél. Én az Aciclovir AL 200 gyógyszert szedem kúra szerűen. Remélem segít!

96. 0d32c1589e (válaszként erre: 95. - Velheim)
2007. júl. 25. 20:19
Igen herpesz sajnos.Kentem ma kétszer zoviraxszal.Holnap veszek neki még valami más kenöcsöt még.Különben köszi a hozzászólásodat.Ma vettem észre ezt az oldalt.Kicsit nehezen találtam m,eg újra hogy hova is irtam .
95. velheim (válaszként erre: 94. - 0d32c1589e)
2007. júl. 25. 19:41
Biztos hogy herpesz? Nem lehet, hogy melegtől valami más kiütés? Próbáltad zoviraxszal kenni? Gyógyszertárban biztos tudnak valamit adni rá.
2007. júl. 25. 18:24
Sajnos kisfiamnak most másodszor jött ki a testén herpesz,ugyanazon helyen mint két éve.Nyolc éves,és nehezen viseli.Az ajak herpesz más mint a test herpesz?Nekem is volt már ,de nekem mindig a számszélénél.Viszont a picinek ott soha.Van erre valami gyógyszer?Aki tud segítsen,irja meg a nevét és hol szerezhetném meg.Köszönöm.
93. narina
2007. júl. 21. 09:14
Ez egyfajta hajlam embereknél,ami rendszerint akkor jön elő amikor gyengébb az immunrendszere az illetőnek.
92. velheim (válaszként erre: 87. - Df407f1c2a)
2007. júl. 21. 07:55
Ha a zárójelbe tett gyógyszert szedem, mondhatni végigcsinálok egy "kúrát", akkor utána nagyon sok ideig (kopp-kopp-kopp) nem jön ki rajtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook