Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a jól müködő párkapcsolat titka? fórum

Mi a jól müködő párkapcsolat titka? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jún. 5. 11:00
szeretet és minden ami hozzá kapcsolódik.
2011. jún. 5. 10:55
Szerintem a jól működő kapcsolat titka a hatalmas mély szeretet, a bizalom,(ha nincs bizalom, az csak féltékenységet, kétséget szül, és veszekedést) a megfelelő kommunikáció(ne beszéljünk el mindig egymás mellett, meg kell hallgatni egymást, mindkettő fél érvényesüljön), tisztelet, kompromisszum, a nevetés is nagyon fontos szerintem, a szex is, fogadjuk el a másikat, ne próbáljuk megváltoztatni, persze vannak olyan dolgok, amiken kell, lehetne változtatni, de azt együttes erővel kell. Egyik fél se uralkodjon a másik felett...stb
13. Azurit
2011. jún. 5. 10:45
Szeretet,jó kommunikáció,kompromisszum,bizalom,megbocsátás.
12. 1da9380ac7 (válaszként erre: 11. - C7270ef381)
2011. jún. 5. 09:39
Ez igaz!:) Remélem a 99% nem feltétlen igaz.
11. c7270ef381 (válaszként erre: 8. - Timycat)
2011. jún. 5. 07:07
Egyet értek + nekem azért tart 22 éve a házasságom mert a férjem a legbensőbb lelki barátom is. Bármit megtudunk együtt beszélni, és itt a " a bármi" az tényleg bármi!Ezt az emberek 99% el sem tudná képzelni!
2011. jún. 5. 07:03
A feltétel nélküli szeretet, és az elfogadás!
9. 02eb944b7e (válaszként erre: 2. - Rika1)
2011. jún. 4. 23:40

Így igaz!

Nekem volt olyan kapcsolatom amiben egyik sem müködött. de csak volt.

2011. jún. 4. 23:03
Őszinteség, kommunikáció, kompromisszumok, elegendő magánélet, humorérzék és jó szex
2011. jún. 4. 22:33
A legfontosabbat, nem említette senki. Mivel ugye emberek vagyunk, mindenkinek vannak hibái, örjítő szokásai, amit a másik fél ugyebár nem vagy csak nehezen tolerál. Itt ennél a pontnál, mielőtt még hangot adunk ezeknek, le kell ülni, és elgondolkodni, hogy magunk is ilyen szokással bírunk?! Ha igen, akkor mért tesszük ezt szóvá? Párunk sokszor tükörképünk.
6. 83dce51e27 (válaszként erre: 5. - Jucika.mucika)
2011. jún. 4. 22:30
Hát igen... a magánélet hiánya.. A környezetemben lévőknek legalább a 80%-a ennél a pontnál tette tönkre a kapcsolatát..
2011. jún. 4. 22:23

Szerintem a legfontosabb a kölcsönös bizalom. Ha ez nincs meg, akkor már nem működhet a kapcsolat tökéletesen.

Emellett meg kell adni mindkét félnek a kellő magánéletet. Attól, hogy együtt vannak, attól függetlenül mindkét félnek meg kell lennie a pici magánéletnek, ahova "elmenekülhet" néha, és ott kiadhatja a fáradt gőzt.

Fontos az, hogy meg lehessen oldani a kapcsolatban felmerülő problémákat, és ne maradjon egyik félben sem tüske.

Szerintem ezek az alapok, ami nélkül soha nem működhet tökéletesen a kapcsolat.

Na és arra is gondolni kell, hogy tökéletes kapcsolat nincs, mindig vannak összeveszések, mosolyszünetek és mélypontok, ami megoldásához két félhez van szükség.

2011. jún. 4. 22:21

Szia :)


Nagymamam bolcsessege:

Tokeletes ferfi nincs. Az lesz a nagy O, akit pont a hibai miatt fogsz legjobban szeretni.


Nekem bevalt :)))

2011. jún. 4. 22:21

Szerintem a kommunikáció és a kompromisszumkészség.

Nagyon sok kapcsolat megy tönkre a kommunikáció hiánya miatt.

2011. jún. 4. 22:20
Bizalom, hűség, tolarencia, és a jó sex:)..ennyi!
2011. jún. 4. 22:15
Csak érdekelne más emberek véleménye/tapasztalata.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook